Skocz do zawartości


Hejal Bobik Uta Hano


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#16

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co do wpływie dźwięków to potwierdza się to z innymi przekazami, co prawda moim zdaniem nie można generalizować tego dla ogółu ludzi, ale wszystkie przekazy zgadzają się co do tego, że hałas, szczególnie miejski, źle wpływa nie tylko na ciało fizyczne tu i teraz, ale także na coś co niektórzy nazywają duszą... Twierdzenie z góry, że gość kłamie jest co najmniej niepoważne i ignoranckie. Temat faktycznie chyba do zamknięcia, ale nie z powodu jego treści, ale wpisom niektórych osób i podejściem do tematu.
  • 0

#17 Gość_Nibru

Gość_Nibru.
  • Tematów: 0

Napisano

rzeczywiscie Chessman

myslałem że ktoś podejmie temat zunifikowanej teorii grawitacji Einsteina, którą przyjmował za mozliwą,
Otóż wielu rzeczy już nasi kochani jajogłowi sie domyślają, ale jeszcze ich nie potrafią udowodnić.

a ten koleś sobie o tym wszystkim swobodnie gada jak gdyby już o tym wiedział i na wszystkim sie znał :/



Dobra, mam troche odchyły na punkcie astronomi, co nie oznacza że mozna z tej teorii drwić i ją wysmiewać,
kiedyś myslałem że dużo wiemy ale w miare poznawania swiata i zdobywania wiedzy zdałem sobie sprawe że nic nie wiemy..

źle rozpocząłem ten temat bo powinien Wam dać linka do bloga i pytan jakie są mu zadawane.

pozdrawiam
  • 0

#18

NanBeiDaXia.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nibru vel Bobik,

daj sobie spokój z propagowaniem twojej psychozy również tutaj, już ten blog wystarczy. Kradniesz ludziom prąd, czas i tlen.
  • 0

#19

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nibru, to że ten człowiek zna pojęcie superstruny, to jeszcze nic nie znaczy.. Oczywiście nijak mają się one do astrali itp. Dodatkowo nie odpowiedział wcale na postawione mu pytanie, tylko je ominął..
  • 0

#20

piotrekpoz.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trochę poczytałem tego bloga... :) . Na początku, wow !, byłem zdrowo zainteresowany... Ale później okazało się, że to może skończyć się niezdrowo... Przeczytajcie fragment o Jezusie, czy współpracy naszych z obcymi (nie mamy żadnych statków obcych :/ hmmm). Im dłużej czytam tym więcej znajduję nieścisłości oraz zmniejsza się moje zaufanie do słów głoszonych przez tego wędrowca :) . Jak dla mnie człowiek ten poczytał trochę tekstów, zlepił je w całość, trochę pomedytował, dodał garść swoich przemyśleń i podszeptów podświadomości :) i wykłada je w swoim blogu. Jestem w stanie zrozumieć różne teorie (niekoniecznie uznać je za prawdziwe), sam podczas medytacji i nie tylko :) ..., toczę z sobą 'mądre' dysputy i krystalizuje sens życia, ale nie przedstawiam siebie jako zesłańca z innej planety. :) .
Racja, co gdybym nim był rzeczywiście...? Pewnie założyłbym blog... Więc kto chce potraktuje te teksty jako przesłania od przyjaciela z kosmosu, inni, tak jak ja, srodze się zawiodą na ludzkiej uczciwości.
Na koniec jeszcze jedno, każde kłamstwo czy własną fantazję najlepiej sprzedać wplatając je/ją pomiędzy prawdę (np. w tym przypadku naukowe fakty).
  • 0

#21 Gość_Nibru

Gość_Nibru.
  • Tematów: 0

Napisano

hehe uległem tej propagandzie i manipulacji - ale sie ciesze,
bo przynajmniej lepsza niż tak którą prezentują codziennie ..sami wiecie kto ;)

zaczne drążyc temat o przepowiedniach plejaran bo ciekawe sie to wydaje.
temat do zamkniecia lub wywalenia.
pozdr0
  • 0

#22

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To już nie chodzi nawet, żeby gościowi wierzyć, dobrze będzie jak ktoś zainteresuje się tematem i sam poszuka, że tak powiem, źródeł jego opowieści. Nawet kłamstwo dobre jeśli skłoni kogoś do poszukiwań.
  • 0

#23

comandos109A.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeczytałem cały artykuł :cafe: Przypomina mi to >"Niedowiary z TVN" Pozyjemy zobaczymy>. :/

edycja: cisz
  • 0

#24

ufcio.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ten blog nie dziala jakos ;/ moze ktos pomoc?
  • 0

#25

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ok nie widzialem :P



Przypomina mi sie film K-Pax , gdzie sytuacja jest dokladnie taka sama :) . Kto nie ogladal to polecam.
  • 0

#26

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jedno jest pewne , koles jest madry , pisze w sposob rzeczowy , nie razi niczyich uczuc. A kim on jest , jaki jest jego cel i po co to pisze. Tego sie i tak nie dowiemy wiec po co tym sobie glowe zawracac? Troche mi to przypomina akcje z johnem titorem 6 lat temu hehe.
  • 0

#27

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zaraz zobaczę tą stronę,ale wydaje mi się,ze jest to po prostu taka "stylizacja" na przybysza z kosmosu,żeby zaciekawić potencjalnego odbiorcę :)
  • 0

#28

watchman.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozumiem, że facet jest kosmitą, który ubolewał nad złem naszego świata i przetransportował się na Ziemię w ludzkim ciele. Bardzo chciał pomóc biednej, słabo rozwiniętej rasie ludzi i ... założył bloga.
Faktycznie doskonałe, błyskotliwe posunięcie, które potwierdza, jak bardzo cywilizacja tego pana wyprzedza naszą pod względem rozwoju (intelektualnego). W ten sposób z pewnością zrealizuje swoją wielką misję...
  • 0

#29 Gość_Nibru

Gość_Nibru.
  • Tematów: 0

Napisano

[url="http://wolnemedia.vae.pl/292"]http://wolnemedia.vae.pl/292[/url]

pozdr
  • 0

#30

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam ze odgrzewam - czy ktoś ma jakieś nowe info nt tego kolesia ?
Wyczytalem gdzies że jest to najzwykleiszy na świecie pisarz, ktory w dosc oryginalny sposob chcial wyplynac ...

pzdr
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych