Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niepodważalne zdjęcie ducha w sklepie z zabawkami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Inga Apsara

Gość_Inga Apsara.
  • Tematów: 0

Napisano

To ta głowa: Dołączona grafika
zupełnie do niczego tam nie pasuje.
  • 0

#17

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A tam wyobraźni odrazu użyłem :D Ja nie bronię tego zdjęcia, bo nie ja je wykonałem, trochę po prostu przekonały mnie relacje o naukowo udokumentowanych dowodach manifestacji w tym sklepie.
Co do głowy - znów powtarzam: przyjżyj się, pierwsza osoba jest odwrócona, a jej tułów zasłonięty, druga, czyli ta, o której mówimy, najzwyczajniej leży z wyciągniętymi nogami i ręką ułożoną wzdłóż tułowia i nóg, a trzecia, taka szczuplejsza laska siedzi oparta plecami, z założonymi rękoma. Widzisz?
:D :D :D - ile interpretacji jednego zdjęcia!! I dalej nikt nie wie, które dziwactwo to duch :D Może ktoś znajdzie coś jeszcze?
  • 0

#18

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spokojnie Anomaly, przecież napisałem, że już widzę. Rzeczywiście nie pasuje do tego zdjęcia, ale nie jest ono jakiejś najlepszej jakości, więc może to być ktoś żywy, tylko tak dziwnie uchwycony.
Ale opis zdjęcia mówi co innego:

Na zdjęciu wykonanym w trybie noktowizyjnym widać postać młodego człowieka z rękami w kieszeniach. Co ciekawe ta sama postać jest widoczna na filmie zarejestrowanym kamerą o przyspieszonym trybie nagrywania. Jest to więc niepodważalny dowód manifestacji.

Jest wyraźnie napisane, że chodzi o człowieka z rękami w kieszeni, czyli tego opartego o ścianę, bo raczej przy tej dziwnej głowie rąk w kieszeni nie widać. Nie rozumiem, to co w końcu na tym zdjęciu jest duchem (mam wierzyć opisowi czy Indze :hmm: )
  • 0

#19

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wiesz, najdziwniejsze jest to, że jak przeczytałem opis na stronce, to byłem pewien że chodzi o to światło na pierwszym planie - patrz mój screen ze zdjęciami i zaznaczonym miejscem, gdzie wg mnie są ręce w kieszeniach. Zaś co do postaci na tyłach - wg mnie to raczej opiera ręce o pas. Ale jak to ma byc duch, to ja zwątpię we wszystko :rotfl:
  • 0

#20

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzie ty widzisz jakieś ręce czy kiesznie na tym świetle :hmm:
Jak dla mnie to trzyma on wyraźnie ręce w kieszeniach.
  • 0

#21

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

wygląda, jakby miał maskę przeciwgazową na gębie :P
  • 0



#22

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

#23

Halloween.
  • Postów: 516
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pic na wode , fotomontaż...
Zbyt dziwnie to nie wyglada , nie nabiorą nas.
Ale fakt , coś dziwnego tam się dzieje.
  • 0

#24

Paro.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... Zawsze mnie to zastanawiało. Jak ktoś opisuje historię, to domagacie się zdjęć. A jak ktoś już da to zdjęcie, to od razu, że to fake. :( Według mnie to zdjęcie jest bardzo ciekawe i warte uwagi.
  • 0

#25

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może wie ktoś gdzie znaleźć nagranie?
  • 0

#26

Kofodi.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm... moim zdaniem to tam nic nie ma poprostu jakis koles szybciej przeszedl czy cos, zle dobrane swiatlo i juz...
  • 0

#27

glan.
  • Postów: 22
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie zastanawia od kiedy duchy mają kieszenie ? I na jakiej podstawie ustalono czyj to duch ?
  • 0

#28

domingo.
  • Postów: 74
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiecie co, przypomniałem sobie, jak byłem mały, no 10 lat góra, to mi tata nagrał ten film o duchach bo leciał późno i musiałem iść spać, ale mi nagrał i go potem oglądałem i się po tym tak zacząłem bać duchów że nie wiem jak to opisać, mądry ten mój ojciec żeby dziecko tak straszyć hehe
ale pamiętam dokładnie, koleś rąbał drewno i nie trafił siekierą w drewno tylko rozwalił sobie kolano i się wykrwawił, potem zbudowano w tym miejscu właśnie ten sklep, pamiętam że było tam pokazane to nagranie, był to błysk jakby lampy więc nie dam se ręki odciąć że to był duch, jak dla mnie to nie, nawet na filmie nic nie mówiono o człowieku z rękoma w kieszeniach, bo tam nic nie było oprócz błysku światła, a pewno to nie dziecko tylko już dorosły facet był, a może dziecko, może i tak bo dorosły facet by raczej trafił w drzewo, ja to jak rąbię siekierą to nigdy nie pudłuję...

ale mały byłem to się bałem, a teraz o 2:30 i nic hehe, tak wyrosłem z takich głupot, każdy kiedyś powinien prawda ?
  • 0

#29

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

wiecie co, przypomniałem sobie, jak byłem mały, no 10 lat góra, to mi tata nagrał ten film o duchach bo leciał późno i musiałem iść spać, ale mi nagrał i go potem oglądałem i się po tym tak zacząłem bać duchów że nie wiem jak to opisać, mądry ten mój ojciec żeby dziecko tak straszyć hehe
ale pamiętam dokładnie, koleś rąbał drewno i nie trafił siekierą w drewno tylko rozwalił sobie kolano i się wykrwawił, potem zbudowano w tym miejscu właśnie ten sklep, pamiętam że było tam pokazane to nagranie, był to błysk jakby lampy więc nie dam se ręki odciąć że to był duch, jak dla mnie to nie, nawet na filmie nic nie mówiono o człowieku z rękoma w kieszeniach, bo tam nic nie było oprócz błysku światła, a pewno to nie dziecko tylko już dorosły facet był, a może dziecko, może i tak bo dorosły facet by raczej trafił w drzewo, ja to jak rąbię siekierą to nigdy nie pudłuję...

ale mały byłem to się bałem, a teraz o 2:30 i nic hehe, tak wyrosłem z takich głupot, każdy kiedyś powinien prawda ?


Po wypowiedzi wnioskuję, że owo "bardzo dawno" to zapewne 2-4 lata temu? ;)
  • 0

#30

Mroczny Mędrzec.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież to korytaż ;) w szkole .
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych