Skocz do zawartości


Zdjęcie

FENIX podejmuje test i udowadnia niedowiarkom, cz. 2


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
126 odpowiedzi w tym temacie

#106

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Damnatio Memoriae ;)
  • 0



#107

dlp.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ja też skorzystam z okazji do nabicia sobie posta. Teraz można zrobić trzy rzeczy: nic, zamknąć ten temat lub przenieść go do hydeparku gdzie ta bezsensowna dyskusja będzie kontynuowana.

Oj, oj, oj... Dlaczego? A może Fenix żyje i wkrótce tutaj wróci? Dlaczego mamy zapomnieć o całej sprawie tylko ze względu na niepotwierdzoną informację kolejnego internetowego anonima? Propozycja jest aktualna do końca października i choćby nie wiem co - ja będę do tego czasu czekał na przybycie badanego :) Po to temat założyłem...

Akurat sprawa Fenixa pokazała przecież doskonale, że należy podchodzić sceptycznie do niesprawdzonych informacji... :D
  • 0

#108

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oj, oj, oj... Dlaczego? A może Fenix żyje i wkrótce tutaj wróci? Dlaczego mamy zapomnieć o całej sprawie tylko ze względu na niepotwierdzoną informację kolejnego internetowego anonima? Propozycja jest aktualna do końca października i choćby nie wiem co - ja będę do tego czasu czekał na przybycie badanego :)


Uważaj by Ci nie przybył pod nickiem Zeratul.

cytuje: "Zeratul zaczął także uczyć Tassadara jak używać psionicznych energii Mrocznych Templariuszy , czyli na następnej stronie będzie miał nick Zeratul, po "śmierci" Tassadara. :lol
  • 0

#109

damczer.
  • Postów: 87
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak.. a może z Fenixa szarego stanie się Fenixem białym.... ;p Właściwie to go zbytnio nie poznałem, lecz bardzo możliwe, iż obdarzył mnie kiedyś swym warnem... (tyle ich było..)
  • 0

#110

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a nie mowilem ze Fenix zyje??? :cafe:
  • 0



#111

dlp.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Umówił się na październik... Dał słowo... Ja nie polemizuję z plotkami, więc będę czekał do końca...
TEMAT JAK NAJBARDZIEJ AKTUALNY

BTW Nie rozumiem gdzie się podziali Ci wszyscy psionicy, którzy pobierali u niego "nauki"... W końcu z tego co sobie przypominam to było tutaj kilka osób o podobnych do fenixowych zdolnościach.
  • 0

#112

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A nie dałoby się do nich napisać pw? ;]
  • 0



#113

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przyznać się kto tu wiatraczkiem kręcił :)
  • 0

#114

dlp.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nie dałoby się do nich napisać pw? ;]

Oj... Temat jest skierowany do Fenixa i dotyczy tylko jego osoby.

Pytam po prostu z czystej ciekawości i niejako przy okazji ;) Poza tym ostatnio spotkałem się z koncepcją, iż to od strony badanego musi pojawić się chęć, więc chciałbym ją wypróbować :)
  • 0

#115 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Przyznaję się bez bicia: pobierałem nauki u sensei Fenix'a :D Ale wiatraczek za chiny nie chciał się kręcić... :P Sam z ciekawością obserwuję całe to zamieszanie wokół Mistrza Sztuk Psionicznych - Administratora i Mistrza Polskiego Vortalu Psioniki ;) I wcale nie zdziwię się, jeśli Fenix się nie pojawi. A do testu nie przystąpię, no chyba, że będę umiał kręcić wiatraczkiem 10 na 10 prób, najlepiej przez 2 godziny - wtedy dam znać, obiecuję :)
  • 0

#116

biniol.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z początku wierzyłem w Fenixa i sądziłem, że jakiś super cudem zjawi się na tym teście.... No ale zawiódł mnie i resztę użytkowników na całej linii... To, co zrobił pokazuje jaki jest na prawdę - perfidny tchórz. Na dodatek ta wymówka o wypadku, heh.... pewnie, pewnie.
  • 0

#117

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie zamknales wiec skorzystam:)

poczekajmy na "oficjalne zakonczenie" z ewentualnymi wrzutami/gratkami dla Fena i z potencjalnym zamykaniem teamtu
  • 0

#118

dlp.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uuuu... Gasimy tematy sprzeczne z linią forum co? ;) W końcu nie oszukujmy się - Fenix był tutaj modem i bardzo ważną postacią. Pisał dość często arty, które przyciągały niemałą grupę userów. Nie potrafię jednak zrozumieć dlaczego, aż tak boicie się prawdy i wolicie przed nią uciekać i ją przemilczać.

Sprawa Fenixa doskonale pokazała na jakiej zasadzie działają oszuści panoszący się po WASZYM środowisku. Ludzie, którzy często biorą olbrzymie pieniądze na swój "towar". Zamiast uświadamiać ludzi i promować wśród nich poważne patrzenie na świat, zamiast samemu proponować i przeprowadzać tego typu testy, wolicie zamknąć sprawę i pozwolić aby przycichła. Macie się za hobbystów paranormalii, za ludzi, których zainteresowania dotyczą rzeczy niezbadanych. Wielu z was ma się za badaczy. Więc dlaczego u diabła nie badacie? Dlaczego wolicie debatować w internecie nad następnym "dowodem" i podniecać się myślą, że podobno gdzieś w oddali pojawił się kolejny młot na "zamkniętych sceptyków". Zamiast samemu poszukać dowodu... Spoko - za miesiąc pojawi się kolejny oszust, a wy pozwolicie ludziom wierzyć w jego brednie, bo przecież macie "otwarte" umysły :D Pozwolicie sobie sami na ślepą wiarę, bo przecież powszechnie wiadomo, że "są na Ziemi rzeczy, które się fizjonomom nie śniły" ;)

Na koniec jeszcze słówko do Fenixa: Wiem, że to misiu czytasz :) Przemo napisał, że zdarza się błądzić, że się potknąłeś. A ja Ci powiem, że jestem przekonany, że wszystkie Twoje kłamstwa były wypowiedziane z premedytacją. Myślę, że należysz do tego typu osób, które jeszcze przed trzydziestką okradają emerytki, albo biednych ludzi zapewniając im mentalny kontakt ze zmarłym mężem. Jeżeli mylę się co do Twojej osoby to Cię przepraszam - ale jeżeli mam rację (a tylko Ty wiesz czy mam) to wiedz, że będę śledził Twoje poczynania tak długo jak się da. Niezależnie od tego czy zaczniesz nawiedzać inne fora czy pojawisz się tutaj pod zmienionym nickiem...

absolutnie nie pozdrawiam :)
  • 0

#119

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja napisze po raz drugi z reszta zebys nie zamykal tego temtu do konca pazdziernika, przeszkadza Ci ten temat ze tak mocno chcesz go zamknac? skoro tak to po co czekac do wieczora, trzeba bylo zrobic to od razu, Twoja decyzja o wieczornym zamknieciu tematu jest jak jakies dziwne ultimatum, chcialbym zeby reszta moderatorow (tych zwyklych i tych super tez;p ) sie wypowiedziala w kwestii zamkniecia zanim to zrobisz, skonsultuj sie z kims najpierw
  • 0

#120

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja jestem za tymczasowym zamknieciem, jesli Fenix sie zjawi zawsze moze napisac PM do moderatora o otwarcie tematu. Bo po co komu ten temat bez Fenixa ? zeby spamowac ? potrzebny jest glowny aktor, zeby temat mial sens, a poki co nie zanosi sie zeby sie pojawil, bo najzwyczajniej w swiecie stchorzyl :P (taka mala prowokacja, to moze sie pojawi, ale musial by byc uczulony na slowo "tchorz" jak Marty McFly z "Powrotu do przyszlosci") :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych