Skocz do zawartości


Zdjęcie

Giordano i Pająk "TRAKTAT"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Bielawa.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam dzis przez przypadek znalazlem strone na ktorej jest umieszczony traktat :stop: "Piramida Mysli" zaczolem go czytac i wciagnal mnie na 4h potem musailem zrobic przerwe :cafe: i dalej go czytam naprawde jest bardzo ciekawy zapoznajcie sie z nim sami:

Jedyne co znalazlem zwiazane z traktatem ktory zaraz pokaze jest ten temat Piramida prof. Pająka a UFO

Stron jest 80

Zaczyna sie od

http://www.rzaraz.republika.pl/pm1.htm


http://www.rzaraz.republika.pl/pm2.htm


http://www.rzaraz.republika.pl/pm3.htm

.........................................................

a konczy sie na

http://www.rzaraz.re...ika.pl/pm80.htm

ksiazka naprawde wciagajaca Polecam
  • 0

#2

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niestety mam arachnofobie i przyznaje, ze szkoda mi czasu na czytanie tego, wystarczyl mi kontakt z jego strona oficjalna i przeczytanie paru rewelacji.
  • 0

#3

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panu Pajakowi dziekujemy :stop:
  • 0

#4

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Znowu dr Spider :F
Pisze ciekawe s-f..
  • 0



#5

Mentoris.
  • Postów: 225
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Facet byłby dość ciekawy i dobrze się zapowiadał, ale mu niestety odbiło i to dość mocno. Swoimi stronami, omotał Internet jak pajęczą siecią.
  • 0

#6

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ja was nie rozumiem, dlaczego go tak odrzucacie ? i jaka to była wg. was ta oficjalna strona Pająka ? on całkiem ciekawe rzeczy opisuje, ale nikt, jeszcze nie spotkałem osoby która by mogła na ten temat normalnie rozmawiac bez kpiny i wylewaniu jadu, typu temu podziękujemy bo coś tam, czemu nie cytujecie jego tekstów ? i nie omawiacie ?
No bo przecież łatwiej kogoś obrzucic mięsem i sobie darowac niż się trochę pomęczyc i zapoznac się z jego materiałami.
A może mówi prawde, naprawdę w tym was nie rozumiem od razu już z mety odrzucacie.
  • 0

#7

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A co mamy omawiac ? piły plazmowe ? czy pasozyty Szatana ? omawiac to mozna ale na jakims forum fantastyka.pl
  • 0

#8

Bielawa.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm "pasozyty szatana" on tak to nazwal aby nadac ksztalt tym "zaborca" rownie dobrze mogl je nazwac np. istotami o wyzszym poziomie rozwoju czerpiacych z nas pozytek przynajmniej ja to tak widze. Prosze o wiecej informacji o tym "szalenstwie" o ile ktos posiada na ten temat jakies info. Zalozylem ten temat poniewaz dzis natchnalem sie na w/w strone calkiem przypadkiem i bardzo wciagnela mnie ta lektura prosze o wszelkie info o dr. Pająku
  • 0

#9

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

prosze o wszelkie info o dr. Pająku

Chyba wystarczy napisac, ze zawalenie sie hali w Katowicach to sprawka "ufonautów" ;)
  • 0

#10 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

on całkiem ciekawe rzeczy opisuje,

Nie przeczę, tylko zero dowodów na to wszystko.
Ten obszar - wiary - jest już zajęty przez religie, więc nie ma tam miejsca na pająka.
  • 0

#11

Wiśnia88.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapraszam Cię na http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm jest to oficjalna strona dr. Pająka. Większość ludzi (nie twierdze że wszyscy) słysząc nazwisko Pająk wybuchają śmiechem. Najczęściej są to ludzie nie znający jego teorii, którzy usłyszeli coś od kogoś i od razu oceniają człowieka. Lecz zgadzam się że jego początkowe teorie były dość ciekawe potem popadł w fantastykę.
  • 0

#12

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Wiśnia88 masz rację jest tak jak mówisz, najczęsciej ludzie nie chcą czytac bo przeczytają kilka lnijek i dalej im sie nie chce czytac, niewiem czemu, może nie chcą tracic czasu, przecież Pająk nie pisze tylko o tych ufonatach ale też inne ciekawe rzeczy np owoce tropiku, Bóg i inne.Ale jak ktoś raz zobaczył coś co na początek mogło byc nie ciekawe to chyba dalej nie będzie patrzał i zaglądał co on tam nowego pisze.

Tutaj podam to co najbardziej lubię z tej strony http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm jest czytac, w menu 1 i w menu 2.

Prawo moralne

Koncept Dipolarnej Grawitacji

O Bogu

Wehikuły czasu

Plaga

Podmieńcy

Magnokraft

Dowody działań UFO na Ziemi

Przepowiednie

UFOnauci

Zło

Antychryst

Kosmici

Owoce tropiku

Ewolucja ludzi

Lepsza ludzkość

Uzdrawianie


Tam jest tego o wiele więcej.
Może by ktoś mógł z kilku tych tematów zacytowac coś ? i podac w którym fragmencie jest podana bzdura ? i omówic to, ale bez kpiny i odrzucania.

Widzę, właśnie, że jest tak samo jak z Mesjaszem, w temacie którym tutaj dalem, w tym przypadku oni dali to na wielu forach internetowych i ciagle jakies kpiny i odrzucanie a nikomu sie nie chciało aby cos zacytowac i powiedziec np, że tu jest żle albo dlaczego tak jest ? i takie różne, ciekawe czemu ?

Czy jeśli ktoś powiedzmy pisze, że np 1+1=3 i omawia to w taki sposób, że tam na ileś stron to czy w byscie się z tego wyśmawiali ? albo robili kpinę ? jeśli tak to jesteście nie kulturalni, napewno należałoby z taką osobą normalnie podyskutowac, dlaczego tak uważa, a z kąd wie, jak to obliczył, dlaczego tak a nie inaczej itd.
A tutaj mamy od razu odrzucanie i kpine itd, i to jeszcze czasami bez komentarza, ja tego nie rozumiem.
Pamiętam jak Eury dał tu na forum temat o tym bushu czy jest robotem i też były kpiny, że co tam, że to nie możliwe, tak, że musiał ten temat przeniesc i zdjac z portalu który był jako news.

Czy rzeczywiscie coś co uważacie, za oczywiste a jak ktoś mówi zupełnie co innego to od razu zawsze muszą byc kpiny i odrzucenia ?

Rozumiem, że ktos może nie znac się na danym temacie, jeśli sie nie zna to nic się nie pisze, tak zawsze było i jest najlepiej. :)
  • 0

#13

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja osobiście czytałem trzy teorie dra Spidera :

- Hala w Katowicach -> czytaj. UFOnauci... :roll:
- 9/11 i odparowanie WTC przez UFOnautów poprzez wykorzystanie technologii plazmowej... :o
- Metody zabijania ludzi przez UFOnautów i ich pojazdy poprzez to, iż podlatuje sobie taki pojazd do człowieka (jednocześnie jest niewidzialny), jego jakby to określić materia jest przenikalna, statek zbliża się do ofiary tak, iż jego głowa znajduję się wewnątrz pojazdu (coś jakby przenikanie przez ściany niewidzialnego pojazdu) i w ten oto sposób ofiara z braku dostępu powietrza ... dusi się (!) :wall:

Po tych trzech wizjach nie mam ochoty więcej czytać co ten człowiek jeszcze wymyślił. O dalszych jego pracach się nie wypowiem, ponieważ nie miałem ochoty się im przyjrzeć...

...Amen...
  • 0



#14

Kubus.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze wysmiewajac teorie Pajaka skapujecie co czuje racjonalista taki jak ja czytajac nastepny topic o : porwaniach ufo, wizjach konca swiata, grzybie na scianie przypominajacym twarz Jezusa etc -_-' bo jak dla mnie te wasze tematy o kosmitach wcale sie nie roznia od wizji schizofrenika takiego jak Pajak -_-' wasze sa jedynie okraszone w pseudo techniczny belkot ~~' ktorego wlasciwie Pajakowi tez nie brakuje...
  • 0

#15

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na szczęście istota ludzka ma prawo wyboru i nikt nam (tobie) nie każe czytać bełkotu którym przepełnione jest VRP etc. - wedle twej teorii :)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych