Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak porozumieć się z aniołem stróżem???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

MagicFeeling.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak prawda prawda:) Trzeba rozmawiać z Aniołem ponieważ tylko on jest naszym takim prawdziwym przyjacielem:)
  • 0

#17

angelo.
  • Postów: 386
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Magic

No tak prawda prawda:) Trzeba rozmawiać z Aniołem ponieważ tylko on jest naszym takim prawdziwym przyjacielem:)

Naszymi najlepszym przyjaciółmi, są obecni w każdym człowieku:

-Duch Święty Chrystusowy,który reprezentuje w nas Chrystusa,
-Duch Święty Boży,który reprezentuje w nas Boga Ojca.

Opiekun,Anioł Stróż,też jest do naszej pomocy,ale nie ma takich możliwości jak Duch Boży i Duch Chrystusowy.
  • 0

#18

Meliana.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Opiekun,Anioł Stróż,też jest do naszej pomocy,ale nie ma takich możliwości jak Duch Boży i Duch Chrystusowy.


A jakie wogóle ma możliwości anioł stróż twoim zdaniem? Ciekawi mnie to:)
  • 0

#19

pEdro.
  • Postów: 32
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nasz anioł to nasza dobra strona, jak to napisali zaproś go do siebie - zadeklaruj przed sobą poprawę, postanów być dobrym człowiekiem, a na pewno zobaczysz poprawę : ) Masz wolną wolę, możesz zrobić co zechcesz, możesz być kim chcesz, pamiętaj.
  • 0

#20

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

chcesz sie z nim porozumiec? po prostu sobie go wyobraź.. na tym polega wiara. Nie jestem ateistą jednak myśle, ze jesli chcemy w tym przypadku poznac swojego anioła to wystarczy go sobie wymyślic...
  • 0



#21

angelo.
  • Postów: 386
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Meliana

A jakie wogóle ma możliwości anioł stróż twoim zdaniem? Ciekawi mnie to:)

Na pewno potrafi nas chronić przed nieszczęściami,pomagać w leczeniu chorób,wprowadzać w prawdę,odpowiadać na wiele rzeczy,których nie wiemy itd.

Użytkownik angelo edytował ten post 05.12.2007 - 12:26

  • 0

#22

Meliana.
  • Postów: 44
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chronić ale jak? Czy gdy uniknę wypadku samochodowego, to mogę mówić że jest to zasługa mojego anioła? Czy chodzi raczej o taką pomoc jak namawianie do dobrego i ochrona przed złymi uczynkami, szatanem i demonami?
  • 0

#23

angelo.
  • Postów: 386
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Meliana

Myślę,ze Anioła Stróża można prosić prawie o wszystko,ale jest taki bardzo ciekawy temat na tym forum:"Opiekun ujawnia swą moc" na str.: Opiekun ujawnia swą moc

Pamiętam,że poprzednio był też ciekawy temat o Aniele Stróżu,bo Macha odpowiadał mi jak wyglądały jego dwa Anioły-Opiekunowie.Jeden był mężczyzną,a drugi kobietą.Nie wiem,czy ten temat jeszcze istnieje.

Jest jeszcze taki temat:"Jak skontaktować sie z Aniołem Stróżem?" na str.:Jak skontaktować się z Aniołem Stróżem?

Użytkownik angelo edytował ten post 05.12.2007 - 17:42

  • 0

#24

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OMFFSM

proponuję dorosnąć i zastanowić się czy na pewno wszystko co dobrego ci się przytrafiło miało prawo sie przytrafić bez ingerencji aniołów...
nie wierzę że nic złego ci się w życiu nie przytrafiło więc głupstwem jest upatrywanie w każdej dobrej rzeczy boskiej interwencji a w każdej złej przypadku, trzeba się zdecydować...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych