Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reputacja - zażalenia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
202 odpowiedzi w tym temacie

#181

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Najkrócej jak się da: minus za minusa, autor convers.


Taa... Ja się pożalę, ww. dałem minusa (słusznie zresztą, ortografia nie boli [a ortografia to także interpunkcja panie convers]).

Za głupie dawanie minusów :\ .

Jakie głupie? Ludzie, minusów w swoim życiu to ja przyznałem z 5 i to całkiem zasłużonych; chyba na tym poprzestanę bo nie warto.

No i można też poprzedniego minusa pod to podpiąć.



#182

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Żal... :|

Szkodzisz, bo po pierwsze po to jest opcja "szukaj" by nie zakładać ciągle to nowych tematów dotyczących tej samej tematyki, więc Twoje działanie jest podwójnie krótkowzroczne według mnie.

Nie sztuka ludziom szkodzić i "burzyć", sztuką jest im pomagać i "budować".

Sprawia Ci to do tego radochę... podwójny żal.pl :|

Forum nie należy do Ciebie by tematy, które Cię nie interesują osobiście były na końcu listy. Forum należy do wszystkich użytkowników, a takie persony jak Ty mogą tylko je odstraszać, bo to co robisz to...

I jeszcze Cię to cieszy, bez kitu, ale jak dla mnie to masz sporo za wysoką reputację, tylko dla tego, ze nie trafiasz na tak samo zawistnych użytkowników jak Ty.


No więc patrzę do Twojej reputacji, czym Ci się tak naraziłem, że wylewasz swoje żale, tudzież żale.pl no i oczywiście - "spam i archeologia by Yawgmoth" :) Looknąłem do tematu, by się upewnić, czy zasłużenie - można dyskutować, bo jako spamerka Cię jako tako nie kojarzę, ale odświeżyłeś temat po miesiącu nie pisząc nic konkretnego. Jeśli administracja myśli nad usunięciem minusa, to nie mam nic przeciwko, bo cel osiągnąłem - poruszyło Cię to i następnym razem pomyślisz o mnie, zanim bezlitośnie obudzisz jakiś temat ;) Mało tego - tą dyskusję przeczyta jakiś % archeologów i też wyciągnie wnioski. Same korzyści dla forum, a zdaje się że o tym wspominałeś w drugim zdaniu. I jak mam się nie cieszyć ?

Aha, zdaje się że Twoje pierwsze zdanie jest poparciem dla mojej działalności ;) więc ktoś tu czegoś nie zrozumiał - pytanie czy ja, czy Ty.

I na koniec wytłumacz mi, o co chodzi z tą zawiścią, bo chyba nie rozumiesz definicji tego słowa.

PS: Jeśli chodzi o moją reputację, to jak Ci tak przeszkadza (zawistnyś :) ?), to daj minusa.



#183 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Najkrócej jak się da: minus za minusa, autor convers.


Taa... Ja się pożalę, ww. dałem minusa (słusznie zresztą, ortografia nie boli [a ortografia to także interpunkcja panie convers]).

Za głupie dawanie minusów :\ .

Jakie głupie? Ludzie, minusów w swoim życiu to ja przyznałem z 5 i to całkiem zasłużonych; chyba na tym poprzestanę bo nie warto.

No i można też poprzedniego minusa pod to podpiąć.


W takim razie pokaż mi post w którym jest błąd ortograficzny po dniu 13 luty :\ bo akurat wtedy zainstalowałem google toolbar . A chyba wszystkich postów wcześniejszych nie będę poprawiał nie ?

#184

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W takim razie pokaż mi post w którym jest błąd ortograficzny po dniu 13 luty :\ bo akurat wtedy zainstalowałem google toolbar . A chyba wszystkich postów wcześniejszych nie będę poprawiał nie ?

Co nie zmienia faktu, że możesz za nie minus dostać ;p



#185

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No więc patrzę do Twojej reputacji, czym Ci się tak naraziłem, że wylewasz swoje żale(...)

Aha, zdaje się że Twoje pierwsze zdanie jest poparciem dla mojej działalności ;) więc ktoś tu czegoś nie zrozumiał - pytanie czy ja, czy Ty. (...)

PS: Jeśli chodzi o moją reputację, to jak Ci tak przeszkadza (zawistnyś :) ?), to daj minusa.


Szczerze mówiąc nie interesuje mnie ten minus od Ciebie. Mimo, że jest wg mnie bezsensowny to niech sobie tam będzie i nie dam Tobie go w odpowiedzi, bo nie kieruję się takimi płytkimi motywacjami jak Ty. Mnie nie cieszy dowalenie komuś i potem cieszenie się z tego :]

I Twój minus nic nie dał ponad moje poczucie niesprawiedliwości do Ciebie. Nie ma się czym szczycić, naprawdę.

A opcja "szukaj" nie jest po to by jej nie używać, do czego motywują Twoje bezmyślne minusy. Tylko jest po to by nie zakładać 100 topiców na ten sam temat, tylko znaleźć taki i tam kontynuować temat.

A Ty rościsz sobie prawo do ustalania, które tematy są stare a które nie. A wyobraź sobie, że nie wszyscy są na forum tak długo jak Ty i niektórzy przychodzą tu nowi i szukają w odmętach forum fajnych tematów.

To co robisz... Egoistyczne. Płytkie. Bezmyślne. Wredne. Według mnie.

Rób jak uważasz.

Powodzenia :)

#186

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A opcja "szukaj" nie jest po to by jej nie używać, do czego motywują Twoje bezmyślne minusy. Tylko jest po to by nie zakładać 100 topiców na ten sam temat, tylko znaleźć taki i tam kontynuować temat.

A Ty rościsz sobie prawo do ustalania, które tematy są stare a które nie. A wyobraź sobie, że nie wszyscy są na forum tak długo jak Ty i niektórzy przychodzą tu nowi i szukają w odmętach forum fajnych tematów.


Aaa to już rozumiem, co masz na myśli. Że niby sądzisz, że minusuję za samo odświeżanie starych tematów, niezależnie od treści. W zasadzie, nie wiem... no ciekawe, że ktoś tak pomyślał :D

Postaram się więc Seroslavie najprościej jak mogę:

1. Rzadko daję minus za spam w nowych tematach - z racji tego, że i tak są przez jakiś czas podbijane nowymi postami.

2. Często daję minus za spamo-archeologię - gdy ktoś pisze posty w stylu "wooow, to naprawdę ciekawe", w starszym temacie. W zasadzie jest to po prostu minus za spam, a archeologia jest dodatkowym powodem.

3. NIGDY nie daję minusa za mądrą archeologię, tak jak to mi przypisałeś - jak ktoś odkopie stary temat i napisze coś nowego, czego nie było w temacie, to jest OK - nigdy nie dałem za to minusa. Możesz prześledzić moje minusy i wszystkie o treści "spam i archeologia" są za jakieś - nazwijmy to po imieniu - głupie posty.

Widzisz tutaj zniechęcanie do używania opcji szukaj ? Jest wręcz odwrotnie. I nie rozumiem, dlaczego miałbym się nie cieszyć z eliminowania spamerków. Każdemu żyje się lepiej :D

No to teraz, po przeczytaniu, możesz przeprosić za wcześniejsze epitety. Obiecuję wtedy nie śledzić Twoich postów (joke) ;)



#187 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Pomimo wszystko jeżeli już istnieje taki temat to skorzystam.

Za to że ślepo wieży w różne żeczy , i jeżeli ktoś to podważy to od razu mu obniża reputacje.


Autor:Mroczny Mędrzec

Temat:Minus za Minus.

Dawny minus,był w jego sprawie temat,wydaje mi się że niesłuszny[minus].

Drugi minus:

Bo tak uważam i tyle


Autor:Bartosz Krwawy

Temat:Kłamstow Ewolucji

Przyznałem temu użytkownikowi minusa za wypowiedź w tym temacie, oto ona:

Nie wiem co o tym myśleć tyle zawiłych sytuacji i teorii.


Z kolei on przyznał mi już wyżej wymieniony minus.

Proszę o usunięcie tych minusów,oraz dziękuje za podjętą decyzję w ich sprawie.

#188

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Otworzyłem ten temat, bo ktoś miał coś ważnego do dodania. Okazało się jednak, że to znowu prośby o kasację minusów, z którymi się nie zgadzamy. Napiszę to jeszcze raz:

Będę rozpatrywał tylko te wnioski, w przypadku których mamy do czynienia ze złamaniem regulaminu forum np. "obraza użytkownika" w komentarzu reputacji, wulgaryzmy itp. Tego typu zażalenia proszę przesyłać do mnie na PW.

Dołączona grafika



#189

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

http://www.paranorma...c...3&mid=19203

Prosze o interwencję, ten człowiek mnie obraził !

"chuj ci w dupe" O.o

#190

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rozpatrzone pozytywnie, użytkownik ukarany ostrzeżeniem.



#191

Oski_m.
  • Postów: 88
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę o usunięcie ujemnego punktu reputacji od użytkownika MateuszS Jest to typowi minus za minus
http://www.paranorma...c...3&mid=13851

#192

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No to próbujemy ^^:

Prosze o skasowanie minusa od panny livin, a przyznanego mi za tego posta, który był odpowiedzią na nazwanie matki mojego kolegi głupim.
Stwierdzenie o "niewtykaniu nosa w nie swoją pochwę", nie jest obraźliwe i nawet nie miało na celu jakieś "chamskie" odniesienie do koleżanki. Chciałem jej uświadomić, że nie powinna na siłę ingerować w intymne sprawy innych, ale nie zrozumiała.
Co ciekawe, na chacie przyznała, ze zamiast raportować posta (który ponoć się do tego nadaje) wolała wstawić mi minusa.

To chyba tyle, ciekawe czy dobrze myśle i reakcja teamu będzie taka jak mi się wydaje. ^^

Pozdrawiam.

PS Eurycide, możesz odpisać na moje pw? Ciągle czekam...

Edit:
I od razu, nie było żadnego "szeroko pojętego chamstwa" w innych przypadkach kontaktu między nią, a mną.. Prosze to uwzględnić.

#193

liwia.
  • Postów: 87
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Prosze o skasowanie minusa od panny livin, a przyznanego mi za tego posta, który był odpowiedzią na nazwanie matki mojego kolegi głupim.
Stwierdzenie o "niewtykaniu nosa w nie swoją pochwę", nie jest obraźliwe i nawet nie miało na celu jakieś "chamskie" odniesienie do koleżanki. Chciałem jej uświadomić, że nie powinna na siłę ingerować w intymne sprawy innych, ale nie zrozumiała.

Właśnie wyszłam z tego tematu, w którym rzecz miała miejsce. Moja uwaga: jeśli powołujesz się w dyskusji na konkretny przykład, to licz się z tym, że inni dyskutanci odniosą się do tego i go ocenią. Jeżeli Cię to boli, to nie mieszaj w dyskusje matek swoich kolegów. Odzywka o pochwie była chamska, jak zresztą ogólnie pouczający i lekceważący ton Twój w tamtej dyskusji. Minus od livin jest moim skromnym zdaniem całkowicie uzasadniony.

#194

Quidam.
  • Postów: 515
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

liwia, ton był pouczający, bo... ją pouczałem? ^^ Jak widze jesteś anty... sam nie wiem jak to nazwać, nie lubisz ludzi, którzy uważają, ze mają rację. ^^
Chamskim byłoby napisanie jej by wsadziła nos we własną pochwę, chamskim byłoby odesłanie jej do pewnej instytucji leczącej głowy i nie mam tu na myśli urazówki. Ja nic takiego nie napisałem, ba! Nawet jak nie pomyślałem! napisałem jej "Nie pchaj nosa w nieswoje sprawy", tyle, że bardziej obrazowo w kontekście tematu. Tak bardzo to boli?
Jeżeli nazwę twoją matkę głupią, bo Cie urodziła zamiast poddać się aborcji, jakie będą tego skutki? Jestem pewien, że zgodzisz się na takie wypowiadanie się o przykładzie i wcale Cie to nie ruszy. Prawda? ^^
Patrz na sprawę z dwóch stron, przynajmniej jeśli dochodzisz jako "trzecia" do jakiejś dyskusji. Każde zdanie można odwrócić w druga stronę i dopiero wtedy wychodzi, kto kogo i jak obraził. (Tak, pouczam Cię.)

PS Nic z tego co tu napisałem nie miało Cie obrazić. (Tak dla formalności, bo widze, ze tu trzeba jasno mówić co i jak). M.

#195

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Temat ma na celu usuwanie ujemnych punktów reputacji które rozpatruje Administrator. Jakiekolwiek prywatne płacze i przeprosiny lub umawianie się na randki proszę załatwiać na PW. :grr:




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych