Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcie 4 kul


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Troche sztucznie to wyglada, nie mam pojecia co to moglo byc, czy co moglo sie odbic.
  • 0

#17

Andrewx.
  • Postów: 76
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ponieważ raportujesz, że to zjawisko widziałeś tylko na zdjęciu zdecydowanie drążyłbym w kierunku jakiegoś defektu aparatu, odbicia światła, itp. Spróbuj może wrzucić to zdjęcie na jakieś forum o fotografii cyfrowej lub pokaż je jakiemuś specjaliście w punkcie fotograficznym. Może ktoś już widział takie podobne efekty. Napisz jeszcze jaki masz aparat. Pzdr.

Jeszcze raz się przyjrzałem dokładnie. Mnie to przypomina efekty, jakie powstają przy robieniu zdjęć przez szybę, gdy w środku znajduję się jakieś źródło sztucznego światła. Moją uwagę zwróciło zwłaszcza to co dzieję się nad tymi kulami.
  • 0

#18

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmmm


aparat to fuji5600... defekt..raczej nie.. załamanie itd.. odpada, znam takie rzeczy bo interesuje sie fotografią i robie naprawde duuuuzo zdjęc.

hmm motyw z szybą...? szczerze-nie pamietam czy wtedy była czy nie, ale zawsze staram się robic zdjecia przez otwarte okno bo szyba jedzie po ostrości i kontraście... poza tym było jasno wiec nawet jeśli to światło zapalone w dzien? ? w moim domu bardzo zadki widok... wiec ta teza chyba raczej też odpada... heh


pozdrawiam =)
  • 0



#19

Andrewx.
  • Postów: 76
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądam to zdjęcie ponownie i powiem tak: Jeśli robiłeś to zdjęcie przez szybę to dla mnie sprawa jest wyjaśniona... ;)
  • 0

#20

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

hmmm nie jestem w stanie odpowiedziec na to pytanie, ale wydaje mi sie w ponad 90% ze nie było robione przez szybe a jesli nawet to aparat byłby do niej niemalże przytkniety..

Dziekuje wszystkim za komentarze , a wyglada jednak na to ze zdjęcie pozostanie bez wyjaśnienia heh




pozdrawiam
  • 0



#21

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

UFO :)
  • 0



#22

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

odświeżyłeś dość stary temat. BTW. Co miałeś zamiar sfotografować?
  • 0

#23

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zamykam.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych