Skocz do zawartości


Zdjęcie

Budynek WTC 7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
508 odpowiedzi w tym temacie

#121

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak sobie uważasz smile2.gif

Czyli nie wiesz lub nie chcesz udzielić odpowiedzi lub zgadzasz się że to nielogiczne. OK.

A powiedz mi ile tych odszkodowań wydac mogą hmm?? Na ilu ludzi? Z tego co wiem, to za odszkodowania wyszły by taniej smile2.gif

Na wielu wbrew pozorom. W Ameryce częste są pozwy zbiorowe i mają duże szanse na zwycięstwo. Dalej nie widzę celu w ich działaniach - potruję trochę ludzi potem zapłacę im odszkodowanie i jaki zysk z tego dla spisku ?

No ale przecież temperatura była tak wysoka przy wybuchu a on się nawet nie osmolił ten paszport..poza tym, co sam wyskoczył z kieszeni zamachowca, zupełnie jak jego nakrycie głowy ? smile2.gif

SKąd wiesz, że go miał w kieszeni ?

A co tu ufo ma do rzeczy?? Najlepiej jest przyprawiając atmosferę szczyptą prześmiewczego tonu. Ufo i szatan wszystko załatwią laugh1.gif

Po prostu pytam, czy ci świadkowie, którzy widzieli tych zamachowców są bardziej wiarygodni od wymienionych, bo widzieć kogoś podobnego do pewnego terrorysty w barze to to jest prawdopodobne.

Oo.. i znów wątek kosmitów, jakby to oni laserem strzelali smile2.gif Coś Ty się ich tak uczepił?? Po nocach się śnią??
Taaak, wieem... ale nadal nie uwzględniłeś, że nie było dużego pożaru. Na zdjęciach widac, że to było zupełnie nic smile2.gif

Więc nagrania przedstawiające kłęby dymu wydobywające się z WTC 7 są sfałszowane ?

Oj stary zagalopowałeś się... wieżowiec z jedną szramą nie pójdzie pod powierzchnię grin1.gif
Chyba gorszego przykładu nie mogłeś dac :->

Skoro dowody i symulacje przedstawione przez NIST i FEMA są absolutnie niewiarygodne, więc raczej nie ma o czym gadać.

W OGÓLE jeśli już...
Tliły się tylko dolne piętra, natomiast zadrżał dach jako pierwszy, co niby to ma oznaczac, hmm? wink2.gif

Zadrżał - ciekawe stwierdzenie... Zawalił się penthouse jako pierwszy - dalej mamy to samo co w wieżach - progresję zniszczeń, osłabioną stal i zawalenie.

No 3 piętrowiec może nie, ale wieżyczki były dużo wyższe smile2.gif

Wprost przeciwnie - wtc 7 mogli wyburzyć bez problemu, a tu lipa i dalej nie słyszałem eksplozji ładunków.


To trzeba kończyc, right? smile2.gif

Na chamstwo odcinam się chamstwem, jakbyś chciał wiedzieć.

Przecież wkleiłem je w temacie... Nie czytasz uważnie. Możesz sobie porównac ten niewyobrażalny ogrom pożaru. Zupełnie inna skala.

Źle się zrozumieliśmy myślałem, że chodziło Ci o jakiś pożar który już dosięgł kiedyś WTC 7. Odpowiem, że to kwestia konstrukcji budynku. NIe ukrywam, że to co wydarzyło się przy WTC 7 to dość unikalne jednak możliwe.
  • 0

#122 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Czyli nie wiesz lub nie chcesz udzielić odpowiedzi lub zgadzasz się że to nielogiczne. OK.


Nie baw się w Aquilę, bo z logicznym myśleniem akurat u Ciebie nie najlepiej. Mylisz fakty, nie doczytujesz, gubisz się i tylko mi tu jakieś mamrotanie dokładasz.

Na wielu wbrew pozorom. W Ameryce częste są pozwy zbiorowe i mają duże szanse na zwycięstwo. Dalej nie widzę celu w ich działaniach - potruję trochę ludzi potem zapłacę im odszkodowanie i jaki zysk z tego dla spisku ?


NIEWIELU - pisz bez błędów.

W ameryce częste są rozmowy.. byłeś? Słyszałeś?

Chociażby to, że załatwienie sprawy z azbestem, chodzi o likwidację go w budynku, wyszło by drożej niż same odszkodowania :) bo tu w grę wchodzą ogromne kwoty.

SKąd wiesz, że go miał w kieszeni ?


A co? Zostawił w ubikacji? :)

Po prostu pytam, czy ci świadkowie, którzy widzieli tych zamachowców są bardziej wiarygodni od wymienionych, bo widzieć kogoś podobnego do pewnego terrorysty w barze to to jest prawdopodobne.


To jeśli już pytasz o cokolwiek, to nie rób błędów, nie mieszaj w to UFO, Szatana i innych, bo to nie ten temat i się nie gub w zeznaniach...

Więc nagrania przedstawiające kłęby dymu wydobywające się z WTC 7 są sfałszowane ?


Kłęby dymu to w większości pochodziły z wież a widziałeś tak w ogóle ten pożar?
Podałem Ci porównanie i co? Nawet nie zaglądnąłeś. Stary, jak Ty masz takie podejście, to ja nie chcę z Tobą rozmawiac.

Skoro dowody i symulacje przedstawione przez NIST i FEMA są absolutnie niewiarygodne, więc raczej nie ma o czym gadać.p.


Są opozycyjne z źródeł naukowych i macie je gdzieś... Wymagasz? Sam się zastosuj.

Poza tym, widziałeś już analizę komputerową w związku z WTC7?
Widziałeś komputerową analizę rekonstrukcji szkieletu budynku?
Wszystko jest obcykane i wykazane, że budynek od małego pożaru nie miał prawa się zawalic.

Widziałeś czy nie? Odpowiedz a nie zadawaj kolejne pytania.


Ok, nie wracaj mi tu z odpowiedziami, dopóki nie zapoznasz się z tym, co podałem w tym wątku.
Rozmowa nie ma sensu w przeciwnym wypadku.

Ja Ci podaję źródło a Ty zadajesz mi wymijające pytania.
Tak to można do usranej śmierci.


Pozdrawiam.
  • 0

#123

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie baw się w Aquilę, bo z logicznym myśleniem akurat u Ciebie nie najlepiej. Mylisz fakty, nie doczytujesz, gubisz się i tylko mi tu jakieś mamrotanie dokładasz.

Wciąż nie odpowiedziałeś... Twoja sprawa. Zostawiam temat.

NIEWIELU - pisz bez błędów.

W ameryce częste są rozmowy.. byłeś? Słyszałeś?

Taka rada - jak się czepiasz mojej ortografii to staraj się sam pisać bez błędów.
Zresztą to była odpowiedź - na pytanie na ilu?

Chociażby to, że załatwienie sprawy z azbestem, chodzi o likwidację go w budynku, wyszło by drożej niż same odszkodowania smile2.gif bo tu w grę wchodzą ogromne kwoty.

hmm teraz to Ty się plączesz. To co za interes mieli spiskowcy w celowym truciu ludzi ? Tak by wyszło jeszcze taniej nie musieliby się męczyć z możliwymi odszkodowaniami i mieliby problem z azbestem rozwiązany.


A co? Zostawił w ubikacji? smile2.gif

A chociażby :) A tak na serio nie mógł go zostawić z jakąś walizeczką w schowku wszędzie ?

Kłęby dymu to w większości pochodziły z wież a widziałeś tak w ogóle ten pożar?
Podałem Ci porównanie i co? Nawet nie zaglądnąłeś. Stary, jak Ty masz takie podejście, to ja nie chcę z Tobą rozmawiac

Właśnie i tak się kończą polemiki z Tobą. "Nie rozmawiam." "Atakujesz mnie." Jeśli ja popełnię jakiś błąd, czegoś nie obejrzę, to od razu mnie obrażasz, jeśli Ty coś konsekwentnie przemilczasz i próbuje Ci się to wypomnieć to też jest to atak i jak tu rozmawiać ?

Co do dymu nie wygląda on na pochodzący z wież jak dla mnie:




Napisałem, że nie zrozumiałem o co Ci chodziło z pożarem, pokornie przyznałem się do błędu. O budynku w LA czytałem wcześniej Twój link i ustosunkowałem się do tego, gdy zauważyłem pomyłkę. Lepiej ?


Są opozycyjne z źródeł naukowych i macie je gdzieś... Wymagasz? Sam się zastosuj.

Masz rację - przerzucanie się raportami i dokumentami jest bezsensu. Chyba, że zespół złożony ze sceptyków i zwolenników przeprowadził własne wspólne symulacje.
  • 0

#124 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Analiza czasu zawalenia się budynku WTC7:
http://jackblood.wrz...ilm/c4RBbMJNMx/

Tutaj jest przeprowadzona symulacja komputerowo, która dowodzi temu, że ten budynek był wyburzony w sposób kontrolowany.
http://www.youtube.c...feature=related

Budynek "7" podczas zapaści nie uszkodził budynków po boku, ale za to bardzo uszkodził budynek z tyłu. To znaczy że boczne ściany budynku zawaliły się do środka i że budynek miał przechył do tyłu, o czym to świadczy ? że rdzeń został pierwszy zawalony ale budynek zawalał się w tym czasie co rdzeń (widać to na filmach/zdjęciach jak podczas zapaści widać ugięcie się dachu. Ale dlaczego budynek przechylił się w tył i uszkodził znajdujący się za nim inny budynek jak przecież został uszkodzony z drugiej strony przez spadającą stal/gruz z WTC1 ?
Z tego wynika żę budynek nie zawalił się sam ktoś mu w tym pomógł.

Poniższy film jest rekonstrukcją budowy WTC7 (wrzucam gdyż nie wszyscy mogą go znaleźć na poprzednich stronach):



Proszę zerknąc i porównac pożary.
http://hotnews.pl/artwtc-7.html

Poniżej zdjęcie WTC7 wykonane przez nowojorskich strażaków ukazujące znane ekipom od wyburzania zasłony ochronne na dolnych piętrach budynku. Umieszcza się je w miejscach, gdzie znajdują się ładunki wybuchowe, aby uniknąć większego rozproszenia odłamków stali i betonu, które bez nich pędziłyby z zawrotną prędkością, uszkadząjąc znajdujące się nawet setki metrów dalej budynki.
http://1.bp.blogspot...600-h/zaslo.jpg

*************************

Zadajesz pytania na pytania, które nie dotyczą powyższych, zagadnień, analiz, porówniań, zdjęc itd.

Nie ustosunkowałeś się do nich, więc nie mamy o czym rozmawiac.
Szukasz prowokacji? Szukaj jej gdzie indziej.

PA.
  • 1

#125

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


HQ

i fragment komentarza

YouTube's gonna start another censorship offensive and like some others here I'm risking my account with this. Although they won't find a good reason, they might suspend my account any time. So please reupload this video on your own channels. They can't shut us ALL up.

Czy jeszcze kogoś trzeba przekonywać?
  • 1

#126

Artus.
  • Postów: 124
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Uznany amerykański architekt opisuje zawalenie się budynku nr 7

  • 0

#127

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kilkaset tysięcy ton stali i betonu wali się idealnie w dół z prędkością swobodnego opadu - trzeba być naprawdę upośledzonym logicznie,żeby wierzyć w bajeczki jakie wcisnęła ludziom Komisja 9/11.



Podręcznikowy przykład udanego w 100% kontrolowanego wyburzenia.Lepiej nie mogli tego zrobić ;)
  • 0



#128

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Raven89 jak juz wklejasz filmik to chociaz wklejaj ten, ktory pokazuje calosc collapsu, a nie ostanie 7 sekund...




  • 0

#129

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dowody na to,że było to kontrolowane wyburzenie? Proszę bardzo:

-Budynek opada z prędkością swobodnego spadania,
-Widoczne jest charakterystyczne dla takich operacji tąpnięcie na środku konstrukcj,które pozwala jej upaść na fundamenty,a nie na boki,
-Osuwanie się następuje "od dołu".

Nie ma żadnych szans na to,żeby ogień mógł wywołać takie a nie inne zawalenie.Co więcej,mało się o tym pisze ale nawet sam właściciel kompleksu WTC - Larry Silverstain - przyznał się w filmie dokumentalnym PBS "America Rebuilds" z roku 2002,że kazał wysadzić ten budynek...

Użytkownik Raven89 edytował ten post 30.09.2010 - 14:43

  • 0



#130

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko już zostało wyjaśnione. Nikt tego WTC7 nie wyburzył. Budynek się zawalił bo ogień go strawił. Nie siej tutaj swojej ignorancji.
  • -1



#131

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko już zostało wyjaśnione. Nikt tego WTC7 nie wyburzył. Budynek się zawalił bo ogień go strawił. Nie siej tutaj swojej ignorancji..


Radzę przeczytać drugą część mojego postu przed postawieniem tak zdecydowanego wyroku.No chyba,że mam rozumieć,iż jesteś lepiej poinfromowany od Larry'ego Silverstain'a - ówczesnego Właściciela Kompleksu WTC - który przyznał się w dokumencie "America Rebuilds" do tego,że kazał wysadzić WTC7.Mam nadzieję,że teraz wszystko jest napisane na tyle przejrzyście,że dasz radę odczytać ;)

P.S: Widzę że jakieś nowe konto.Czyżby jeden z Nas używał alter ego do pozbawionego argumentów ataku na niewygodną osobę? Być może nie ale radzę sprawdzić Administratorom IP kolegi - In omnem eventum ;)

Użytkownik Raven89 edytował ten post 30.09.2010 - 15:23

  • 1



#132

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Proszę, obejrzyj je i zobacz jakie tam panowały pożary , paliły się całe dolne piętra a nie pojedyncze pomieszczenia.


Zapoznaj się również z tym filmem, wyjaśnia on sporo. Od mniej więcej 1:12 pokazany jest WTC7 z tyłu. Zauważ jak wygląda ta ściana :)


Pozdrawiam

Użytkownik Darken edytował ten post 30.09.2010 - 15:39

  • 1

#133

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Larry Silverstain nakazał wysadzić WTC7 i tak też uczyniono.Teraz widzicie?

Czy Wy w ogóle czytacie to,co pisze czy celowo omijacie podany przeze mnie fakt przyznania się ówczesnego właściciela kompleksu WTC do wydania polecenia wysadzenia budynku? To już nie jest nawet śmieszne.Obejrzyjcie sobie dokument "Americas Rebuild" i przekonajcie się na własne oczy...

Czy tylko mi się wydaje że każdy mocniejszy dowód ze strony zwolenników teorii spiskowej jest zwyczajnie olewany? To już nie jest nawet śmieszne.Dwa razy pisałem o tym w powyższych postach i dwa razy fakt ten został najzwyczajniej w świecie zignorowany...Jak my chcemy dyskutować na poziomie skoro zaprzeczacie niepodważalnym faktom? Nie wiem jak Administracja może tolerować coś takiego.
  • 0



#134

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Według mnie ten filmik nic nie wyjaśnia.

Najpierw autor pokazuje ściany, zupełnie jak by konstrukcja współczesnych budynków opierały się na ścianach :roll:. Zresztą ja nie widzę jakichś nadzwyczajnych uszkodzeń. W 1:12 spod dymu widać praktycznie całą nieuszkodzoną fasadę. Sąsiednie budowle były w o wiele gorszym stanie.

Potem mamy wreszcie przeskok do kratownic. Tyle, że dokładnie to samo można by powiedzieć o zaplanowanym wyburzeniu. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że WTC7 był projektowany tak aby zawalić się pod wpływem stosunkowo niewielkiego pożaru. Kontrolowane wyburzenia budynków wymagają przemyślanej kolejności usuwania elementów nośnych i doskonałej synchronizacji eksplozji. Jeśli coś pójdzie nie tak to kończy się to tak:





Nie chce mi się wierzyć, że pożar wyręczył firmy od kontrolowanych wyburzeń.
  • 1

#135

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Larry Silverstain nakazał wysadzić WTC7 i tak też uczyniono.Teraz widzicie?


Czy właściciel budynku ma prawo do wydawania takich rozkazów? Komu je wydał i kiedy? Strażakom? Specjalistów od wyburzania tam przecież nie było - tylko strażacy/policjanci. Kiedy założono ładunki? W jaki sposób, skoro budynek płonął? Dlaczego ludzie od materiałów wybuchowych wchodzili do środka i mocowali je gdy w tym samym czasie strażacy wycofywali się i przeprowadzali ewakuację, bo obawiali się że WTC7 runie sam z siebie i to niedługo? Dlaczego właściciel nakazał wyburzenie (swoją drogą to niesamowitą władzę miał ten zwykły przecież właściciel - ciekawe czy każdy normalny właściciel jakiegoś bloku może od tak nakazać jego wyburzenie) podczas gdy świadkowie naoczni (strażacy) podawali w meldunkach, że budynek jest wyjątkowo niestabilny i najprawdopodobniej w ciągu kilku godzin sam runie?

To tylko kilka pytań z wielu :)
  • 2




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych