Skocz do zawartości


Zdjęcie

.Dziwne.?.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

#1

Immortal_Girl.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich :)
Od pewnego czasu dzieję się ze mną coś dziwnego. Słysze głosy, jakby szepty, czasami widzę coś kątem oka lub w ciemnościach zauważam jakąś postać. Jakiś miesiąc temu siedziałam sobie na łóżku pstrykając po kanałach i nastepne co pamiętam to to, jak się obudziłam na kładce koło domu ( mieszkam koło jeziora ). Cały czas czuje kogoś obecność... Może spotkaliście się z czymś podobnym ? Co to może być ? Jak Macie jakieś pytania to pytajcie.
  • 0

#2

Ben3k.
  • Postów: 87
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co mówią te Głosy, Szepty? Coś zrozumiałego?
Może coś w obcym Języku? Pamiętasz coś?
  • 0

#3

Immortal_Girl.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest różnie. Czasami słysze po prostu niezrozumiały bełkot, lecz czasem jestem w stanie wyłapać poszczególne słowa tyle że po angielsku.
Ostatnio przytrafiło mi się że zrozumiałam poszczególne słowa, 31 października w Halloween. Jakiś głos mówił " Come.... be careful..." potem jakieś słowo na s ale już tego nie zrozumiałam. Pamiętam wszystko dobrze bo od kilku miesięcy zapisuję wszystko 'dziwne' co mi się przytrafia w notatniku.

No więc siedziałam sobie na łożku :P
Następne co pamietam to to jak się obudziłam na kładce koło jeziora. Było po 22 a TV oglądałam około 20... czyli umknęły mi 2 godziny... nic nie pamietam. Jak się obudziłam byłam lekko obolała i byłam w lekkim szoku bo totalnie nie wiedziałam co się dzieje. Byłam już w piżamie , spodnie miałam ubrudzone błotem i cała byłam mokra. Nie wiem co robiłam gdzie byłam... dodam że byłam sama w domu, nic nie piłam ani nie paliłam żeby nie było niejasności.
  • 0

#4

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmmm, osoby opętane miały często tak że im się "urywał film"

Powinnaś się skonsultować z kimś, na początek z psychologiem
  • 0



#5

Immortal_Girl.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

myślałam też o rozdwojeniu jaźni... czesto zdarza mi się że trace kontrole na kilka minut max 10. i nic potem nie pamietam.
opętanie... też o tym myślałam.
a jest jakiś "domowy" sposób na sprawdzenie czy jest się opetanym ? dodam że nie jestem chrześcijanką.
  • 0

#6

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wykluczmy moze najpierw racjonalne przyczyny. Zdarzalo ci sie lunatykowac (wzglednie-mowic przez sen co jest jakby lzejsza forma lunatykowania)? Bo tym bym tlumaczyla twoja "wycieczke". Co do glosow to wytlumaczen moze byc wiele: wszelakie "szumy uszne", uslyszenie jakiegos stlumionego dzwieku itp. Przewidzen nie musze chyba tlumaczyc bo zdarzaja sie kazdemu. Nawet wlasny cien zobaczony katem oka moze byc czyms niezwyklym. Musze tu nadmienic ,ze nasz umysl potrafi sam siebie oszukiwac, szczegolnie czesto zdarza sie to ludziom zainteresowanym rzeczami para gdyz podswiadomie chca cos zobaczyc/uslyszec.

A jesli mowa o niepamietanych momentach to to zupelnie normalne. Zapewne kazdemu zdarzylo sie ze podczas wykonywania codziennych czynnosci "odplynal" i po kilku minutach spostrzegl ,ze robota zostala skonczona. W takich momentach swiadomosc odplywa (pograza sie w marzeniach albo najzwyczajniej mysli o niczym-wylacza sie) a kontrole nad cialem przejmuje podswiadomosc.
  • 0



#7

Immortal_Girl.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm.. do tej pory nigdy nie lunatykowałam, a na pewno ktoś by to zauważył gdyż po pierwsze mam liczną rodzinke , a po drugie nie śpie sama w pokoju. :)
Ale cóż wszystko może być możliwe.
  • 0

#8

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Strata poczucia czasu i wyrwane z życia godziny kojarzą mi się tylko z uprowadzeniem. Lunatykowanie też trzeba brać pod uwagę.
  • 0

#9

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Słyszysz głosy? Udaj się do lekarza, poważnie mówie.
  • 0



#10

Ben3k.
  • Postów: 87
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm, osoby opętane miały często tak że im się "urywał film"

Powinnaś się skonsultować z kimś, na początek z psychologiem


Mi to się bardziej kojarzy z Ufolcami, bo oni tak porywali na kilka godzin i się nic nie pamiętało.
  • 0

#11

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dziury w pamięci powoduje jeszcze jeden/dwa środki :brawo:



Może któryś spożywałaś?
Po wieku sądzę, że nie choć kto wie?
  • 0



#12

Immortal_Girl.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

narkotyki , papierosy i alkohol ? nie. nigdy i nie mam zamiaru :)
  • 0

#13

Erol_Ramon.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pewnie ufole...

1. ponoć kosmici porozumiewają się z ludźmi telepatycznie
2. klasyczne "urwanie filmu" zwane "znikającym czasem"
3. to ze nic nie pamiętałaś i byłaś w szoku
4. byłaś poza domem, brudna i mokra

:ufo: :ufo: :ufo:

dopuszczam też, że lunatykujesz (i że twoja liczna rodzinka ma mocny sen) albo to był pierwszy raz
  • 0

#14

Ben3k.
  • Postów: 87
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ty lepiej sprawdź, czy nie masz żadnych blizn na ciele :o
Kto wie, może ci co wszczepili :o ??
  • 0

#15

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sprawdz na twojej prawej nodze na wysokości kostki czy niemasz żadnych dwóch kropek "jakby znak po ukąszeniu",dla wszystkiego sprawdz i lewą nogę.Jeśli są ,a wcześniej niemiałaś tego-wniosek zostałaś uprowadzona... :o
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych