Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprawdź czy panujesz nad swoim umysłem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
167 odpowiedzi w tym temacie

#151

Paranoia.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na początku nie udawało mi się 'obrócić' gifa, ale po jakichś 5-ciu minutach - sukces! Potrafię obrócić kiedy chcę.
Naprawdę fajne ćwiczenie dla mózgu x]

gratuluję twórcy!
  • 0

#152

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja też potrafię zmieniać kierunki.Ale myślę,że nie jest to spowodowane mocą umysłu.Wyraźnie jest napisane,że chodzi o postrzeganie(o którym już tu pisał Gynvael),które sprawia,że animacja zdaje się poruszać raz w jedną a raz w drugą stronę.

Użytkownik Raven89 edytował ten post 01.02.2008 - 22:39

  • 0



#153

Immortal_Girl.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

haha xD zmieniła kierunek.. hehe... dziwne to jest że za pomocą czegoś takiego w internecie mozna sprawdzić jak jest sie rozwiniętym duchowo ;D
  • 0

#154 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

sprawdzić jak jest sie rozwiniętym duchowo ;D

Duchowo? hehe...
Stronka fajna, udało mi się zmienić kierunek obrotu tancerki... nawet już mam sposób jak to zrobić najprościej bez nadmiernego wpatrywania się :mrgreen:
Macie więcej takich testów? :rotfl:
  • 0

#155

lukas91.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy sądzicie, że punkt wyjściowy (tzn. w jakim kierunku wg. nas na początku kręci się tancerka) oznacza to, czy jesteśmy prawo, czy leworęczni? Sam mam problem z ustaleniem mojej "ręczności", ale na początku kręciła się w ruchu przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.
  • 0

#156

alx_80.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eeee wystarczy zamknąć raz lewe raz prawe oko :) ale bez tego i tak można w każdej chwili zmienic kierunek :)
  • 0

#157 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

eeee wystarczy zamknąć raz lewe raz prawe oko :) ale bez tego i tak można w każdej chwili zmienic kierunek :)

Wystarczy się w odpowiednim momencie popatrzeć na nogę/nogi tancerki.
  • 0

#158

grim1234.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co racja to racja Burnago. Kiedyś daawno temu robiłem sobie ten teścik. Wyszło. Teraz trochę musiałem się "napatrzeć", żeby wyszło i rzeczywiście: spojrzenie na "przeplatające" się nogi tancerki to klucz do sukcesu.
  • 0

#159

JaToJa.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak pierwszy raz to robiłem ro postanowiłem zawołać siostrę,która nie jest zbytnio oczytana w tego typu rzeczach. Spytałem się jej w którą stronę się kręci tancerka ,ona odpowiedziała,że przeciwnie do wskazówek.Ja ewidentnie widziałem z ruchem.Potem udało mi się po chwili dosłownie opanować ten gif,tyle,że łatwiej mi przychodzi z zgodnie z ruchem do przeciwnego,ale z przeciwnego do zgodnie z ruchem już ciężej. Parę razy udało mi się nawet spowolnić tancerkę,a potem przyśpieszyć :P Śmieszna rzecz.
  • 0

#160

ozim.
  • Postów: 92
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi sie bez większych problemów udaje. Ale na początku też miałem problem (po około 2 minutach udało mi się "nakłonić" ją do obrotu w innym, kierunku).
  • 0

#161

Not Normal.
  • Postów: 83
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest takie banalne , za pierwszym razem mi się udało .
  • 0

#162

Siwek-14.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na początku ciągle się kręciła w jedną stronę, a teraz już w obydwie :D
  • 0

#163

Sharky.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się wydaje, że ten gif jest tak zrobiony, tzn. pierwsze kręci się w stronę X, a po jakimś czasie w stronę Y i nie jest to złudzenia optyczne, ani siła naszej woli, jak to niektórzy mówili. Ale to tylko moje skromne zdanie :)

A jeśli nie jest tak jak to wyżej opisałem, to udało mi się zmienić kierunek tancerki siłą woli. :)
  • 0

#164

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chodzi tylko o to, w jaki sposób się na to patrzy. Nie filozofuj sharky.
  • 0

#165

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurdę, przecież to jest GIF, nie ma opcji żeby samemu zmienić kierunek :o Chyba Ci z Joe Monster z nas zakpili i po prostu ich animacja automatycznie zmienia kierunek po jakimś czasie :P

Jak się nie znasz na mózgu... to lepiej się nie wypowiadaj.

Najlepszym sposobem zmienienia kierunku jest patrzenie bezpośrednio na stopy, ewentualnie na resztę nóg, ale już nie na tyłek, najwyżej trochę niżej. Patrząc na tułów prawie niemożliwe jest zmienienie kierunku. Dobrym sposobem jest też przy nieudanych próbach popatrzenie gdzie indziej i ponownie na gif.

Sharky, to siła woli, udowodnię Ci to. Poproś drugą osobę i spytaj w którą stronę kręci się tancerka, jeśli w przeciwna niż Ci się zdaje, to znaczy że to siła woli, jeśli drugiej osobie kręci się w tą co Ci, to poproś inną. Jeśli nie masz nikogo innego oprócz jednej osoby pod ręką, to odczekaj parę minut i znowu z pomocnikiem popatrz na gif.

mi się udało kilka razy z rzędu tak samo jak całej mojej rodzinie 8) Mała rada-jeśli była to sorry- patrzenie się na stojącą stopę ułatwia sprawę, bo ta kręcąca się tylko rozprasza ;)

Nieprawda, można patrzeć się na obydwie stopy, właściwie nie ma to znaczenia.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych