Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jesteś Szatanem? Nowak Cię dopadnie!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
85 odpowiedzi w tym temacie

#61

pawlo18.
  • Postów: 77
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety takie rzeczy to tylko w Polsce. Nie ma co się przejmować takimi ludźmi chociaż przegina wyraźnie.

Ciekawe czy to będzie umieszczone w necie, tak jak to było ze listą (możliwa pomyłka) żydów robiących w show-biznesie.

"Taki mamy kraj jaki potrafimy zrobić oddaj cześć wodzowi........" można by w tej chwili zacytować słowa piosenki :)

Co do tych zespołów, które zostały wymienione to chyba ten człowiek nie wie co to satanizm w ogóle. Ciekawi mnie jak to by się działo gdyby do Polski przyjechało The Doors i oznajmiono im, że są zespołem satanistycznym i nie mogą wystąpić :P
  • 0

#62

mycroft.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chłop nawet połowy nie zweryfikował... I mu umknęło to i owo... a na przykład
Tygrysek z Kubusia Puchatka.... On tak złowieszczo podskakuje.... :mrgreen:
  • 0

#63

jebaćadminacokontnieusuwa.
  • Postów: 42
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czarna lista przebojów. Następne na liście będą ugrupowania takie jak sejm, senat, PIS, PO, SLD i PSL.


(ave satan)
  • 0

#64

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tygrysek z Kubusia Puchatka.... On tak złowieszczo podskakuje.... biggrin1.gif


I w dodatku biega bez gaci. Pedobear to przy nim pikuś.

Sam pan Nowak ma ambitny plan... tylko żeby te ambicje go nie przerosły. I pomyśleć że to się dzieje w XXI w.
  • 0

#65

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ojoj na początku się śmiałam potem przestało być to śmieszne. Brak mi słów...Pan Nowak trafia na moją listę idiotyzmów...
  • 0

#66

Okruch.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pan Nowak trafia na moją listę idiotyzmów...



Osz kurczę, gdybym miał taką listę... myślę, że Nowak by się tam nie zmieścił ;)
No właśnie, może jakieś nowości na ów temat? ;)
  • 0

#67 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

a jak taki szatanista ma neostrade ? to mu sie przecierz IP zmienia ? nie ?
  • 0

#68

Okruch.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie taki szatanista jak ja ma neostrade ;) A jak Convers wspomniał, każdy wie, że neostrada ma zmienne IP ;) musieliby chyba zbanować cały zakres IP, a przy tym ucierpiały by inne osoby ;) tak mi się przynajmniej wydaje ;]
  • 0

#69

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może nic oryginalnego, ale żal mi tego pana. [Tak ja też chcę zostać wpisany na tę listę ;p ]

A tak bliżej tematu - jego obsesja widzenia dookoła siebie satanistów jest prawie taka sama jak obsesja ludzi którzy wszędzie wietrzą spisek masonów, żydów oraz grupy rządzącej całym światem. Taka prawda...
  • 0

#70

Moonchild.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Brak mi słów. Niedość że ten gościu najeżdża na mojego ulubionego Behemotha, to jeszcze zbiera IP ludzi którzy wierzą w coś innego niż on! To skandal! Gdzie wolność słowa!? No i niby do jakich modów on to wyśle? Forum kółka różańcowego czy koła gospodyń wiejskich? Większość normalnych modów go zignoruje
  • 0

#71

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No właśnie, może jakieś nowości na ów temat?


Nergal zaskarżył do sądu za 'znieważenie', a dokładniej za nazwanie go 'wielokrotnym przestępcą'. Czytałem, krótką relacje z tej sali sądowej, ponoć Adam siadł naprzeciwko Nowaka, uśmiechnął się i mrugnął jednym okiem na co Ryszard odpowiedział tym samym :) Zresztą na początku grudnia w TVN24 u Rymanowskiego była rozmowa tych dwóch panów, Ryszard zapętlał się w obrzucaniu 'satanistami' i 'przestępcami' Nergala, a Nergal zapętlał się w obronie, zręcznie wymijając pytania. Nowak spytał się go w końcu ''jest pan w końcu tym satanistą czy nie jest ? Boi się pan przyznać ?" (czy coś w tym stylu), a co Adam odpowiedzial tego nie wiem - widziałem tylko urywki na stronie TVN24 i relacje użytkowników z oficjalnego forum. A wracając do tego pozwu - sprawa odroczona do marca 2009, rzekomo adwokat musi zapoznać się z oświadczeniem wydanym przez Nowaka. Zobaczymy jak się to dalej potoczy. I jeszcze mała ciekawostka - ludzie z oficjalnego forum Nile mają niezłą rozrywke czytając przetłumaczone newsy o Nowaku, Czarnej Liście i sprawie z Behemothem. Świat się śmieje z Polski :)
  • 0



#72

Szemat.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaiste, diabelna muza xD
Tam nawet nie ma słowa o Szatanie/Diable/Lucyferze/Lucku czy jak go tam jeszcze zwą. ;)
Tak mi go żal że nawet nie wiem jak to opisać :D
  • 0

#73

Agrael.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może lepiej nie opisywać tego wcale. Koleś najwyraźniej cierpi na jakiś syndrom i prubóje na siłe zwrócić na siebie uwage (Co jak na razie nieźle mu wychodzi). Może gdyby go olać znudziłby sie i doszedłby do wniosku że to co robi to totalny idiotyzm.

Niech sobie dopisuje na tę listę kogo chce (Mam nadzieję że też tam jestem :rotfl: ).
Zastanawiam sie tylko co się stanie gdy ten kretyn wysunie prośbę o zakaz sprzedaży gier komputerowych zawierajacych przemoc. Przecież na upartego w każdej z nich możnaby znaleźć jakieś nawiązanie do satanizmu.
  • 0

#74

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Świat się śmieje z Polski


Zaistne, nic nowego :P Ciekawi mnie, czy Nowak nie rzuci się niedługo na polską fantastyke - taki Jacek Piekara i jego inkwizytor to całkiem łakomy kąsek :P
  • 0

#75

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Albo Andrzej Sapkowski i "Narrenturn".
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych