Skocz do zawartości


Zdjęcie

Budynek WTC 7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
508 odpowiedzi w tym temacie

#106 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To nie jest proste. Po co mieliby podawać informację, że budynek się zawali wcześniej ryzykując ujawnieniem spisku ? No chyba chcieli, żeby wszyscy podejrzewali, że to z powodu samolotu, a tu dzwonią do mediów. "Hej zaraz się zawali WTC 7 tylko cichosza. To ma być niespodzianka, bo Ci durnie przed telewizorami mają wierzyć, że to z powodu samolotów :)"


Ja już Ci odpowiedziałem, a Ty znów zadajesz pokrętne pytanie.

Czyli nic bo wszystkie rządy na świecie mają w nosie swoich obywateli :) Argument bezpośrednio spisku nie dotyczy, więc jest do pominięcia.


Nie, to jest tylko jeden wiązanie z całego łańcuszka wydarzeń.


Ja chcę wiedzieć jak Ty to sobie wyobrażasz - setki małych niewidzialnych ludzików rozsypujących małe rzeczy, które były na pokładzie z samolotu ?


Wystarczą dwie osoby :) poza tym, jak sobie wyobrażasz niezniszczony paszport, który niby miał wyleciec z samolotu?? Przecież to abstrakcja.

Masz jakieś dowody. Czy tylko "ktoś ich widział" i da sobie rękę uciąć.


Telewizyjne relacje świadków, które były tu kiedyś już pokazywane na forum. Z tego co pamiętam, to Cinex pokazywał, o ile się nie mylę.

A wiesz ile bagażu się gubi na lotniskach ? Poczytaj statystyki.


Stary, zgubienie ciuszków, a zgubienie (świetnie zaplanowanych "ATAKÓW") tak ważnych przedmiotów, to drugie. Naiwnośc z Ciebie wychodzi i to widac. Nie chcesz mi tego przyznac, bo jesteś do mnie uprzedzony. Tyle.

Mówi magiczne słowo pull ! Pull nie oznacza wysadzić ładunkami wybuchowymi nawet w slangu ludzi od wyburzeń, jęsli chodziłoby o wyburzenie to użycie "kabli" jak przy WTC 6. A w kontekście ewakuacji fakt to słówko też może być użyte.


Jasne... :rotfl:


Tak jakby każda z belek była poddana działaniu pożaru i wysokiej temperatury... Mały dopisek w Twoim irytującym stylu: ""Buahahahahah Jaja se robisz ?"


Ale widac przecież na zdjęciu, że tej belce nic nie jest. Masz dowód na to, że temperatura nic tej belce nie zrobiła, podobnie zresztą, jak pozostałym. Tak w ogóle widziałeś zdjęcia tego niby pożaru i widac na zdjęciach, że był to bardzo mały pożar. Zdecydowanie mniejszy od tego z lat 80. Wtedy budynek nie runął. Ciekawe dlaczego? Jak to jest możliwe, że straszny pożar z tamtych czasów nie naruszył belek, a pożar, który ledwo dymił, doprowadził niby do zawalenia się budynku, hmm??

WTC6 nie zawalił się tylko dlatego, że go wcześniej w sposób kontrolowany zburzono. Jak domek z kart... rzecz względna najpierw upadł penthouse, potem upadła reszta osłabiona pożarami. To że uszkodził budynek za nim raczej świadczy na niekorzyść teorii kontrolowanego wyburzenia. Przy kontrolowanym wyburzeniu zawsze słychać odgłos strzałów - detonacji łądunków tu nie było czegoś takiego.


U tu masz rację i wychodzi Twój brak rozpoznania tekstu i doskonale widac, że odpowiadasz mi z góry założoną postawą na NIE. Otóż mój drogi, WTC6 nie zawalił się pomimo tego, że szczątki wież na niego runęły, pomimo tego stoi... Wyburzenie dotyczy WTC7 kolego. Twoja odpowiedź świadczy o tym, że gubisz się w tym całym chaosie. Podejrzewam, że nawet nie przeglądnąłeś całego materiału, który podałem.



Powiem tak, nie ze wszystkimi...


I wszystko jasne, Panu już dziękuję :)

Chyba nie zrozumiałeś co chcę przekazać to raz.
Co Ty gej, że nazywasz mnie misiem ? To dwa.


Każdy myśli po sobie. Zakończ te personalne wycieczki.

Właśnie napisałem co o tym myślę to że był beztalenciem zwiększa prawdopodobieństwo, że wykonał porąbany manewr. Mi w symulatorach manewry wychodzą dlatego, że nie potrafię na nich latać i zawsze się rozbijam jak ten zamachowiec :) Absolutnie nie porównuję świata wirtualnego do relanego ale mówię jak jest. Łapie taka ciapa za stery rusza byle jak byle trafić i ktoś myśli, że to skomplikowany manewr. To trzy.


Po pierwsze żadne beztalencie nie utrzyma maszyny na tak niskim pułapie.
Z całą pewnością nie ten, który jest uznany za oficjalnego winowajcę.

Mi sprawozdanie instruktorów zupełnie wystarczają.
Sorki, ale wierzysz w tym momencie w bajkę o Alicji z krainy Czarów.

Tyle mam do powiedzenia i proszę Cię, byś wreszcie normalnie odpowiadał, bez odpowiedzi pytaniem na pytanie. Tak do niczego nie dojdziemy.

Poza tym, jak wspomniał Lynx, te kwestie były już wałkowane, więc Muhadzie, nie wyskoczyłeś z niczym nowym ani szokującym.


Ty się nie podpieraj kolegami. Prawda jest taka, że wszystkie dyskusje, jakie były, były przez Was zakrzyczane a w konsekwencji nikomu nie chciało się z Wami użerac. Dlatego też tak wiele osób przestało się udzielac, nie widząc sensu dalszej dyskusji. Wy nic nie udowodniliście. Nie macie fizycznej i realnej możliwości, gdyż łykacie wszystkie propagandy telewizyjne, brukowe itd. TO jest Twój problem Aquila. Jesteś więźniem manipulacji, która nie umożliwia Ci dostrzeganie tych wszystkich sprzeczności. Jak myślisz? Skąd biorą się te wszystkie wątpliwości?? Skąd tylu amerykan nie wierzy rządowym orzeczeniom, czy medialnym?? Bo doskonale zdają sobie sprawę, że prawda jest inna. To nie bierze się znikąd , nie bierze się to z rękawa. Jakaś przyczyna musi byc ...przyczyna jest jedna. Jest więcej sprzeczności niż prawdy oficjalnych zapewnień.




Aquila sorry, ale po kiego diabla w ogole odpisujesz na brednie Muhad'a? Przeciez chyba kazda normalna, myslaca osoba widzi, ze w jego przypadku mamy do czynienia z osobnikiem niespelna rozumu. Fajnie, ze probujesz tak zaciekle walczyc w obronie zdrowego rozsadku i logiki, ale niestety w tym przypadku jest to walka z wiatrakami. Muhad sprawia po prostu wrazenie opetanego wizja spiskow wariata, ba nawet czytajac jego posty nie dostrzega ironii w twoich wypowiedziach. Jest mi go po prostu szkoda...


Kolego, jeśli nie masz nic innego do powiedzenia to zamilknij i nie obrażaj mnie.
Albo będziesz argumentował, albo CICHOSZA.
Twoja wypowiedź właśnie sprawia, że mi Ciebie jest szkoda. Kto jak kto, ale ja ironię, sarkazm i do tego cynizm kilku panów doskonale wyczuwam.

Proszę więcej nie pisac takich głupot na mój temat.

Ja dostałem warn, więc myślę i że Ty zasługujesz. Prawo równości, to prawo równości.
  • 0

#107

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hehe ja myślałem że to czy ktoś jest na zdjęciu stwierdza się po rysach twarzy, proporcjach odległości oczu i nosa.


Mało to jest osób mających podobne rysy twarzy? Więc jeśli już mamy dwie osoby o dość podobnych rysach twarzy, to należy zastanowić się jakie szanse są na to, że ta osoba jest w istocie Osamą.

W latach 80 Osama był wrogiem nie tylko ZSRR, ale i USA. Nie przyjmował bezpośrednio pomocy od USA - finansował się sam. Człowiek ten nosi mundur wojskowy pakistańskiej armii, z pagonami (czyli ma stopień wojskowy) i naszywkami. Osama zaś był jednym z mudżahedinów - bojowników nie mających ani mundurów ani stopni wojskowych.

Dlatego, na podstawie tego, że człowiek ten nosi mundur pakistański (czyli jest członkiem regularnej armii Pakistanu) a także że przyjmuje wizytę wysłannika władz USA, wnioskuję słusznie, że nie jest to Osama bin Laden.
  • -1



#108 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

O matko. Aquila... Na światło dzienne wychodziły dokumenty, które są orzeczeniem tego, że tajne służby utworzyły grupę, która była szkolona, której dostarczano broń i która miała na celu prowokowac ZSRR. Na czele tej grupy Był sam Osama, kiedyś Tim Osman. Te informacje są do zweryfikowania. Kolego, mniej telewizji, to Twój mózg nie będzie tak podatny na podprogowe manipulacje :)
Wszyscy wiemy, prócz Ciebie, że rodzina Bin Ladenów zostawiała fortunę w amerykańskich Bankach, robiąc interesy m.in. z Bushami.

Odpowiedz mi na te pytania, jasno - tak lub nie.

Bush Senior robił interesy z Bin Ladenami?

Bin Ladenowie zostawiali pieniądze w amerykańskich bankach?

Jeśli mi nie odpowiesz w formie, o jaką poprosiłem, to sam zakręcisz na siebie bat.

Nie wymigasz się.
  • 0

#109

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja już Ci odpowiedziałem, a Ty znów zadajesz pokrętne pytanie.

To nie jest pokrętne pytanie. To jest bardzo proste pytanie o logikę ich działań, której brak.

Nie, to jest tylko jeden wiązanie z całego łańcuszka wydarzeń.

No tak przy okazji spisku postanowili potruć ludzi azbestem, którzy teraz z całą zaciekłością walczą o odszkodowania.

Wystarczą dwie osoby smile2.gif poza tym, jak sobie wyobrażasz niezniszczony paszport, który niby miał wyleciec z samolotu?? Przecież to abstrakcja.

Wprost przeciwnie, znaleziono też sporo kawałków ciał pasażerów i to większych od paszportu, masę innych rzeczy, więc czemu paszport miałby nie wypaść na ulicę ? I to wszystko ma być dziełem spiskowców. Ok jak chcesz. Dla mnie abstrakcja to dwójka nieustraszonych ludzi rozsypujących rzeczy od ludzi z samolotu.
A skoro wypadnięcię drobnych rzeczy z samolotu tak bardzo zaprzecza fizyce jak mówisz, to to naprawdę dziwni spiskowcy.

Telewizyjne relacje świadków, które były tu kiedyś już pokazywane na forum. Z tego co pamiętam, to Cinex pokazywał, o ile się nie mylę.

Tak jak relacje świadków, którzy widzieli biały myśliwiec, szatana i UFO ?

Stary, zgubienie ciuszków, a zgubienie (świetnie zaplanowanych "ATAKÓW") tak ważnych przedmiotów, to drugie. Naiwnośc z Ciebie wychodzi i to widac. Nie chcesz mi tego przyznac, bo jesteś do mnie uprzedzony. Tyle.

Jestem uprzedzony do teorii nie do Ciebie. To Ty wrzucasz chamskie odzywki.

Jasne... grin1.gif

No i pogadane.

Ale widac przecież na zdjęciu, że tej belce nic nie jest.


Pokazujesz fragment jednej belki z wielu. Ja Ci mogę pokazać fragment Titanica i powiedzieć że jest ok. Czy z tego wynika, że na pewno kosmici go zatopili ? Chyba, że chcesz powiedzieć, że temperatura nie wpływa na wytrzymałość stali ?

Tak w ogóle widziałeś zdjęcia tego niby pożaru i widac na zdjęciach, że był to bardzo mały pożar.

Którym wogóle się nie zajmowano i który płonął przez wiele godzin....

Tak w ogóle widziałeś zdjęcia tego niby pożaru i widac na zdjęciach, że był to bardzo mały pożar. Zdecydowanie mniejszy od tego z lat 80.

Jeśli masz zdjęcia i informacje o pożarze z lat 80. to może jakoś rozjaśni sprawę.

U tu masz rację i wychodzi Twój brak rozpoznania tekstu i doskonale widac, że odpowiadasz mi z góry założoną postawą na NIE. Otóż mój drogi, WTC6 nie zawalił się pomimo tego, że szczątki wież na niego runęły, pomimo tego stoi... Wyburzenie dotyczy WTC7 kolego. Twoja odpowiedź świadczy o tym, że gubisz się w tym całym chaosie. Podejrzewam, że nawet nie przeglądnąłeś całego materiału, który podałem.


Ty zacząłeś z WTC6, więc podważyłem Twój argument. Gdzie tu postawa na nie ? Nie wolno mi podważyć Twego argumentu ? WTC6 wyburzono w sposób kontrolowany, bo stwarzał zagrożenie i mógł runąć w każdej chwili.
Oglądam filmy z zapadającym się WTC7 i nie słyszę eksplozji ładunków jak przy innych wyburzeniach.
Tak samo podczas kontrolowanego wyburzenia raczej nie uszkadza się budynków obok. No nic.

I wszystko jasne, Panu już dziękuję smile2.gif

Tak oczywiście jakbym miał czytać każdy crap z youtube to by mi życia nie starczyło. Na

Każdy myśli po sobie. Zakończ te personalne wycieczki.

Kto zaczął ?

Tyle mam do powiedzenia i proszę Cię, byś wreszcie normalnie odpowiadał, bez odpowiedzi pytaniem na pytanie. Tak do niczego nie dojdziemy.

Po prostu się dopytuję jak mam wątpliwości.
  • 0

#110

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O matko. Aquila... Na światło dzienne wychodziły dokumenty, które są orzeczeniem tego, że tajne służby utworzyły grupę, która była szkolona, której dostarczano broń i która miała na celu prowokowac ZSRR. Na czele tej grupy Był sam Osama, kiedyś Tim Osman.


:lol3:

To proszę o te weryfikację :D

Wszyscy wiemy, prócz Ciebie, że rodzina Bin Ladenów zostawiała fortunę w amerykańskich Bankach, robiąc interesy m.in. z Bushami.


Nie interesuje mnie to, co robiła rodzina Osamy. Rodzina wyklęła Osamę na długo przed 9/11 a król Arabii Saudyjskiej wyrzekł się takiego poddanego odbierając mu paszport. Gdybyś zapoznał się bliżej z tematem to wiedziałbyś, że przez to zerwanie z rodziną Osama biedował przez długi czas a jego Al-Kaida była bliska rozpadu i przemiany w rolników w Sudanie :D

Odpowiem na Twoje pytania, aby pokazać Ci jak to się robi, bo Ty tego nie robisz:

Bush Senior robił interesy z Bin Ladenami?


Nie wiem nic o tym, jednak jak jużwspomniałem Osama bin Laden to nie wszyscy z rodu bin Ladenów. Bin Ladenowie są olbrzymią rodziną posiadającą własne firmy i nie widzę w tym nic złego, żeby ktoś z nimi prowadził interesy - robi to wiele osób i państw. Natomiast zapominasz o tym, że rodzina bin Ladenó wyklęła Osamę i pozbawiła go udziałów w swojej firmie tym samym odcinając go od tego źródła dochodów. Po tym nastąpił w Al-Kaidzie ogromny kryzys finansowy (w tym czasie nawet jeden z członków tej organizacji uciekł z resztką pieniędzy na zachód), co o mało nie doprowadziło do zmiany polityki Osamy.

Bin Ladenowie zostawiali pieniądze w amerykańskich bankach?


Po raz kolejny - nic mi o tym nie wiadomo, jednak nie miałbym nic przeciwko temu. Po raz kolejny bowiem niesłusznie zakładasz, że Osama bin Laden = cała rodzina bin Ladenów.

A teraz Ty mi odpowiedz:

Czy to prawda, że rodzina Hitlera (jego żyjący jeszcze kuzyni itp) lokuje pieniądze w jakichś bankach? A jeżeli tak, to czy powinno się im tego zabronić i czy to cokolwiek świadczy o tych bankach? A czy to, że rodzina osoby, która groziła, że zagazuje warszawskie metro tym samym paraliżując centrum stolicy (a która mówiąc skromnie mieszka w moim bloku w klatce obok) lokuje pieniądze w jakimś banku znaczy, że te banki maczały palce w tej groźbie zamachu?
  • 0



#111 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Hej!

Mało to jest osób mających podobne rysy twarzy? Więc jeśli już mamy dwie osoby o dość podobnych rysach twarzy, to należy zastanowić się jakie szanse są na to, że ta osoba jest w istocie Osamą.

Nie mówiłem o samych rysach twarzy, ale także proporcjach odległości między oczami i nosem - w ten sposób można JEDNOZNACZNIE zidentyfikować każdą osobę na tej planecie, bo te proporcje są niepowtarzalne jak linie papilarne.
Sprawdź np algorytmy jakimi posługuje się program identyfikujący zdjęcia z serwisu "facebook".

W latach 80 Osama był wrogiem nie tylko ZSRR, ale i USA. Nie przyjmował bezpośrednio pomocy od USA - finansował się sam. Człowiek ten nosi mundur wojskowy pakistańskiej armii, z pagonami (czyli ma stopień wojskowy) i naszywkami. Osama zaś był jednym z mudżahedinów - bojowników nie mających ani mundurów ani stopni wojskowych.


Tak bardzo nie przyjmował pomocy od USA że miał problemy z dystrybucją broni która od nich dostawał, jak widzisz na AUTENTYCZNYM zdjęciu biedny Brzezinski musiał się pofatygować osobiście coby pomóc biedakowi w tej ciężkiej pracy.

Dlatego, na podstawie tego, że człowiek ten nosi mundur pakistański (czyli jest członkiem regularnej armii Pakistanu) a także że przyjmuje wizytę wysłannika władz USA, wnioskuję słusznie, że nie jest to Osama bin Laden.


Podążając Twym tropem rozumowania wnioskuję słusznie że Armia Krajowa to faszystkowska organizacja wspierająca SS w działaniach operacyjnych na terenie Polski podczas II wojny światowej.
Tym miłym akcentem kończę dyskusję, możesz dalej się modlić do Busha i całej bandyckiej rodzinki rządzącej światem - możliwe nawet że nie widzisz nic złego w sposobie w jaki to robią...
Wolność rządzi!!!

pozdrawiam serdecznie

p.s. specjalne pozdrowienia dla Muhada który zaczyna kumać że jesteśmy okłamywani i manipulowani na tak szeroką skalę że chce się wyć




Hej!

Mało to jest osób mających podobne rysy twarzy? Więc jeśli już mamy dwie osoby o dość podobnych rysach twarzy, to należy zastanowić się jakie szanse są na to, że ta osoba jest w istocie Osamą.

Nie mówiłem o samych rysach twarzy, ale także proporcjach odległości między oczami i nosem - w ten sposób można JEDNOZNACZNIE zidentyfikować każdą osobę na tej planecie, bo te proporcje są niepowtarzalne jak linie papilarne.
Sprawdź np algorytmy jakimi posługuje się program identyfikujący zdjęcia z serwisu "facebook".

W latach 80 Osama był wrogiem nie tylko ZSRR, ale i USA. Nie przyjmował bezpośrednio pomocy od USA - finansował się sam. Człowiek ten nosi mundur wojskowy pakistańskiej armii, z pagonami (czyli ma stopień wojskowy) i naszywkami. Osama zaś był jednym z mudżahedinów - bojowników nie mających ani mundurów ani stopni wojskowych.


Tak bardzo nie przyjmował pomocy od USA że miał problemy z dystrybucją broni która od nich dostawał, jak widzisz na AUTENTYCZNYM zdjęciu biedny Brzezinski musiał się pofatygować osobiście coby pomóc biedakowi w tej ciężkiej pracy.

Dlatego, na podstawie tego, że człowiek ten nosi mundur pakistański (czyli jest członkiem regularnej armii Pakistanu) a także że przyjmuje wizytę wysłannika władz USA, wnioskuję słusznie, że nie jest to Osama bin Laden.


Podążając Twym tropem rozumowania wnioskuję słusznie że Armia Krajowa to faszystkowska organizacja wspierająca SS w działaniach operacyjnych na terenie Polski podczas II wojny światowej.
Tym miłym akcentem kończę dyskusję, możesz dalej się modlić do Busha i całej bandyckiej rodzinki rządzącej światem - możliwe nawet że nie widzisz nic złego w sposobie w jaki to robią...
Wolność rządzi!!!

pozdrawiam serdecznie

p.s. specjalne pozdrowienia dla Muhada który zaczyna kumać że jesteśmy okłamywani i manipulowani na tak szeroką skalę że chce się wyć
  • 0

#112

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie mówiłem o samych rysach twarzy, ale także proporcjach odległości między oczami i nosem


Dasz radę to stwierdzić z taką pewnością na podstawie takiego marnego zdjęcia?

A poza tym, to widzę, że wcale nie zwróciłeś uwagi na te moje krytyczne uwagi (stopień wojskowy, mundur pakistański itp). Zatem czy uważasz, że prawdopodobne jest, aby Osama bin Laden, arabski niezależny mudżahedin, chodził w takim mundurze?

Tak bardzo nie przyjmował pomocy od USA że miał problemy z dystrybucją broni która od nich dostawał, jak widzisz na AUTENTYCZNYM zdjęciu biedny Brzezinski musiał się pofatygować osobiście coby pomóc biedakowi w tej ciężkiej pracy.


Zdjęcie jest jak najbardziej autentyczne, ale niestety nie przedstawia Osamy bin Ladena.

Podążając Twym tropem rozumowania wnioskuję słusznie że Armia Krajowa to faszystkowska organizacja wspierająca SS w działaniach operacyjnych na terenie Polski podczas II wojny światowej.


Problem w tym, że AK używała niemieckie wyposażenie, a bin Laden nigdy nie paradował w mundurze armii Pakistanu, bo żołnierzem pakistańskim nie był (nawet nei był żadnym żołnierzem regularnej armii rzecz jasna).

Tym miłym akcentem kończę dyskusję, możesz dalej się modlić do Busha i całej bandyckiej rodzinki rządzącej światem - możliwe nawet że nie widzisz nic złego w sposobie w jaki to robią...


Co Wy macie z tym modleniem się do Busha... to normalny człowiek jak wszyscy inni.
  • 0



#113 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To nie jest pokrętne pytanie. To jest bardzo proste pytanie o logikę ich działań, której brak.


Jak sobie uważasz :)


No tak przy okazji spisku postanowili potruć ludzi azbestem, którzy teraz z całą zaciekłością walczą o odszkodowania.


A powiedz mi ile tych odszkodowań wydac mogą hmm?? Na ilu ludzi? Z tego co wiem, to za odszkodowania wyszły by taniej :)

Wprost przeciwnie, znaleziono też sporo kawałków ciał pasażerów i to większych od paszportu, masę innych rzeczy, więc czemu paszport miałby nie wypaść na ulicę ?


No ale przecież temperatura była tak wysoka przy wybuchu a on się nawet nie osmolił ten paszport..poza tym, co sam wyskoczył z kieszeni zamachowca, zupełnie jak jego nakrycie głowy ? :)

A skoro wypadnięcię drobnych rzeczy z samolotu tak bardzo zaprzecza fizyce jak mówisz, to to naprawdę dziwni spiskowcy.


Zaprzecza, nie zaprzecza... tu się w tej materii nic nie wyjaśni ;->

Tak jak relacje świadków, którzy widzieli biały myśliwiec, szatana i UFO ?


A co tu ufo ma do rzeczy?? Najlepiej jest przyprawiając atmosferę szczyptą prześmiewczego tonu. Ufo i szatan wszystko załatwią :lol


Pokazujesz fragment jednej belki z wielu. Ja Ci mogę pokazać fragment Titanica i powiedzieć że jest ok.


Oj stary zagalopowałeś się... wieżowiec z jedną szramą nie pójdzie pod powierzchnię :rotfl:
Chyba gorszego przykładu nie mogłeś dac :->

Czy z tego wynika, że na pewno kosmici go zatopili ? Chyba, że chcesz powiedzieć, że temperatura nie wpływa na wytrzymałość stali ?


Oo.. i znów wątek kosmitów, jakby to oni laserem strzelali :) Coś Ty się ich tak uczepił?? Po nocach się śnią??
Taaak, wieem... ale nadal nie uwzględniłeś, że nie było dużego pożaru. Na zdjęciach widac, że to było zupełnie nic :)

Którym wogóle się nie zajmowano i który płonął przez wiele godzin....


W OGÓLE jeśli już...

Tliły się tylko dolne piętra, natomiast zadrżał dach jako pierwszy, co niby to ma oznaczac, hmm? ;)


Jeśli masz zdjęcia i informacje o pożarze z lat 80. to może jakoś rozjaśni sprawę.


Przecież wkleiłem je w temacie... Nie czytasz uważnie. Możesz sobie porównac ten niewyobrażalny ogrom pożaru. Zupełnie inna skala.

Ty zacząłeś z WTC6, więc podważyłem Twój argument. Gdzie tu postawa na nie ?


Tak samo podczas kontrolowanego wyburzenia raczej nie uszkadza się budynków obok. No nic.


No 3 piętrowiec może nie, ale wieżyczki były dużo wyższe :)


Kto zaczął ?


To trzeba kończyc, right? :)

Po prostu się dopytuję jak mam wątpliwości.


Ale to ja mogę obstawiac w Ciemno, że tak będzie...

To proszę o te weryfikację :D


A niby jak mam Ci przynieśc do domu? :)

Nie interesuje mnie to, co robiła rodzina Osamy. Rodzina wyklęła Osamę na długo przed 9/11 a król Arabii Saudyjskiej wyrzekł się takiego poddanego odbierając mu paszport.


Jasne, oczywiście... Nie interesuje mnie to. Wychodzi Twoje z góry założone uprzedzenie i miłośc do faszystów.

Gdybyś zapoznał się bliżej z tematem to wiedziałbyś, że przez to zerwanie z rodziną Osama biedował przez długi czas a jego Al-Kaida była bliska rozpadu i przemiany w rolników w Sudanie :D


A kto Ci tak powiedział? Miałeś osobistą rozmowę? :)
Tajne służby finansowały i zbroiły Al Kaidę :-> Przecież to nie jest tajemnica, o tym się mówi.



Nie wiem nic o tym, jednak jak jużwspomniałem Osama bin Laden to nie wszyscy z rodu bin Ladenów. Bin Ladenowie są olbrzymią rodziną posiadającą własne firmy i nie widzę w tym nic złego, żeby ktoś z nimi prowadził interesy - robi to wiele osób i państw. Natomiast zapominasz o tym, że rodzina bin Ladenó wyklęła Osamę i pozbawiła go udziałów w swojej firmie tym samym odcinając go od tego źródła dochodów. Po tym nastąpił w Al-Kaidzie ogromny kryzys finansowy (w tym czasie nawet jeden z członków tej organizacji uciekł z resztką pieniędzy na zachód), co o mało nie doprowadziło do zmiany polityki Osamy.


O tym zapewne też wiesz od samych Bin Ladenów? Nieee?? Bush zadzwonił?


Po raz kolejny - nic mi o tym nie wiadomo, jednak nie miałbym nic przeciwko temu. Po raz kolejny bowiem niesłusznie zakładasz, że Osama bin Laden = cała rodzina bin Ladenów.


Już to chyba gdzieś słyszałem ...eeee... to jakiś powtarzacz jest jakiś, tak? :->



Czy to prawda, że rodzina Hitlera (jego żyjący jeszcze kuzyni itp) lokuje pieniądze w jakichś bankach? A jeżeli tak, to czy powinno się im tego zabronić i czy to cokolwiek świadczy o tych bankach? A czy to, że rodzina osoby, która groziła, że zagazuje warszawskie metro tym samym paraliżując centrum stolicy (a która mówiąc skromnie mieszka w moim bloku w klatce obok) lokuje pieniądze w jakimś banku znaczy, że te banki maczały palce w tej groźbie zamachu?


Czyli nie rusza Cię to, że rodzina Bushów przyczyniła się do powstania III rzeszy?
Przecież nawet i Al - Kaida działa na podobnej zasadzie, tylko przedstawiony był inny problem, inna reakcja i w ostateczności mniej radykalne rozwiązanie zaoferowano.
Oj szkoda, że takich rzeczy nie jesteś w stanie przyjąc. To tak jakbyś mówił, że słońce nie oślepia...





Co Wy macie z tym modleniem się do Busha... to normalny człowiek jak wszyscy inni.


Nie, co jak co, ale on akurat normalny nie jest...





P.S: dzięki Radku, i ja pozdrawiam.
  • 0

#114

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Muhad, biedny dzieciaku, wiesz co to jest hipokryzja?

Zarzuty wobec Aquili:

Najlepiej jest przyprawiając atmosferę szczyptą prześmiewczego tonu. Ufo i szatan wszystko załatwią

Twoja wypowiedź:

O tym zapewne też wiesz od samych Bin Ladenów? Nieee?? Bush zadzwonił?

Żałosne.
  • 0

#115 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Jestem starszy od Ciebie o 10 lat, więc trochę nie na miejscu jest Twoje takie gadanie.
Ja wiem, że nastolatkowie dziś są bezczelni, ale bez przesady.
W taki sposób to sobie możesz mówic do kolegów po gimnazjum, o ile Ci na to pozwolą...

Berith przestań hołdowac i gloryfikowac bożyszcze forum i zacznij myślec samodzielnie.
Ciągle tylko powtarzacze powtarzasz...
  • 0

#116

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A niby jak mam Ci przynieśc do domu?


Więc mówisz nam, że coś jest oczywiste, ale nie potrafisz podać niczego, co by potwierdziło te teorie? Rozumiem - bo to w spiskowym podejściu do wydarzeń z 11 września nic nowego.

Wychodzi Twoje z góry założone uprzedzenie i miłośc do faszystów.


Nie Muhad - to Ty masz jakieśdziwne uprzedzenie, że Osama bin Laden = cała rodzina bin Ladenów. Znając to, że bogacze arabscy mają liczbe rodziny możesz sobie wywnioskować ilu jeszcze jest bin Ladenów na tym świecie oprócz samego Osamy. Ale Ty uporczywie zdajesz sięo tym zapominać.

A faszyzmu nie cierpię, tylko że nie mam pojęcia co ma faszyzm do Busha. Czy Ty aby na pewno wiesz, czym jest ten faszyzm czy tylko tak sobie piszesz, bo Ci się tak spodobało?

Tajne służby finansowały i zbroiły Al Kaidę :-> Przecież to nie jest tajemnica, o tym się mówi.


Dowód proszę. Bez niego to czysta fantazja tak samo jak ta, że Armię Krajową finansowali kosmici.

A poza tym mylisz się okrutnie, bo wydaje mi się, że o wojnie w Afganistanie (tej z okupacją radziecką) też masz mgliste pojęcie. Al-Kaida to nie jedyni ludzie walczący z Rosjanami (a tą walkę wspierało USA). W istocie Al-Kaida nie może nawet poszczycić się zbyt wielkim udziałem w tej walce - Al-Kaida (wtedy jeszcze nie mająca nawet tej nazwy) była w istocie małym ugrupowaniem, finansującym się jedynie z własnych źródeł i które wzięło udział jedynie w kilku mniej znaczących potyczkach. Prawdziwą rolę grały w tamtej wojnie inne ugrupowania mudżahedinów - Hekmatyara i Massouda i to ich głównie wspomagały Stany Zjednoczone.

O tym zapewne też wiesz od samych Bin Ladenów? Nieee?? Bush zadzwonił?


Z opracowań historycznych. Tak, ja, w odróżnieniu od Ciebie, je czytam.

Już to chyba gdzieś słyszałem ...eeee... to jakiś powtarzacz jest jakiś, tak?


Nie, to prawda, którą świadomie odrzucasz.

Czyli nie rusza Cię to, że rodzina Bushów przyczyniła się do powstania III rzeszy?


Dowód proszę. Bez niego to tak jak powyżej - jedynie opowieść. Też mogę kilka takich wymyślić.

A jednocześnie chciałbym wszystkich, a w szczególności Ciebie, radosławie, zaprosić tutaj:

http://www.paranorma...showtopic=19714
  • 0



#117 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Więc mówisz nam, że coś jest oczywiste, ale nie potrafisz podać niczego, co by potwierdziło te teorie? Rozumiem - bo to w spiskowym podejściu do wydarzeń z 11 września nic nowego.


Chocby z takich filmów, jak Farenheit można się sporo dowiedziec. Ja tego typu filmy zaliczam właśnie do niezależnych. Główny nurt nigdy nie poruszyłby podobnych zagadnień.

Nie Muhad - to Ty masz jakieśdziwne uprzedzenie, że Osama bin Laden = cała rodzina bin Ladenów. Znając to, że bogacze arabscy mają liczbe rodziny możesz sobie wywnioskować ilu jeszcze jest bin Ladenów na tym świecie oprócz samego Osamy. Ale Ty uporczywie zdajesz sięo tym zapominać.


Nie uprzedzenie, bo Brzeziński, pracujący niegdyś w sztabie obrony narodowej USA kontaktował się z Osamą, to jest chocby przykład.

A faszyzmu nie cierpię, tylko że nie mam pojęcia co ma faszyzm do Busha. Czy Ty aby na pewno wiesz, czym jest ten faszyzm czy tylko tak sobie piszesz, bo Ci się tak spodobało?


W chwili której Mocarstwo niszczy wolnośc osobistą i zabija w imię Wolności, jest takim samym aktem terroryzmu, jak prowadzenie wojny - przykładowo II wojna światowa - i nie ma mowy tutaj o jakimkolwiek usprawiedliwianiu, bo zarówno w jednym, tak i w drugim przypadku poszło z dymem wiele istnień ludzkich. Wszyscy wiedzą, że USA potrzebowały pretekstu. To nie te czasy, najpierw trzeba dac problem, by była reakcja, by w konsekwencji dac rozwiązanie. Na Busha mówię faszysta dla przekory, bo jego rodzinka miała z Hitlerem powiązanie i przyczyniła się do wojny.

Dowód proszę. Bez niego to czysta fantazja tak samo jak ta, że Armię Krajową finansowali kosmici.


I znów biednym kosmitom się dostało.

A poza tym mylisz się okrutnie, bo wydaje mi się, że o wojnie w Afganistanie (tej z okupacją radziecką) też masz mgliste pojęcie. Al-Kaida to nie jedyni ludzie walczący z Rosjanami (a tą walkę wspierało USA). W istocie Al-Kaida nie może nawet poszczycić się zbyt wielkim udziałem w tej walce - Al-Kaida (wtedy jeszcze nie mająca nawet tej nazwy) była w istocie małym ugrupowaniem, finansującym się jedynie z własnych źródeł i które wzięło udział jedynie w kilku mniej znaczących potyczkach. Prawdziwą rolę grały w tamtej wojnie inne ugrupowania mudżahedinów - Hekmatyara i Massouda i to ich głównie wspomagały Stany Zjednoczone.


Wszyscy mieli wspólne źródło zbrojenia i finansowania szkoleń itd.

Z opracowań historycznych. Tak, ja, w odróżnieniu od Ciebie, je czytam.


Tak, Sitchina też czytałeś, tak jak i wszystkie inne :) ...
Kolego, książki powszechne to i ja łyknąłem, ale one nie są w pełni miarodajne wobec tego, jak było w istocie, by bezgranicznie ufac. Historia też ma swoje dogmaty, jak i religie.
Wiele kwestii nie jest poruszonych.

Nie, to prawda, którą świadomie odrzucasz.


Dostajesz ode mnie dwóję z psychologii :)

Dowód proszę. Bez niego to tak jak powyżej - jedynie opowieść. Też mogę kilka takich wymyślić.


Pewnie jak zwykle dla Ciebie będzie to nieistotne, ale proszę. Masz informacje.

Liczne korporacje i banki amerykańskie w latach 30-tych i podczas II wojny światowej finansowały Hitlera i partię NSDAP, sponsorowały i dozbrajały reżim hitlerowski, bezpośrednio lub też poprzez sieć pośredników: m.in. koncern Standard Oil - ExxonMobil/Esso rodziny Rockefellerów (Manhattan Chase Bank) współpracował ściśle z hitlerowskim koncernem IG Farben (producentem Zyklonu B używanym w komorach gazowych Oświęcimia ) m.in. przy zabudowie infrastruktury przemysłowej Auschwitz-Monowitz.

Dziadek obecnego prezydenta USA, G.W.Busha, Prescott Bush, prowadził lukratywne interesy handlowe m.in. z hitlerowskim koncernem Thyssen (Krupp) poprzez ?America Hamburg Line? oraz sieć bankowości kierującej fundusze dla NSDAP (Union Banking Corp, Harriman Brothers).

Koncern rodziny Rockefellerów Standard Oil (obecnie Exxon-Mobil), w czasie II wojny światowej był bezpośrednio partnerem handlowym IG Farben (obecnie podzielonym na BASF, Agfa, Hoechst, itd.), gigantem chemicznym produkującym m.in. Zyklon B stosowany w komorach gazowych Auschwitz.

Koncern Rockefellerów Exxon-Mobil w ostatnich latach prowadził lobbying na rzecz wojny w Iraku, m.in. poprzez finansowany przez siebie think-tank Council on Foreign Relations (CFR) ( http://www.cfr.org/; honorowym szefem CFR jest David Rockefeller (CEO Exxon-Mobil).



Na stronie http://www.irak.pl/banking_hitler.ram (27 MB) można obejrzec film BBC ?Banking with Hitler? Timewatch BBC Produced by Paul Elston, poruszający jeden z tematów tabu II wojny światowej: finansowania Hitlera i NSDAP przez amerykańskie i brytyjskie korporacje oraz banki.

Pentagon potwierdził informację podaną przez irackie źródła, a opisaną przez ?New York Times?, że dwie ?wysunięte? bazy amerykańskie w Iraku noszą nazwy: ?Wysunięta Baza Shell? i ?Wysunięta Baza Exxon? - żołnierze tłumaczą ten fakt tym, że ?wysunięte bazy pełnią funkcję zaopatrzenia i są swoistymi stacjami benzynowymi na pustyni?. Oba koncerny zgodnie oświadczyły, że o tym nazewnictwie dowiedziały się z prasy, jednocześnie dziękując Armii Stanów Zjednoczonych za uhonorowanie ich w ten właśnie sposób.


Adam Michnik zasiadał przez wiele lat w Advisory Board think-tanku Standard OIL Rockefellerów ?Council on Foreign Relations?.
http://www.cfr.org/c...ar_2004/067.pdf
Natomiast Bronisław Geremek - w Advisory Board think-tanku Aspen Inst.
(m.in. Thyssena i największych światowych gigantów przemysłu zbrojeniowego i naftowego)
http://www.irak.pl/Aspen Institute Berlin Archive.htm
Głównym sponsorem Fundacji Batorego Sorosa (CFR) jest Fundacja braci Rockefellerów /Standard OIL-Esso/Exxon-MObil/.
Film BBC Banking with Hitler Produced by Paul Elston.
http://www.irak.pl/banking_hitler.ram (27 MB)
Ofiary Holocaustu żądają 400 mln $ od Busha.
http://pl.indymedia....4/11/9812.shtml
Charge d'affaires USA w Berlinie, donosi z Ambasady USA w 1933 r. w raporcie do Waszyngtonu: ?Najlepsza nadzieja Niemiec leży w umiarkowanej części partii [NAZI - NSDAP], prowadzonej przez Hitlera... która podoba się wszystkim cywilizowanym i rozsądnym ludziom?.
Poparcie dla Hitlera i NSDAP, ugrupowań prawicowych, kościołów i Watykanu; Konkordat Watykanu z Hitlerem.
http://www.nobeliefs.com/nazis.htm

WYBRANA BIBLIOGRAFIA
http://www.irak.pl/B...WWW.irak.pl.htm


Te same koncerny naftowe i zbrojeniowe USA, które przyczyniły się do potęgi Hitlera, przez ok. 25 lat wspierały Husajna, a ich przedstawiciele skupieni w prawicowych think-tankach ściśle powiązanych z ekipą Busha prowadzili zmasowaną kampanię na rzecz wojny w Iraku.

Bez gigantycznego wsparcia karteli zbrojeniowych, naftowych i banków Wall Street dla partii NSDAP w latach 30-tych, Adolf Hitler nie uzyskałby tak szybko dyktatorskiej władzy i nie mógłby prawdopodobnie rozpocząć II wojny światowej. Hitlera finansowały korporacje rodzin m.in. Morgana, Harrimana, Prescotta Busha (dziadka ob.prezydenta), Thyssena, Forda, Rotschildów, Rockefellerów - St.OIL/Exxon, ITI, IBM, Manh. Chase Bank, DUPont, nb. sponsorujące także potem S.Husajna, wieloletniego agenta (intellig.asset) CIA.

Amerykańskie lobby naftowe i zbrojeniowe to m.in.: prezydenci USA G.Bush jr i G.Bush sr - korporacje ENRON, UNOCAL, HALLIBURTON, HARKEN, ARBUSTO (którą od bankructwa uratowało zatrudnienie Osamy ben Ladena, agenta CIA, w charakterze konsultanta i umożliwiło start G.Busha jr w wyborach prezydenckich), CARLYLE - z ojcem Ben Ladena i samym Osama ben Ladenem, D.Rumsfeld - SEARLE, dostawy broni chemicznej do Iraku, komponentów nuklearnych do Korei Płn., H.Kissinger - UNOCAL etc. W wielu finansowanych przez kompleks militarno-przemysłowy ?trustach mózgów?, jako doradcy polityczni od wielu lat aktywnie uczestniczą również polscy politycy (m.in. Michnik, Geremek, Radek Sikorski).

Film dokumentalny National Security Archive: 1983 D. Rumsfeld omawia z S. Husajnem kwestię dotacji i dostaw broni masowego rażenia do Iraku podczas wspólnie prowadzonej, zainicjowanej przez USA wojny p/w Iranowi (1980-88).
Husajn wspierany był 25 lat przez CIA i Biały Dom (Busha sen, Kissingera, Rumsfelda, Bremera, firmy Carlyle, Halliburton, Bechtel, etc.), przy tej samej wiedzy na temat dyktatora, co obecnie. Video (1,9 MB).

Husajn - agent CIA i jego sponsor Rumsfeld, 20 rocznica współpracy. Siła Ameryki, agencji PR w/s wojny: jak masakrę w Halabdży zamieniono w prowojenny materiał propagandowy. Lista firm USA sprzedajacych broń konwencjonalną i BMR dla Iraku przed, podczas i po Halabdży.

Zbigniew Brzeziński, kluczowa postać CFR - twórcą Al-Quaidy).
W Afganistanie w latach 70-80-tych C.I.A. w zbudowanej przez siebie bazie ?Tora Bora? szkoliła z pomocą ISI (pakistańskich służb specjalnych) muzułmańskich ?bojowników o wolność? (m.in. afgańskich, saudyjskich, czeczeńskich, pakistańskich), tworząc w ten sposób tzw. ?Al-Quaidę?. Rząd USA - jako jedyny na świecie (poza pakistańskim) czynnie wsparł i uznał w Afganistanie reżim talibów. W wywiadzie dla dziennika ?Figaro? Brzeziński chełpił się, że sprowokował Rosjan do wojny w Afganistanie. Do 2001 r. Ben Laden był udziałowcem firmy Carlyle (obok seniora Busha, G.Sorosa, J.Majora, F.Carlucci i in.)

Lobbying na rzecz wojny prowadził poprzez think-tank CFR m.in. koncern Esso-Exxon-Mobil (Standard Oil) Rockefellerów, w latach 30-tych współpracujący z hitlerowskim giga-koncernem chemicznym IG Farben, producentem Zyklonu B używanego w komorach gazowych Auschwitz.

Honorowym szefem CFR - Council on Foreign Relations (Rady Stosunków Zagranicznych), jednego z najbardziej wpływowych w USA think-tanków, działającego niemal całkowicie niejawnie od 1921 r., a odpowiedzialnego m.in. za wzniecenie wojny w Wietnamie, Laosie, Kambodży, Timorze Wschodnim, Jugosławii, Afganistanie, i.in. jest David Rockefeller - właściciel większości pakietów udziałowych CEO ?Exxonu-Mobilu?, a także Manhattan Chase Bank, CITI BANK, IBM, ITI, sieci ok. 600 największych światowych korporacji, agencji prasowych, etc.

W CFR funkcje doradców pełnią m.in.: George Soros, Zbigniew Brzeziński i notoryczni zbrodniarze wojenni, m.in. Henry Kissinger, W. Bush senior - były szef CIA, J.P. Negroponte - obecny szef wywiadu.
Skład osobowy CFR, think-tanku korporacji Exxon-Mobil.
Adam Michnik w charakterze doradcy CFR oferuje usługi od wielu lat dla korporacji Exxon, w latach 30-tych finansującej Hitlera i NSDAP.
Senatorzy US domagają się ujawnienia akt CIA dot. współpracy USA z nazistami. Sponsorzy NSDAP - Fund. Forda. Esso/Rockefeller Fund.
CIA odmawia ujawnienia akt dot. współpracy z nazistowskimi zbrodniarzami.
NYT: ?Polacy wspólnikami w zagładzie Żydów?. Kto finansował budowę komór gazowych?

?New York Times? o współpracy USA z hitlerowcami.
Odtajniane dokumenty CIA: rekrutacja przez armię USA i CIA oficerów SS i Gestapo. Eichmann, Nowak-Jeziorański, Radio Wolna Europa, Gehlen Org.
Ofiary Holocaustu żądają 400 mln $ od Busha - majątek pochodzi z zysków z pracy niewolniczej uzyskanych przez dziadka urzędującego prezydenta, Prescotta Busha w interesach prowadzonych z nazistami.
(OT)


Tutaj można zdjęcia zobaczyc i różne inne kwestie..

http://www.polskapar.......6&Itemid=46
  • 0

#118

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chocby z takich filmów, jak Farenheit można się sporo dowiedziec. Ja tego typu filmy zaliczam właśnie do niezależnych.


Fahrenheit to film typowo tendencyjny opisujący jedynie wizję pewnego człowieka - a że ludzie mają prawo myśleć co chcą (niekoniecznie wyciągając dobre wnioski), to i maja możliwość kręcić takie filmy. Ogólnie mówiąc jakość tego filmu lokuje się gdzieś w pobliżu Loose Change, In plane site i książki Big Lie.

Nie uprzedzenie, bo Brzeziński, pracujący niegdyś w sztabie obrony narodowej USA kontaktował się z Osamą, to jest chocby przykład.


Poświęciłem temu osobny temat, linka podałem trochę wyżej, w ostatnim wpisie. Tam masz wyraźnie, że te powiązania Brzezińskiego z Osamą to typowe spiskowe kłamstwo.

Na Busha mówię faszysta dla przekory, bo jego rodzinka miała z Hitlerem powiązanie i przyczyniła się do wojny.


Zdajesz sobie sprawę, że to bardzo mierny powód, aby go tak nazywać?

Wszyscy mieli wspólne źródło zbrojenia i finansowania szkoleń itd.


A jakie? Może powiesz, że USA? A to też niedobrze, do głównie finansowała ich... Arabia Saudyjska :) A co ciekawe Zahawiri (współtwórca Al-Kaidy i przez pewien czas rywal Osamy) jeździł nawet po USA zbierając kasę na "walkę z ZSRR" :D A jak Osama pobierał technologię od zachodu? Otóż nikt nie dał mu jej ze Stanów oficjalnie - zrobił to były żołnierz US Army, który przystał do Osamy i przekazywał jego mudżahedinom wiadomości, których się nauczył a wojsku. Osama był jednym z jego pierwszych uczniów.

Teraz zaś wykaż, że Osama oficjalnie dostawał pomoc z USA (i że była skierowana konkretnie do niego, do jego jaskini w rejonie Tora Bora).

Pewnie jak zwykle dla Ciebie będzie to nieistotne, ale proszę. Masz informacje.


I to już coś. Potrzeba mi będzie czasu na zapoznanie się. Ale już widzę, że dotyczy to raczej początków Hitlera. Spodziewałem się, że będzie to coś o finansowaniu Hitlera kiedy już wszyscy poznali się jakim kawałem drania był, ale jeżeli chodzi dopiero o czasy sprzed "obudzenia bestii" - to wiele zmienia. Saddama też finansowano, nawet Stalinowi wysyłano gigantyczną pomoc - i co z tego? To wszystko polityka, a nie spiski.
  • 0



#119

endl3ss.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś nie chce mi się wierzyć w ten cały terroryzm. Tym bardziej nie uwierzę zagranicznym mediom rozdmuchującym w kółko tę samą, jedną teorię. Telewizja FOX już niejednokrotnie potwierdziła jakie to praktyki stosuje, stronniczość i przekazy podprogowe.
  • 0

#120 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Fahrenheit to film typowo tendencyjny opisujący jedynie wizję pewnego człowieka - a że ludzie mają prawo myśleć co chcą (niekoniecznie wyciągając dobre wnioski), to i maja możliwość kręcić takie filmy. Ogólnie mówiąc jakość tego filmu lokuje się gdzieś w pobliżu Loose Change, In plane site i książki Big Lie.


Tak i dlatego pewnie został nagrodzony :)
Oj, Aquila, Aquila, chyba do głowy uderzyła Ci tequila :)

Poświęciłem temu osobny temat, linka podałem trochę wyżej, w ostatnim wpisie. Tam masz wyraźnie, że te powiązania Brzezińskiego z Osamą to typowe spiskowe kłamstwo.


Ty który nie wierzysz w spiski piszesz o spiskowym kłamstwie? No jak to? Przecież nie ma żadnych spisków !!
Aquila, nawet w tej głupiej telewizji podawano informacje, że Brzeziński miał spotkania z Al-Qaidą, a sam na łamach gazet przyznał się do sprowokowania ZSRR poprzez grupę (pakistan, Afganistan i jeszcze dwie), które tworzyły jedną całośc. Były szkolone, zbrojone i finansowane. Sprawdź źródło tej gazety. Podałem Ci informacje w poprzednim poście.

Zdajesz sobie sprawę, że to bardzo mierny powód, aby go tak nazywać?


ojjj sory...ale on nie jest bardziej humanitarny, niż hitler. Gdyby czasy były inne, to pewnie sam rozwaliłby pół świata. Ten facet nie zasługuje na miano normalnego człowieka. Co Ty go tak bronisz?

A jakie? Może powiesz, że USA? A to też niedobrze, do głównie finansowała ich... Arabia Saudyjska :) A co ciekawe Zahawiri (współtwórca Al-Kaidy i przez pewien czas rywal Osamy) jeździł nawet po USA zbierając kasę na "walkę z ZSRR" :D A jak Osama pobierał technologię od zachodu? Otóż nikt nie dał mu jej ze Stanów oficjalnie - zrobił to były żołnierz US Army, który przystał do Osamy i przekazywał jego mudżahedinom wiadomości, których się nauczył a wojsku. Osama był jednym z jego pierwszych uczniów.


Nie wierz w bajki, tylko poczytaj co Ci podałem. Zadajesz dalej pytania, pomimo tego, że masz podane prawdziwe informacje.

Teraz zaś wykaż, że Osama oficjalnie dostawał pomoc z USA (i że była skierowana konkretnie do niego, do jego jaskini w rejonie Tora Bora).


Wszystko podałem w powyższym poście. Masz każdy szczegół, ludzi, korporacje itd. Masz film z Włoch o finansowaniu Hitlera przez m.in. rodzinę Busha z BBC, dokument. Jest wiele faktów, które z góry odrzucasz. Wątpię byś to wszystko prześledził w tak krótkim czasie. Te informacje są obszerne i widac, że nawet do nich nie zaglądałeś. Pewnie tylko z grubsza zerknąłeś, co by wiedziec mniej więcej. Tak się nie da. Zobacz dokładnie !!

I to już coś. Potrzeba mi będzie czasu na zapoznanie się. Ale już widzę, że dotyczy to raczej początków Hitlera. Spodziewałem się, że będzie to coś o finansowaniu Hitlera kiedy już wszyscy poznali się jakim kawałem drania był, ale jeżeli chodzi dopiero o czasy sprzed "obudzenia bestii" - to wiele zmienia. Saddama też finansowano, nawet Stalinowi wysyłano gigantyczną pomoc - i co z tego? To wszystko polityka, a nie spiski.


Nie wybielaj Stalina i Hitlera. Elity doskonale wiedziały z kim miały przyjemnośc i doskonale wiedziały kogo finansują. Wywindowali szaleńca świadomie, bo chcieli II wojny światowej. To wynika z tych informacji, co Ci podałem i to są informacje do sprawdzenia. W dodatku są to informacje Polskiej Partii Narodowej, w której zamieszczone są źródła tych informacji. Bądź mniej oporny, a może wreszcie coś przyswoisz.

I tak wiem, że szukasz tylko jednej opcji. Za wszelką cenę będziesz chciał obalic te informacje, bo one mogą zburzyc Twój autorytet i wzbudzic niepewnośc do tego, co Cię otacza. Psychologia. Mógłbym nawet u bukmachera obstawic okrągły milion Euro z pewnością, że wygram...


Pozdrawiam.


Coś nie chce mi się wierzyć w ten cały terroryzm. Tym bardziej nie uwierzę zagranicznym mediom rozdmuchującym w kółko tę samą, jedną teorię. Telewizja FOX już niejednokrotnie potwierdziła jakie to praktyki stosuje, stronniczość i przekazy podprogowe.


No właśnie cały w tym sęk. Szkoda, że tak mało ludzi to rozumie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych