Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niepodważalne zdjęcie ducha w sklepie z zabawkami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sklep "Toys 'R Us w Sunnyvale był swego czasu miejscem słynącym z wielu dziwnych wypadków. Towar sam spadał z pułek lub się przemieszczał, pojawiały się tak zwane "zimne punkty" itd. Powstał o tym nawet film dokumentalny. Eksperci z "Alpha Labs" przeprowadzili szereg eksperymentów z kamerami o przyspieszonym trybie nagrywania porozmieszczanymi w całym sklepie. Na zdjęciu wykonanym w trybie noktowizyjnym widać postać młodego człowieka z rękami w kieszeniach. Co ciekawe ta sama postać jest widoczna na filmie zarejestrowanym kamerą o przyspieszonym trybie nagrywania. Jest to więc niepodważalny dowód manifestacji.
Co do postaci młodego człowieka, ustalono że jest to Johnny Johnston, chłopak zakochany w lokalnej dziewczynie, który zginął podczas jakiegoś incydentu na farmie.
Dołączona grafika
  • 0

#2

Rastamanek.
  • Postów: 50
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie to wygląda jakby tam stała osoba żywa...
  • 0

#3

Glucio.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

latarka z wyciętym wzorem plus dym :)
  • 0

#4

Dagaz.
  • Postów: 83
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oczywiscie jedynym dowodem, iż to duch, jest wypowiedź świadków "Byliśmy sami!" x]
  • 0

#5

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na początku myślałem że chodzi o to światło w prawym, dolnym rogu. Potem przeczytałem "postać młodego człowieka z rękami w kieszeniach" i już nie wiem o co chodzi x3
  • 0

#6

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tez myslalem ze to jest to w dolnym prawym rogu.... a ten co stoi z rekami w kieszeni to mozebyc normalny czlowiek :| to tak jakbym zrobil kumplowi zdjecie i powiedzial ze to duch ;p i w sumie nie mozesz powiedziec ze na 100% to jest fake, bo ciebie tam nie bylo xD
  • 0

#7

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chodziło mi o to światło na dole. Wg mnie widać głowę i rękę jakby schowaną do kieszeni, a także coś jak plecak. Ja to z netu ściągnąłem, ale znalazłem też na jednej stronce takie samo zdjęcie ze strzałką wskazującą na tego faceta opartego o ścianę, na samym tyle. Co za bzdura! Nie może chodzić o to. Przecież ten facet nawet cień rzuca. To na 100 % żywy gość. Ja cały czas mam na myśli to światło na dole. Szperam i szperam, ale nigdzie nie mogę znaleźć więcej zdjęć z tego sklepu. Jakby ktoś coś znalazł, to niech tu napisze, ewentualnie umieści fotę.
  • 0

#8

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chodziło mi o to światło na dole. Wg mnie widać głowę i rękę jakby schowaną do kieszeni, a także coś jak plecak.

Wrzuć to do painta i narysuj na zdjęciu to co widzisz, bo póki co uważam, że masz zwidy x3

BTW co on robi w Toys'R Us skoro zginął na farmie? o.O Ani trochę bym się nie zdziwił jakby tą bzdurę rozpuścili właściciele sklepu żeby przyciągnąć klientów...
  • 0

#9

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Farma były pierwszym miejscem skąd sprzedawano zabawki. Później, jak wiadomo, firma się rozwinęła.
  • 0

#10

cohira.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co w tym niepodważalnego, btw? Niepodważalna opinia świadków?
  • 0

#11 Gość_Inga Apsara

Gość_Inga Apsara.
  • Tematów: 0

Napisano

Już gdzieś kiedyś widziałam to zdjęcie. Dziwne, że duch ma cień. Moim zdaniem zaszła pomyłka.
Spójrzcie na osoby siedzące po prawej stronie zdjęcia, druga twarz patrząc od wejścia jest jakoś dziwnie płaska i brakuje ciała. Dość duża głowa pozbawiona ciała. To jest właśnie ten duch.
Chłopak z rękami w kieszeniach nie ma z tym wszystkim nic wspólnego.
  • 0

#12

(-XeX-).
  • Postów: 73
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak mam być szczery też myślę, że to "coś" jest w prawym dolnym rogu. Wygląda trochę jak zdjęcie rentgenowskie... ten facet z kękami w kieszeni rzuca cień (+ chyba kawałek jest jego odbicia w lustrze) więc to człowiek fizyczny...
  • 0

#13

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spójrzcie na osoby siedzące po prawej stronie zdjęcia, druga twarz patrząc od wejścia jest jakoś dziwnie płaska i brakuje ciała. Dość duża głowa pozbawiona ciała. To jest właśnie ten duch.

Najlepiej to pokaż na zdjęciu, bo ja nie mogę nic tam zauważyć :hmm:
  • 0

#14

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Drua twarz od wejścia - ten koleś (a może kobieta???) po prostu leży, jak się dobrze przypatrzeć można to zauważyć. A ten gość całkiem z tyłu ubrany jest raczej w stylu lat '70 czyli tak jak przystało na to zdjęcie, a duch powinien mieć strój z epoki 200 lat wstecz. Ja napisałem w temacie że dowód jest "niepodważalny" bo w opisie na necie pisało, że zdjęcie przedstawia to samo co nagranie video. A różne zniekształcenia mogą być wywołane trybem noktowizyjnym - łącznie z plamą na dole, którą początkowo brałem za ducha, a teraz sam już nie wiem.

Dołączona grafika
  • 0

#15

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już widzę :D
Ta osoba wygląda jakby miała długie włosy, wąsy i brodę (w sumie to Jezusa trochę przypomina :P ).
Możliwe, że nie widać ciała, bo zasłoniły je kobiety siedzące bliżej.
Anomaly chyba trochę za bardzo użyłeś wyobraźni ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych