Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tworzenie Osobistego Demona


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
151 odpowiedzi w tym temacie

#46

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moze pamietasz ten egzorcyzm lepiej bo ja nie kojarze co ona wtedy mowila... mozesz tu napisac??

Wiesz nie zacytuje Ci tu dosłownie, wiem że czytałem o tym w książce poświęconej Anneliese, nawet w filmie, który był wiernym odwzorowaniem egzorcyzmów Szatan mówi że jest Hitlerem, Kainem itd.
  • 0

#47

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może napiszesz dlaczego?


dlaczego... bo nie wierze ze Hitler był okrutnym dyktatorem i zabijał żydów bo był opętany... choć jak sie zastanowić to nie mam żadnych poważnych argumentów więc możesz mieć racje London ;] to by było dopiero opetanie... właśnie -_-_-_-_- jest jakiś demon co ma powiązania z mordestwami i wojną?
  • 0

#48

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie każda osoba opętana musi się rzucać i wyzywać. Niektóre demony są bardzo inteligentne i potrafią skutecznie manipulować ludźmi. Jednocześnie człowiek może nie wiedzieć, że jest opętany.
  • 0

#49

-_-_-_-_-.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale osoba opetana nie znosi widoku krzyza itp. zreszta Hitler gdybybyl opetany to w koncu napewno w jakis sposob demon sie ujawnil. Zreszta London """""""Jednocześnie człowiek może nie wiedzieć, że jest opętany""""""""""" czlowiek nawet gdy jest zniewolony odczuwa dzialanie "Zlego". Kiedys widzialem osobe zniewolona ktora wogole nie odczuwala bolu.
  • 0

#50

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hitler gdybybyl opetany to w koncu napewno w jakis sposob demon sie ujawnil.

A po co? Demon chyba nie chce rozgłosu tylko zła. :)

Kiedys widzialem osobe zniewolona ktora wogole nie odczuwala bolu.

Ja niestety nikogo opętanego nie widziałem, albo te opętane osoby, które widuje wyglądają tylko na ludzi z problemami. Dzielę się swoją wiedzą, ale nie mówię, że mam rację, bo tego nie wiem. Ta wiedza pochodzi tylko z książek, różnych artykułów itp. więc ekspertem nie jestem. Jednak bardzo bym chciał na własne oczy przekonać się co jest prawdą, a co nie. :)
  • 0

#51

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta nieczułość na ból mogła być mutacją genetyczną. Był taki przypadek, rodzina miała dziedzicznie tą wadę genetyczną. Chłopiec zginął, skacząc z dachu jakiegoś bloku, chcąc pokazać, że go to nie zaboli... Ból pełni funkcję ostrzegawczą.
Zdaje mi się, że zeszliśmy nieco z tematu, jakim było tworzenie konstraktu świadomego/serwitora/demona - jak zwał, tak zwał, dla mnei to to samo.
  • 0

#52

٢٠١٢.
  • Postów: 63
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ammarel- Jeden z potężniejszych aniołów, zostal strącony z nieba po tym jak chcial wyjawic pelne imie Boze( nie pamietam komu xD )

Dlaczego? Co pelne imie Boga to jakas tajemnica? Moim zdaniem to nielogiczne . To tak jakby za podanie imienia Chrystusa zostalo sie wrzuconym do piekla - bezsens .
Co do Emili Rose... Ogladalem b.niedawno film na faktach prawdziwych . Wstapily w nia 6 demonow . Kazdy zaczal sie przedstawiac prawie jednoczesnie: " jam jest ten ktory wstapil w Judasza " kolejny inny glos: " jam jest ten ktory wstapil w Kaina (czy jakos tak) "i tak wszystkie 6 sie przedstawilo .
  • 0

#53

-_-_-_-_-.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LONDON:1- Demony wrecz przeciwnie, chca rozglosu i bardzo czesto chcac ujawnic swoj wstręt do Boga sie ujawniaja. 2- Jak mozesz widziec opetane osoby ktore wygladaja na ludzi z problemami?? Jak sie zachowuja? wiesz..... osoby opetane nie chodza tak normalnie po ulicach czy w szkole nie dajac w zaden sposob o tym poznac.
SERLITH: Po serii egzorcyzmow, zerwaniu z muzyka metalowa oraz przyjeciu komunii chlopak wyzdrowial.
Y*|Y czy jakos tak:P : Ammarel- jeden z przywódców upadłych aniołów. Tak jak Szemhazaj, prosząc o rękę córki człowieczej, Istahar, obiecał jej wyjawić pełne Imię Boże i za to został strącony z Nieba.
Jezeli nie masz o tym pojecia, to jest dla ciebie nie logiczne. Racja :/
  • 0

#54

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eee to niebo jest pełne aniołów które i tak mogą być złe i ulegać pokusom?? :/ to żadna istota wyższa z tych aniołków nie jest :/ ...
  • 0

#55

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

2- Jak mozesz widziec opetane osoby ktore wygladaja na ludzi z problemami?? Jak sie zachowuja? wiesz..... osoby opetane nie chodza tak normalnie po ulicach czy w szkole nie dajac w zaden sposob o tym poznac.

Może masz rację a może nie. Żeby mieć 100% pewność sam bym musiał tego doświadczyć, ale jeszcze nie jestem gotów. :(

Ammarel- jeden z przywódców upadłych aniołów. Tak jak Szemhazaj, prosząc o rękę córki człowieczej, Istahar, obiecał jej wyjawić pełne Imię Boże i za to został strącony z Nieba.

Ja też nie wiem dlaczego Imię Boże to taka tajemnica? Możesz wyjaśnić? :]
  • 0

#56

-_-_-_-_-.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Marchewa: Szatan przewodzil aniolami i tylko raz mialo takie cos miejsce. Anioly sie nie rodza, sa tylko te co byly wiec te co upadly z Szatanem sa zle i koniec.
London: Na egzorcyzmy nigdy czlowiek nie jest gotow. Ogladac je to straszna rzecz a brac w nich udzial to prawdziwy koszmar. Gdy patrzysz na czlowieka rozrywajacego sobie skore napawasz sie wstrętem. Co to tego drugiego pytania to trzeba by sie zastanowic.....
  • 0

#57

٢٠١٢.
  • Postów: 63
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To moze jak ktos bedzie odprawial rytulal niech zapyta sie demona czemu nie mozna wymawiac pelnego imienia Bozego - dla mnie to bez sensu zupelnie .
  • 0

#58

psxman1 @ hedonist.fora.pl.
  • Postów: 68
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czemu nie mozna wymawiac pelnego imienia Bozego .

Z tego co pamiętam KK naucza że ten kto wypowie imię Boże posiądzie taką samą moc i wiedzę jak on. A czy Bóg czasem nie przedstawiał się jako "jestem który jestem"??
Gdybym się mylił niech mnie ktoś poprawi

BTW Mam autograf Ammarela xD to reprezentant Hispani w Beach Soccerze takie ma nazwisko
  • 0

#59

-_-_-_-_-.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do tej rozrywajacej skory to troche przesadzilem, ale czesto opętani sie okaleczaja.

Hehe Ammarel? A nie Amareye czy jakos tak?
  • 0

#60

London.
  • Postów: 225
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba Anmael, a nie Ammarel. :P

Z tego co pamiętam KK naucza że ten kto wypowie imię Boże posiądzie taką samą moc i wiedzę jak on.


Czyli skoro Anmael i Szemhazaj znali imię Boże to mieli taką samą moc jak Bóg, więc nie mogli się od tak dać strącić z nieba. Jeszcze Istahar zostało wyjawione pełne imię Boże czyli też powinna mieć moc Bożą.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych