Skocz do zawartości


Zdjęcie

Może ktoś mi to wyjaśni, nie wiem o co kaman ?!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#31

Sathik.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam miałem przygodę z duchami... Jakby takie coś mnie spotkało co autora tego tematu, to już dawno by mnie tam nie było...Albo taki odważny, albo głupi, lub wszystko zmyślił...
  • 0

#32

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie wierze w te zjawe przed drzwiami, ale mam do tego prawo. Co najciekawsze, piszesz ze bardziej cie przerazaja te odglosy, niz ta postac wtedy. Smierdzi mi to i tyle.
  • 0

#33

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi też to śmierdzi jak 90% opowieści na forum. Część to typowe zmyślanie, część to obozowe opowiastki część wyssane z palca opowiastki, a niektórzy szukają duchów w miauczeniu kota i w przepalających się żarówkach... A na byle niezidentyfikowany dźwięk wzywają egzorcystów...

Oprócz wskazanych już przeze mnie niedociągnięć nie podoba mi się 12 schodków które ma w domu a pisał że dzieliło go od czarnej postaci 5 metrów, dość ciężko mi jest wyobrazić żeby marne 12 schodów miało 5 metrów długości... Diabeł tkwi w szczegółach opowiastki.

Tak przy okazji, co sądzi twój współlokator o tym wszystkim? ;)
  • 0

#34

Conquistador.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up
A co mial powiedziec 4.23m ? Czy 397 cm ? Czego oczekujesz? I zapewniam cie, ze 12 schodkow moze miec 5 m >.>
  • 0

#35

James Alan Hetfield.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem ateista(pisze przez aresa i jakos nie ida polskie literki)ale mnie interesuja takie rzeczy dzis w nocy nie moglem spac 4 razy otwieraly mi sie drzwi i zamykaly :aaa: a ten gostek mi na demona z opisu wyglada
  • 0

#36

Nismo.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm, po przeczytaniu, odnoszę wrażenie że to żart. Historia jest chaotycznie napisana, bez wkładu, ładu itp. jak dla mnie to kolejny żart.
  • 0

#37

cohira.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja bym się nie czepiał autora za stylistykę. Dziwi mnie natomiast bardzo, ale to bardzo kilka rzeczy:

- zamontowałeś sobie czujnik ruchu na taras?
- z tego co wywnioskowałem strasznie się boisz i nie gasisz światła w łazience, ale nie robisz nic w związku z tym żeby tego "obcego" przyłapać z paroma kumplami lub też nagrać na kamerze albo też dyktafonie?
- zapalanie światła w łazience jest trochę bez sensu, bo jest jaśniej u ciebie w mieszkaniu niż na zewnątrz, w związku z czym nie widzisz nic za oknem, a wszyscy widzą co się dzieje u ciebie
- duch zapala czujnik ruchu

Kamerę bezprzewodową z całym sprzętem kupisz na Allegro za 100-150 pln, podłączyć możesz bezpośrednio do telewizora lub VHS, pieniądze nie takie znowu wielkie, skoro tania lampa z czujnikiem ruchu to wydatek 50-100 pln. No i do tego dochodzi cena spokoju :D

Czekam na jakieś nagranie ale jak znam życie to temat zakończy się tak jak zawsze :crazy:
  • 0

#38

Madafaka.
  • Postów: 194
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież ten temat to podpucha, autor już się zwinął po mocniejszym ataku (2 września ostatnie logowanie) i już się nie pojawi. Wnioskuje o zamknięcie tematu, a autor jeśli się pojawi z powrotem to zawsze można temat na nowo otworzyć.
  • 0

#39

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zamontuj kamerę wspólnie z sąsiadami. Są dostępne.
Zestawy przemysłowe. Popytaj czy sąsiedzi słyszą również podobne odgłosy.
Pierwszymi podejrzanymi dźwięków na zewnątrz są małe zwierzęta np. wiewiórki.
Nie słyszałam aby przechodzący duch włączył czujnik światła.
Zawsze w takiej sytuacji proponuje sie sprawdzać i wykluczać.
Strach jest najgorszym doradcą.
  • 0



#40 Gość_Inga Apsara

Gość_Inga Apsara.
  • Tematów: 0

Napisano

Piszecie porady, jakby nie chodziło i jakiegoś "biednego ducha", ale co najmniej o próbę napadu rabunkowego z bronią w ręku.
Jeżeli to duch, to nie potrzeba żadnych sprzętów, bo TO się wie.
Mam frustrującą wizję jak zamykam ten temat dzisiaj. Nie mogę się od niej uwolnić, taka natarczywa jest... ;)
  • 0

#41

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie ściema. Koleś dostał tyle rad i z żadnej nie skorzystał? Może wystraszył ducha na tarasie światłem z łazienki :P . Nie odpowiada na posty, nie korzysta z rad, więc albo to ściema, albo go ten duch zjadł (a bardziej wierzę w to drugie). :closed:
  • 0

#42

Clawius.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Koleś brzmi bardzo szczerze i całe zjawisko jest do przyjęcia, ba - cała HISTORIA jest do przyjęcia. Gaz: żeby dojść na osiedle, trzeba przejść często przez DZIELNICĘ. Znam we Wrocławiu całą ulicę domków jednorodzinnych i z prywatnym osiedlem szeregowców położoną na dzielni ełnej pijaków i cyganów. Sam mieszkam na wrocławskim Ołbinie i choć nie mam tu wrogów i sporo ludzi tu znam, to zastanawiam się, czy nie chodzić z klamką po tych okolicach. Czujnik ruchu: sam zamontowałbym takie cacko, gdyby mi wpadło to do głowy, bo jest tanie, ale osobiście najpierw wpadłbym na podpięcie webcama i do tego światło ofkors. Światło w łazience: nie razi w oczy, bo nie jest w sypialni, więc da się usnąć, a jednocześnie daje poczucie bezpieczeństwa, spokoju. Coś mi tu jednak nie pasuje... Ale mniejsza z tym.

Wiesz, może ten koleś, od którego wynajmujecie mieszkanie ma jakieś psychotyczne zapędy i albo nigdie nie wyjechał, albo kogoś nasłał - schować się można łatwo, tłumaczyłoby to też "zjawę" - koleś miał klucze, otworzył wcześniej, wszedł i uciekł przez taras (coś słyszałeś).

A może to i coś więcej?...

Co do księży - ja tam w nic nie wierzę, ale nie będę się wypowiadał. Chcesz, to spróbuj.

Dla pozostałych: istnieje coś takiego jak dysleksja. Mój kolega z liceum pisze "muj" w smsach, chociaż nie badał się na tę przykrą przypadłość, a inny, rok starszy (który ma już na to papiery), napisał kiedyś na gg "wysili miwzur zyciurusu" (czy jakoś tak, jak znajdę, to poprawię).

Gdzie ja wlazłem o tej porze...
  • 0

#43

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

la pozostałych: istnieje coś takiego jak dysleksja.

Dla Ciebie: To się da pokonać poprzez pracę i ćwiczenia, w szkole jeszcze Ci to akceptują ale w pracy taki papier nie ma znaczenia. Uznają takiego człowieka za analfabete i już.

Co do tematu, chyba nic więcej nie da się dodać a sam autor zniknął już dawno. Jednak poczekam dzień, dwa.
  • 0

#44

link.
  • Postów: 51
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

podobno ludzie tworzą rzeczywistość jaka ich otacza , czyli pewnie sobie coś sam tworzysz , podjedz do tego inaczej pomyśl o tym inaczej z innej strony , albo to są duchy :devil: dowiedz sie historii tego mieszkania popytaj ludzi ewentualnie egzorcysta ;) pomyśl pozytywnie nie łam się
  • 0

#45

Śpiewająca Skała.
  • Postów: 13
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz, ja bym zawalił nockę na tarasie z zasuniętymi roletami. Najlepsza byłaby kamera aktywowana czuła na ruch, ale to dość skomplikowane, więc polecam ci dyktafon aktywowany głosem. Aha, jeszcze propos gazu - bierz go tylko wieczorami (jak ja na spacery z psem), w dzień nikt Cię nie napadnie, a na duch jest, za przeproszeniem, ***** warty.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych