Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reputacja - zażalenia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
202 odpowiedzi w tym temacie

#151

Cher.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli nie jest debilem, lub nie traktuje z góry innych jak debili, to tak - wie.




Co za subtelna forma obrażania.
"ręce precz od dzieci"....tak każdy się domyśla.Ja i także Ailyn zrozumiałyśmy co innego.Dziwne nie?


Cher, Yawgmoth nigdzie nie nazwał homoseksualistów pedofilami.
Doszukiwanie się w tej wypowiedzi określenia "pedofil" to nadinterpretacja.



Wątpię jego wypowiedz nie była wystarczająco sprecyzowana.

#152

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Cher, Yawgmoth nigdzie nie nazwał homoseksualistów pedofilami.
Doszukiwanie się w tej wypowiedzi określenia "pedofil" to nadinterpretacja.


A więc z mojej strony koniec dyskusji. Reszta na pw Cher (jeśli chcesz).



#153

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cher, a co miał napisać? "Zobacz, Cher, nie nazywam homoniewiadomo pedofilami"?
Weź głupot nie wygaduj.
W ogóle to czasami myślenie warto zostawić komuś innemu. Naprawdę.



#154

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zwykłe czepialstwo i nadinterpretacja. Zakrawa to już na jakąś manię prześladowczą, doszukiwanie wszędzie 'pedofila'.



#155

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę o usunięcie minusa od użytkownika "Fef" ponieważ jest bezpodstawny i jak widać nie tylko ja dostaje takie idiotyczne minusy od niego, Ban dla niego to chyba najlepsze rozwiązanie.

#156

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Proszę o skasowanie minusa od dziadkakleofasa, dostałem go za to że zapytałem się grzecznie dlaczego skasowano mi posta O.o

#157

Fef.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A wiec ja poproszę o usuniecie minusa od użytkownika 'k0nTi^^'; minusa danego z zemsty popartego jakże sprytnie komentarzem "Nie Jesteś Moderatorem". Otóż dla wiadomości szanownego kolegi k0nTiego nie tylko modernator może dawać minusy. Dostałeś ode mnie minusa za twoje jednozdaniowe posty oraz nie używanie opcji szukaj i dawanie mi minusa w zemście jest co najmniej dziecinne. A co do sugerowania, ze powinienem dostać bana... tego nawet mi się komentować nie chce.

#158

Elisabeth.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem tu od jakiegos czasu i jak do tej pory nie odzywałam się wogóle. Postanowiłam dołączyć w pewnym momencie do forum. I co sie okazuje? Użytkownik zwany Fef daje mi jakiegoś minusa za to ŻE NAPISAŁAM POST W KTÓRYM POTWIERDZIŁAM OPINIE POPRZEDNICH FORUMOWICZÓW! Uzasadnił to POWTARZANIEM!!!!!! Ja się pytam co to do cholery jest? czy my jestesmy w przedszkolu? W szkole podstawowej?! Oceniamy się za poprawnośc wypowiedzi?

Do tematu parapsychologii podchodze w poważny sposób- sama wyszukuję artykuły, reportaże; przeczytałam jakąś niezliczoną ilość książek i potrafię odróżnić ziarno od plew. Bardzo szanuję wasz portal, zwłaszcza dział z artykułami( jest naprawdę dobrze zrobiony- na szczególną uwagę zasługuje artykuł o falsyfikatach na zdjęciach), sa jednak miejsca na które wchoze tylko z ciekawości np nasze historie- tu również zdarzają sie perły, ALE NIE ZAWSZE MUSZĘ JE KOMENTOWAĆ!!!!

CZY NAPRAWDĘ UWAŻACIE, ZE JEST TO SPRAWIEDLIWE, ZE KTOŚ DAJE MINUSA OSOBIE KTÓRA DOPIERO WESZŁA DO FORUM I NIE MA MOŻLIWOSCI ODPŁACIĆ MU MINUSEM ZA NADOBNE? NIE ZAWSZE PISZĘ POSTY, A JAK DOTRĘ DO USTALONYCH PRZEZ WAS 25, TO MOGĘ JUŻ DZIEKI TAKIM MINUSOM OD WAS WYLECIEĆ????

W ten sposób mozecie stracić użytkownika, który jest szczerze zainteresowany tematem!!!!

ZRÓBCIE COŚ Z TYM!!!!

pozdrawiam
Elizabeth

#159

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Faktem jest, że to nie sztuka powtórzyć coś, co było napisane już wcześniej. Być może nie napisałaś nic wnoszącego do tematu? :]

#160

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

CZY NAPRAWDĘ UWAŻACIE, ZE JEST TO SPRAWIEDLIWE, ZE KTOŚ DAJE MINUSA OSOBIE KTÓRA DOPIERO WESZŁA DO FORUM


1. Na forum.
2. Tak.

#161

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

http://www.paranormalne.pl/index.php?s=&showtopic=1360&view=findpost&p=305175

Minusa od Don Corleone za moją wypowiedź nawiązującą do postu powyżej uważam za trochę na wyrost i proszę o rozpatrzenie ;)



#162

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

za to ŻE NAPISAŁAM POST W KTÓRYM POTWIERDZIŁAM OPINIE POPRZEDNICH FORUMOWICZÓW!

ALE NIE ZAWSZE MUSZĘ JE KOMENTOWAĆ!!!!

Jeśli nie musisz komentować, to nie komentuj, tym bardziej, że ktoś już napisał daną informacje wcześniej. (tak, jeżeli chce się dodać posta, należałoby najpierw przeczytać temat).

CZY NAPRAWDĘ UWAŻACIE, ZE JEST TO SPRAWIEDLIWE, ZE KTOŚ DAJE MINUSA OSOBIE KTÓRA DOPIERO WESZŁA DO FORUM I NIE MA MOŻLIWOSCI ODPŁACIĆ MU MINUSEM ZA NADOBNE?

Tak, jest to bardzo sprawiedliwe (inaczej nie było by ustawione aby nowi użytkownicy nie mogli dawać reputacji). Dzięki temu nowy user nie obniży (lub podwyższy) komuś reputacji "po znajomości" lub niechęci do innego usera a inni mogą łatwo i bez obaw ocenić "nowych". Ahh i reputacja nie jest po to aby dać plus za plus lub minus za minus. Reputacje daje się wtedy, gdy ktoś na nią zasłużył (odpłacać się nie trzeba a wręcz jest to niewskazane)

A tak poza tym istnieje temat zbiorczy do zgłaszania niesłusznie przyznanych minusów. Nie musisz zakładać nowego tematu. Czytaj przyklejone tematy! (temat połączony)

I nie pisz z Caps Lockiem.



#163

Elisabeth.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zacznę inaczej x] . Proszę o usunięcie z mojego konta minusa którego przyznał mi Fef ( czy jak mu tam leci). Minusa uzasadnił tym , że powtórzyłam opinię która w danym temacie pojawiła się kilka razy. No i co z tego, że powtórzyłam, nic mu do tego, a pomylić się kazdy może - zwłaszcza nowa osoba.

Po dłuższym przemyśleniu zgadzam się na " reputację ", jednak zastanówcie się do czego ona sie czasem sprowadza, do oceniania literówek, gramatyki i powtórzeń? Do rozdzielania ludzi na " Ciebie lubię , a Ciebie nie?"
Nie jesteśmy w szkole podstawowej - Wiadomo przeciez że najmniej sympatyczna osoba o cechach najgorszego chama może pisac najlepsze artykuły i posiadać największa wiedzę z nas wszystkich.

I DLACZEGO NIE MOGĘ PISAĆ CAPS LOCKIEM? HMM? LUBIĘ GO! ;)

#164

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Po dłuższym przemyśleniu zgadzam się na " reputację ", jednak zastanówcie się do czego ona sie czasem sprowadza, do oceniania literówek, gramatyki i powtórzeń?


Skoro nie widzisz sensu w karze za powtarzanie wcześniejszych opinii, to w ramach pocieszenia za ten minus (którego z pewnością Ci nikt nie usunie) powiem, że gdybym to ja był adminem, to już byś miała bana - jeśli ktoś pośrednio zapowiada, że będzie spamował i powtarzał wcześniejsze opinie, to wg mnie to najlepsze wyjście. A teraz się ciesz z wyrozumiałości prawdziwej administracji, że skończy się tylko na minusie.

PS: caps lock jest dla krzykaczy. W ogóle to popularne w "nowej fali" użytkowników - caps lock, masa wykrzykników i pytajników.



#165

Ixodides.
  • Postów: 123
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ahh i reputacja nie jest po to aby dać plus za plus lub minus za minus. Reputacje daje się wtedy, gdy ktoś na nią zasłużył (odpłacać się nie trzeba a wręcz jest to niewskazane)


Minusa daje sie najczesciej osobie ktora na to zasluguje czesto neo-kidom, pokemonom, ludziom AGD (pralki, umywalki, parapety, taborety), ktorzy wpadaja furie z powodu diametralnie zanizonej reputacji (z 1 na 0), wymysli taki stek bzdur nie popartych zadnymi argumentami, tylko po to zeby sie odplacic "pieknym za nadobne". Tak, ze generalnie trzeba liczyc sie z tym, ze dajac minusa tego typu uzytkownikowi forum narazasz sie na bezwloczne i nieprzemyslane odparcie ataku, ktory wiadomo jak sie konczy.

Pozdrawiam.
Ixo

PS: Nie kloc sie z debilem, bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych