Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na żywo?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#16

Damantris.
  • Postów: 152
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wybaczcie, że odgrzebuję tak stary temat, ale czytałam dokładnie każdy w tej części forum i wczoraj trafiłam na ten. Aż zrobiło mi się gorąco, jak przeczytałam to, co napisał Snajper88.
A oto, co mam do powiedzenia w tej kwestii:
rzecz działa się minimum 16lat temu, miałam wówczas nie więcej, niż osiem lat. Całe życie mieszkam we Wrocławiu, wówczas niedaleko Parku Grabiszyńskiego (południowo-zachodnia część miasta). Właśnie do tego parku często chodziłam z rodziną na spacery. Wtedy byłam z dziadkiem. Szliśmy starą częścią parku. W pewnym momencie spojrzałam w bok i zobaczyłam, jak za niskim żywopłotem, wzdłuż niego, coś dziwnego sobie pokicało. Wyglądało jak zając (szarobrązowe, z długimi uszami, które jednak lekko opadały ku przodowi, coś jak u królika Bugsa ;)), z ciemniejszymi pręgami wzdłuż grzbietu i było strasznie wielkie jak dla mnie wtedy, prawie mojego wzrostu. Szacując teraz, mogło mieć ok. 1m wysokości. I, co ważne, skakało tylko na tylnych łapach, przednie trzymając podwinięte.
Od razu zapytałam dziadka, co to było, który stwierdził, że nie widział, ale pewnie zając. Od tamtego czasu przez parę ładnych lat byłam przekonana, że zając od królika różni się tym, że jest dużo większy i kica na tylnych łapach.
Później o tym zapomniałam i wpis Snajpera88 przypomniał mi moją przygodę. Rozmawiałam dziś z mamą na ten temat, mówiła, że przez pewien czas opowiadałam jak najęta o tym, co widziałam i wypytywałam o zające.
Teraz tłumaczę sobie, że prawdopodobnie był to jakiś średniej wielkości pies, który truchtając stawał na tylnych łapach, żeby lepiej dojrzeć, co jest przed nim. Nie mogłam znaleźć w sieci żadnych informacji o zającopodobnych sporawych stworzeniach widywanych w tamtym czasie w Polsce.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych