Skocz do zawartości


Zdjęcie

.Dziwne.?.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

#16

Marco.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kojarzy mi się z uprowadzeniem przez Obcych, niestety
  • 0

#17

Kryczmen.
  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to ufolce raczej mili nie byli xD zamiast odnieść spowrotem do wyra to zostawil ją na kładce .
Lepiej dobrze sprawdz czy lunatykujesz . Jak lunatykujesz to jedna sprawa bedzie wyjaśniona . A jesli o głosy itp to najlepiej do psychologa wyjasnic . ;)
  • 0

#18

Immortal_Girl.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm na nodze nie znalazłam żadnych kropek. (:
czyżbym aż tak mocno lunatykowała ? Bo wiem na 100% że wcześniej coś takiego mi się jeszcze nigdy nie zdażyło na tak długo.
Bo czasami mam takie coś że trace kontrole nad sobą na kilka sekund do kilku minut. Czuje się jakbym była w czymś zamknięta. Po wszystkim raczej nie pamiętam co robiłam.
  • 0

#19

merry.
  • Postów: 4
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lunatykowanie - nie ma sie go od dziecka, lunatykujesz wtedy gdy sie czegos boisz lub myslisz, ze jestes najlepsza ...Pamietam, ze zawsze jak ide spac, boje sie zasnac, bo wiem co wtedy zrobie jak zasne ..RAZ chodziłam po domu i krzyczałam boze boze to ja wez mnie do siebie, moja mama wstała i zaczeła mnie budzic byłam jak w trasie, nic nie pamietałam, ale najlepsze jest to, ze kiedy mnie obudziła, poszłam do łózka nic nie mówiac, nie odtworzyłam oczu nic ..mama mówi, ze z tego sie wychodzi, ale Drugi raz był najgorszy przynajmiej dla mnie, niby lunatykowałam mama mi opowiadała, ze poszłam na schody i rzuciłam sie z nich. no przyznam ze potem chodziłam połamana bo co sie dzi[wi]c zaliczyłam 30 schodow, a potem murr. wiec nie wiem jak to mozliwe, ze w nocy lunatykuje ale od tego momentu zamykam drzwi od pokoju, zeby nie lunatykowac. ale najgo[r]szy był TRZECI RAZ wtedy byłam na wpółprzytomna, w pokoju nikogo nie bylo, była tak 23,30 bo o 23.oo poszłam spac. 30 min na zasniecie, jestem sama w pokoju leze w łózku, nagle słysze głos chodź pod okno. ja mam pokój na 2 pietrze wiec jakbym spadła to bym sie zabiła, na wjezdzie do garazu beton i kaput ale najlepsze jest to, ze ja spałam ale kontaktowałam, miałam zamkniete oczy, ale wiedziałam co gdzie jest i czy sie wywróce na biurku czy potkne na koszu. podchodze i słysze skacz, otwieram okno zimne powietrze mrozi mi twarz i wtedy sie budze, zamykam okno i obracam sie, a za mna stoi jakis facet z nozem w rece. zaczynam wrzeszczec na cały głos i przybiega mama i mnie szturcha, zebym sie nie darła, cos tam mamrocze a [mnie] w tym momencie film mi sie urywa. mama mówi, ze poczłpałąm do łózka i zasnełam, ale ja na serio widziałam tego faceta i ten błyszczący nóż. gdy o tym wspominam dreszcze mnie przechodza, ja sobie wcale tego nie wymysliłam...

Użytkownik +..... edytował ten post 13.11.2007 - 18:55

  • 0

#20

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak byłam mała często słyszałam głosy, zawsze wołały moje imię a ja się odwracałam ale nikogo nie wiedziałam jak teraz o tym pomyślę to aż mnie ciarki przechodzą nie wiem co to było ale w tedy sie tego nie bałam teraz juz tak nie mam.
  • 0

#21

Amnezja.
  • Postów: 99
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sorry, moze nie doczytalem ale jestem bardzo zmeczony dzisiaj.. Wiec przepraszam :P
Od dawna slyszysz te glosy? Jesli pamietasz, powiedz ile lat mialas gdy pierwszy raz to uslyszalas i ile lat masz teraz. Ja na Twoim miejscu, udalbym sie do psychologa :P

PS. Podziwiam Cię, ja bym sie bal zyc jakby co chwile ktos mnie wolal czy cus :P

Pozdrawiam,
Gumis ~
  • 0

#22

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

mialas moze jaka kolwiek stycznosc z duchami ? chodzi mi o wywolywanie duchow, karty tarota albo cos w tym stylu
  • 0



#23

Immortal_Girl.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm.. od jakegoś pół roku ? Ale jak miałam 15 lat ( czyli rok temu, teraz mam 16 ^^) to usłyszałam jaki głos. To chyba był ten pierwszy raz. Potem ok. półroczna przerwa i znowu głosy.Na początku zdarzało się to baaardzo rzadko. Raz na 2 - 3 tygodnie. Ale teraz jest to coraz częstsze. 1 nawet 2 razy w tygodniu. :)
Hm.. a czegoż tu się bać. ? ;D mnie to jedynie fascynuje i cholernie ciekawi. Chciałabym się dowiedzieć co to jest. Kumpelka powiedziała mi że może to duchy próbują mi coś przekazać lecz nie umiem jeszcze ich zrozumieć... no nie wiem.

:)

hmm.. 2 razy wywoływałam duchy ;)

Użytkownik eru75 edytował ten post 04.12.2007 - 17:27

  • 0

#24

Amnezja.
  • Postów: 99
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro az DWA razy wywolywalas duchy, byc moze chca sie z Toba porozumiec, przekazac Ci cos waznego. Ale nawet jesli to nie latwo bedzie Ci latwo ich zrozumiec :] Ten temat mnie zaintrygowal :D Bede go sledzil :]

PS. Moze nie jestem jakims bardzo strachliwym czlowiekiem, ale to jest jednak dziwne zjawisko i dreszczyk emocji mialbym NA PEWNO gdybym doznal tego uczucia ^^
  • 0

#25

Immortal_Girl.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

noo wiesz , dreszczyk emocji jeest czasem ;D ale taki pozytywny dreszczyk emocji. ;D
p.s. wybaczcie za błędy ale jestem po 4 sprawdzianach w szkole i jescze wkuwałam... totalnie mi się mózg zlansował ;p
  • 0

#26

Amnezja.
  • Postów: 99
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A kiedy po raz ostatni slyszalas te glosy? Wiesz moze mniej-wiecej o ktorej godzinie to bylo i jakiego dnia ? Nastepnym razem postaraj sie zapamietac te informacje :] Nie wiem czemu tak sie dzieje, kombinuje kombinuje i ... nic nie moge wykombinowac :P
  • 0

#27

Immortal_Girl.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hym. było to wczoraj o 0:05 ;p akurat schodziłam do kuchni aby się czegoś napić. a co do godziny jestem baaardzo pewna bo często zerkam na zegarek. ;]
  • 0

#28

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a czy byly jakies traumatyczne wydarzenia w sensie jakis wypadek czy cos innego co poprzedzilo to kiedy pojawily sie po raz drugi te glosy ? podczas tej przerwy
  • 0



#29

Immortal_Girl.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hyymm... ostatni raz wczoraj... a nie to będzie już dzisiaj :P o 0:05 ;p akurat schodziłam do kuchni się czegoś napić. co do godziny jest dokładna bo wieczorem często zerkam na zegarek. :)

hmm... nie. nic sie nie wydarzyło.
  • 0

#30

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

na Twoim miejscu poszedlbym do psychologa, ale specjalnie nie liczyl bym na jego pomoc, zwazywszy na to ze moglby Cie potraktowac jako beznadziejny przypadek :) nie no nie przesadzajmy. Jesli wywolywalas duchy a chcesz sie pozbyc tych glosow, to mam rade ktora moze pomoc. Moj kumpel mial podobny problem, nie mogl spac, czesto ''odplywal'' slyszal rozne glosy i jakies cienie itp. tak czy inaczej podobne do Ciebie rzeczy mu sie przytrafialy. Postanowil wyrzucic rzeczy wszystkie jakie mogly miec jakikolwiek zwiazek z duchami, okultyzmem i magia i to podzialalo :)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych