Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obiekty nad Anglia?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1

Setldn.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam Wszystkich Forumowiczow. Trafilam tu szukajac informacji i wytlumaczenia tego co widzialam wczoraj pierwszy raz w swoim zyciu.
Podczas odpoczynku w parku zauwazylam cos czego nie potrafie sobie wytlumaczyc. Obserwowalismy samoloty ktorych mnostwo nadlatywalo na londynskie lotniska, a po chwili moj maz mowi zobacz gwiazdy na niebie. Niebo bylo praktycznie bezchmurne i blekitne, popatrzylam w gore, pomyslalam faktycznie bialy dzien przed 4 popoludniu a na niebie widac gwiazdy. I nie byloby nic niesamowitego w tym gdyby nie fakt ze tych "gwiazd" zaczelo przybywac. Jakby po prostu nadlatywaly z gory, po kilkudziesieciu sekundach byl ich ogrom. Cale niebo nad nami wygladalo jak w przepiekna noc w Arizonie ale byl dzien i to wszystko sie plynnie poruszalo na wschod. Nie bylo jakiegos schematu, rownego klucza, bylo to rozprszone a jednak bardzo blisko siebie. Nie wygladalo jak warkocz od komety lub deszcz meteorytow, bylo to cos co wprawilo mnie w przerazenie. Przed oczami stanal mi film dzien niepodleglosci a moj maz stwierdzil "chyba mamy problem", bylismy pewni ze to nadlatuje to nad ziemie. Jednak po minucie moze 2 wszystko zaczelo znikac przy utrzymanym kierunku wschodnim. Na koniec zostaly 3 "gwiazdki" ktore znikly po kilkunastu minutach.
Pytalam mojego syna poniewaz on tez to widzial co to moglo byc ( jest dzieciakiem uwielbiajacym discovery itp informacje), nie wiedzial, nie wiem ja i nie wie moj maz.
Moze ktos z tego forum zna racjonalne wytlumaczenie tego zjawiska, przegladlam wszystkie strony informacyjne polskie i angielskie i ani jednej wzmianki o jakimkolwiek zjawisku.
  • 0

#2

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no przydaloby sie jakies zdjecie czy cos, poza tym skoro to dzialo sie w londynie to nie mozliwe jest zebyscie tylko Wy to widzieli (bo londyn to duze miasto przeciez) i gdyby to bylo "cos" naprwade dziwnego byloby pewnie w tv o tym, musisz poszperac jescze w internecie moze cos znajdziesz
  • 0

#3

Setldn.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szukalam, nic nie znalazlam. Nie bylo to normalne, wiem na pewno. I nie jestem przekonana co do tego ze gdyby to bylo faktycznie "cos" telewizja by nas poinformowala. Niestety nie mam zdjec poniewaz dysponuje tylko marnym aparacikiem w telefonie :( Ale poszukam jeszcze na necie
P.S mieszkamy 50 km za Londynem
  • 0

#4

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Obecnie niebo nad Anglią i Kanadą (przede wszystkim rejony Ontario) to rejony gdzie wzrosła liczba obserwacji UFO. Poczekaj jakiś czas czy nie natrafisz na podobne incydenty/opisy w innych zagranicznych serwisach (tam tego pełno...) :) a wtedy będzie można potwierdzić to i owo...
  • 0



#5

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

widzialem to wczoraj w nocy tez mieszkam w angli
  • 0



#6

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

gdzies niedaleko zapewny odbywala sie jakas impreza moze jakis koncert na ktorym wypuszczono w powietrze setki balonikow napompowanych helem
uniosly sie one wysoko i lecialy sobie gnane wiatrem
w necie jest pelno filmikow z takim czyms bo ludzie uznaja to za eskadry statkow obcych :) podniecaja strasznie filmuja i umieszczaja na youtube

tu klasyczny przyklad:
klik

kiedys widzialem cos podobnego nad warszawa
gdy baloniki sa na sporej wysokosci oraz jest dosc dobra sloneczna pogoda to faktycznie wygladaja jak gwiazdy
  • 0

#7

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A możesz mniej więcej napisać ile czasu to coś było widoczne? wiatr był silny wtedy? W sumie balony z helem nie mogły utrzymywać cały czas tej samej odległości od siebie, poza tym byloby widoczne, że lecą od ziemi gdzieś, a nie nagle pojawiają się na niebie....
  • 0

#8

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

wersja entuzjastyczna - formacja jak w filmie Maussana.
wersja racjonalna - baloniki wypuszczone gdzies w poblizu.

Wersja prawdziwa - nie poznamy jej bez zadnego materialu filmowego czy zdjeciowego.
  • 0

#9

Setldn.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To bylo widoczne przez max 4 min, nie wygladalo to jak baloniki z youtube :D . Nastepna sprawa nie odlatywalo tylko jakby unosilo sie w gore i znikalo przy zachowaniu kierunku wschodniego a wiatr wial w przeciwnym kierunku.
Ogladlam te baloniki a nasze cosik mialo inny styl lotu, na koniec zostalo pare ktore staly w jednym miejscu nie poruszajac sie. Po chwili znikajac.
  • 0

#10

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Szkoda szkoda...taka okazja została niewykorzystana. Ja rozumiem, nie nosimy przeciez na codzień aparatu w kieszeni. ;)
  • 0

#11

piotrekpoz.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety nikt nie udzieli Ci odpowiedzi czym były obiekty które widziałaś. Nagranie prawdopodobnie dużo by nie zmieniło. Z opisu sposobu poruszania się wykluczyłbym baloniki :) (btw: obiekty z filmiku na który powołał się pazuzu to z pewnością nie baloniki ;) ). Podobne zjawisko zarejestrowano z pół roku temu też w Angli - było opisywane tu na forum.
VIDEO
Podobne?
  • 0

#12

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej mówicie Londyn ?? gdzie dokładnie ?
mieszkam w 5 strefie SE4 ....
  • 0

#13

Setldn.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

RM5 Romford
  • 0

#14

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

(btw: obiekty z filmiku na który powołał się pazuzu to z pewnością nie baloniki ;) ).


w slonaczna bezchmurna pogode taka zeby widocznosc byla bardzo dobra oraz nie wial zbyt silny wiatr zrob sobie maly eksperyment
kup kilkadzisiat zwyklych najlepiej bialych balonikow
napelnij je helem i wypusc naraz w powietrze
sfilmuj jak odlatuja potem porownaj nagranie z tym ktore ja tu przytoczylem
identyczne? :)

to ktore ty prezentujesz to nagranie nocne a pisalismy o czyms co dzialo sie w srodku dnia
chcesz poznac moja opinie co jest na "twoim" filmiku to przeczytaj co ja napisalem w tym temacie sa tam tez filmiki

nie wiem jak to zrobic ale fajnie by bylo jakbys mogl obejrzec ten filmik od tylu
  • 0

#15

piotrekpoz.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie żartuj, nie będę robił eksperymentu i tracił pieniędzy. Baloniki nie pojawiają się nagle znikąd, nie zapalają się i gasną, nie poruszają się w różnych kierunkach, ale wszystkie lecą mniej więcej w tym samym kierunku. Być może część filmów na youtube przedstawia baloniki, ale nie wszystkie (przykład który podałeś na pewno nie). Jeszcze jedno, nawet jeśli baloniki wyglądałyby i zachowywały się w powietrzu jak owe zjawisko (ale tak nie jest :) ), to i tak nie daje odpowiedzi z czym mamy do czynienia. Bo czy to że np. satelita geostacjonarny błyszczący nocą na niebie wygląda jak gwiazda jest dowodem na to że gwiazdy nie istnieją ?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych