Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprawdź czy panujesz nad swoim umysłem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
167 odpowiedzi w tym temacie

#136

blackmaul.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wciąż ani razu nie udało mi się zmienić kierunku. :) Jestem więc w 30% ludzi którym to się nie udaje. :crazy: ;)

Użytkownik blackmaul edytował ten post 01.01.2008 - 16:49

  • 0

#137

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Blackmaul na pewno to potrafisz,może nie możesz się akurat skoncentrować? Spróbuj zamknąć oczy i wyobrażać sobie obrót w drugą stronę,popatrz pod różnymi kątami. Jeśli nadal Ci się nie uda być może jesteś w tych 30%,którzy tego nie umieją,ale umieją coś czego nie da rady zrobić te 70% :D . To są błahostki i na pewno nie świadczą o jakiejś ułomności,tylko o rozwinięciu akurat takiej a nie innej zdolności mózgu.
  • 0

#138

Snear.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się udało zakręcić obiema na raz w różne strony ;p za pierwszym razem :) W moim przypadku wystarczy patrzec na dwie pierwsze animacje, a po chwili zjechac nizej na dwie kolejne i krecą sie w rozne strony :)
  • 0

#139

D_T.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wciąż ani razu nie udało mi się zmienić kierunku.


Spróbuj sposobu podanego przez marcina999. Wpatrz się w cień "panienki" i wmów sobie, że kręci się ona w odwrotnym kierunku. U mnie działa to bardzo dobrze. Nie chwaląc się potrafię zmieniać jej kierunek w odstępach kilku sekundowych:)
  • 0

#140

Not Normal.
  • Postów: 83
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi si kilka razy udało to jest banalne !! Na początku nie mogłem ale potem już szło głatko
  • 0

#141

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

udało mi się tak żeby się różnie kręciły :)
  • 0



#142

BENDER.
  • Postów: 166
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Potrafię już zakręcić panną na prawo i w lewo ;) a teras ciekawi mnie czy jest coś jeszcze w tym stylu?
  • 0

#143

ahmed.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obróciłem tancerkę bez problemu. Dwie na raz też, ale nie potrafię tak nimi obrócić, żeby kręciły się w inne strony. Ale ogólnie to bardzo łatwe.
  • 0

#144

tomasS.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla wszysktich znawców - ta tancerka obraca się tylko w jednym kierunku.
  • 0

#145 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Dołączona grafika Dołączona grafika

Obróciłem w rózne strony. Trochę trudniejsze ale daje się.
  • 0

#146

tomasS.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tobie sie wydaje, ze obrociles. Czyt. moj post wyzej. To tylko złudzenie, ta pani kreci sie caly czas w jednym kierunku.
  • 0

#147

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I o to w tym chodzi. Nie masz mocą umysłu sprawić, żeby ona naprawdę się obróciła w inną stronę, tylko masz zmienić swoje postrzeganie. Heh... =='
  • 0

#148 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Tobie sie wydaje, ze obrociles. Czyt. moj post wyzej. To tylko złudzenie, ta pani kreci sie caly czas w jednym kierunku.



Chyba te gify ciebie rozpracowały :)
  • 0

#149

Lilien.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Udalo mi się zmienić jej kierunek 3 razy z rzędu. Niemożliwe, kiedy na to patrze to mam wrażenie że animacja została stworzona tak że ona sama zmienia kierunek a my się cieszymy.. :o
  • 0

#150 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

mi się udało kilka razy z rzędu tak samo jak całej mojej rodzinie 8) Mała rada-jeśli była to sorry- patrzenie się na stojącą stopę ułatwia sprawę, bo ta kręcąca się tylko rozprasza ;)

edit: :D teraz patrzę spod ukosa i kiwam nią z prędkością połowy obrotu bez zbytniego skupiania uwagi... jestem cudowne dziecko normalnie ^^ a tak poważnie, to im częściej się to robi tym idzie coraz łatwiej, wydaje mi się, że to korzystnie może wpływać na myślenie, więc opłaca się robić takie ćwiczenia codziennie ;)

Użytkownik coś_innego edytował ten post 30.01.2008 - 17:39

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych