Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obiekty nad Anglia?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bo czy to że np. satelita geostacjonarny błyszczący nocą na niebie wygląda jak gwiazda jest dowodem na to że gwiazdy nie istnieją ?

Nie rozumiem, a czy ktos mowi tutaj ze cos nie istnieje ?
  • 0

#17

piotrekpoz.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktoś mówi, balony wyglądają tak samo więc to balony!
Umiem zrobić coś takiego na komputerze, więc to jest zrobione na komputerze itp. itd. Typowe wydumane próby wytłumaczenia czegoś w sposób "racjonalny" - milion świecących baloników w środku dnia - a jakże....! Pewnie były napełnione helem, a że zanosiło się na burzę to powietrze było naładowane i zjonizowało gaz w balonach - dlatego świeciły, a nie to świeczki...bo one z Chin przyleciały. Obniżyły lot, kobieta je zobaczyła, po czym znowu uleciały w górne partie atmosfery... :P .
Dobra mam zły humor dzisiaj.
Może ktoś robi mnie w balona...
  • 0

#18

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Typowe wydumane próby wytłumaczenia czegoś w sposób "racjonalny"


przepraszam
myslalem ze takie rzeczy trzeba tlumaczyc w racjonalny sposob :/
ja po prostu widzialem takie balony na zywca i wiem jak to wyglada
widzialem tez liscie gnane przez wiatr ktore ni stad ni z owad zmienialy kierunek ruchu co wiecej zaczynaly wirowac latac w gore i w dol i wykonywac w powietrzu inne dziwne ruchy
wiem tez ze w zaleznosci od tego z jakiego kierunku patrzymy na cos co porusza sie w przestrzeni w rozny sposob bedziemy postrzegac trajektorie tego ruchu
np. ruch po okregu mozna postrzegac jako ruch po odcinku w ta i spowrotem
wiem tez ze ludzkie oko jest obarczone wieloma niedoskonalosciami co w polaczeniu z pobudzona wyobraznia moze owocowac roznymi dziwnymi obserwacjami

osobiscie jestem przekonany ze zycie to zaden unikat i wszechswiat nim tetni
ze gdzies tam na dalekich planetach zyja inne istoty myslace i byc moze niektore z nich przygladaja sie nam uwaznie ale czy w kazdym ptaku owadzie baloniku czy innym naturalnym zjawisku musimy ich na sile dostrzegac?
  • 0

#19

Setldn.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziekuje Wszystkim za odpowiedzi, wersja balonikow podoba mi sie. Aczkolwiek nie wydaje mi sie by to byly baloniki. Faktycznie nie sadze zebysmy byli wyjatkiem we wszechswiecie....Byloby to za duze marnotrawstwo przestrzeni.
Pozdrowienia dla wszystkich
  • 0

#20

Setldn.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj rozmawialam z mama bo temat jest jeszcze chwilami na topie :)
I jeszcze jedna sprawa o ktorej pomyslam, te "baloniki" byly duzo wyzej niz jakikolwiek samolot ( a tych bylo wiele, tych ladujacych jak i tych wysoko, wysoko) a jednak wielkosc tych "balonikow" byla bardzo widoczna. Tzn zastanawiam sie jak jest mozliwe ujrzenie malenkich balonow ktore znajduja sie duzo wyzej niz samoloty? Bo na ludzki rozum jezeli widze samolot (ktory jednak jest ogromny) a spostrzegam go jako maly przedmiot w powietrzu to jaka musiala byc wielkosc "balonikow" ktore byly duzo wyzej a jednak nadal widoczne.......
  • 0

#21

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

hej
witam

chcialem tez dodac od siebie ze jakis miesiac temu obserwowalem dziwne obiekty w okolicy acton hammersmith
lecialy pod chmurami mialy dziwny krztalt i obracaly sie wokol wlasnej osi ...z ta sama predkoscia
mam kontakt do jednego badacza ufo z londynu
wyslal mi pare filmow z wlasnie podobnymi objektami w londku :D
czesc krecona jest w podczerwieni

pozdr


ufo flota ?

to jakis mix nagran ale obejrzyj sobei jego filmy wszystkie z londynu

a czy mozesz jeszcze raz napisac date godzine i miejsce obserwacji ?
  • 0

#22

Setldn.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam
16/09/2007 godzina bodajze 15.40
Pozdrowienia
Dziekuje za filmiki
  • 0

#23

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

spoko opisalem twoja obserwacje ;d czekamy na jakis odzew :D moze cos ktos widzial :D w przeciagu pru dni moze cos bedzie wiadomo ;D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych