Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jesteś Szatanem? Nowak Cię dopadnie!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
85 odpowiedzi w tym temacie

#46

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kocham tę polską fikcje i święte przekonanie, że mamy jako ogół nieograniczoną niczym i całkowita wiedzę. Uwielbiam to. Żeby jeszcze tylko poziom chociaż połowy z tych wszytskich "wielkich" działaczy miała poziom erudycji wyższy niż przedszkolak przekonany o swojej mądrości, to byłoby dobrze.
  • 0



#47

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy to nie lekka przesada żeby Jurka Owsiaka za satanistę uważac? Kto wie czy nasz dobry Nowak sam niejest satanistą próbującym usunąc sobie z drogi resztę satanistów :D
  • 0

#48

Szpetnysz.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm niech opublikuje, czy przypadkiem nikt nie może być dyskryminowany ze względu na swoje przekonania, jak i wartości jakie wyznaje w kraju Demokratycznym - jakim jest nasza kochana Polska ?
Ponadto, nie można tworzyć grup bądź organizacji, które nawiązują do stosowania przmeocy na tle rasowym, wyznaniowym, poglądowym.

nie wiem... ale mam obawy czy nie wstepuje we mnie jakieś opętanie, bo nienawiść do duchownych to pierwszy krok a do Pana nowaka (pisownia nie przypadkowa) czuje duzo wk*rwa.
  • 0

#49

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyżby kolejny Kononowicz się szykował :o ? Żałosny gość ;) .
  • 0

#50

blackmaul.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panie Nowak, kocham Szatana, wielbię go, on jest moim panem i pasterzem.


...

Z góry dziękuję za dopisanie mnie do listy. :)
  • 0

#51

Leeloo_Heaven.
  • Postów: 96
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nowak wyraża przy tym nadzieję, iż "źli internauci" nie będą wpuszczani na fora i nie będą mogli szerzyć swoich satanistycznych poglądów.


Hehe... to w takim razie 'źli internauci' stworzą sobie swoje własne forum. ^^
Internetu nie można kontrolować, po prostu się nie da, więc życzymy panu powodzenia, panie Nowak. :D
  • 0

#52

Okruch.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ekhm. Trzeba brać nogi za pas... ;)
Hmmm to jest tak jak z jednym kawałem :] <zrobie taki mały offtop :P >

Na miasto napadł smok. Palił domy, pożerał dziewice i robił dużo innych okropnych rzeczy. W mieście mieszkało trzech rycerzy: Duży, Średni i Mały. Tak więc mieszkańcy, gdy tylko uświadomili sobie co się dzieje, co sił w nogach pobiegli do Dużego Rycerza po pomoc:
- Duży Rycerzu, Duży Rycerzu!
- Ratuj nasz gród przed strasznym smokiem!
- W tobie nasza nadzieja!
Duży Rycerz zmarszczył czoło i rzekł:
- Hmmm...
- Wyprawa na smoka to poważna sprawa!
- Nie mogę zdecydować się tak od razu.
- Dajcie mi czas do namysłu.
- Przyjdzie po odpowiedz za... no, za tydzień.
Smok, jak się zdaje, nie miał zamiaru czekać ani godziny.
Cóż było robić?
Mieszkańcy popędzili co sił w nogach do Średniego Rycerza.
- Średni Rycerzu!
- Ratuj nas przed okrutnym smokiem!
Średni Rycerz na to:
- No, no...
- Walka ze smokiem to nie byle co!
- Muszę się wcześniej dobrze zastanowić
- Sami rozumiecie.
- Odpowiem wam za... za... może za dwa tygodnie?
Rozgoryczeni, bez większych oczekiwań, poszli mieszkańcy do Małego Rycerza.
- Mały Rycerzu!
- Na nasze miasto napadł smok!
- Ratuj nas!
Mały Rycerz z twardym spojrzeniem powiedział do giermka:
-Giermek! Szykuj konia!
Zdziwiony Giermek odpowiada:
- Ale Panie! Duży i Średni rycerz potrzebowali czas na zastanowienie się! A Ty tak od razu?
A Mały Rycerz na to:
- Tu się nie ma co zastanawiać, tu trzeba sp******ać!


Więc zrobię jak Mały Rycerz... Nie zastanawiam się... Wyrzucam komputer na wysypisko, odpinam kabel od internetu i idę się powiesić na tym kabelku by Pan Nowak mnie nie dopadł :P :D :)
  • 0

#53

Larkin.
  • Postów: 111
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ave Satan!

Ku**a Gdzie ja zyje. Kolejny kretyn i marionetka o. Rydzyka. Jestem ciekaw czy mnie też tam dopiszesz panie Nowak Przyznaje że jestem Satanista..... Żal Dupe Sciska normalnie ;/
Z kąd sie tacy ludzie biorą ......
  • 0

#54

blindcrow.
  • Postów: 226
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Okruch dobry post- brawo

co do Nowaka , no cóż ten człowiek jest rycerzem Boga , mniemam ze tak o sobie myśli . może należy zebrać wszystkie jego wypowiedzi i sprawdzić czy niema w nich elementów zakazanych prawem tj gróźb i szkalumni .

a tak na marginesie panie Nowak jeśli pan czyta , niech pan nie odbiera nikomu prawa wyboru , jeśli ktoś chce stracić nieśmiertelna duszę to jego sprawa . w wypadku gdy się pan dowie o ofiarach ze zwierząt i ludzi , to mimo mojej głębokiej antypatii do pana i KK stanę za panem murem , choć bliżej mi do ciemnej niż do jasnej strony

I panie Nowak niech pan pomyśli ile fałszywych oskarżeń już pan rzucił i ile pan zamierza jak się to ma do nie dawania fałszywego świadectwa ?

pana krucjata jest -uosobieniem zła -mam nadzieje ze się pan ocknie i zacznie pan służyć Bogu zamiast go zastępować

--------niech Bóg ma w opiece ludzi zaślepionych pychą i próżnych , niech się nad nimi zlituje -o ile istnieje
  • 0

#55 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

http://pl.youtube.com/results?search_query=Ryszard+Nowak+dla+Gazety+%C5%9Awi%C4%99toja%C5%84skiej&search_type=

  • 0

#56

butibu.
  • Postów: 289
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Gdyby przypadkiem pewien ojciec dyrektor doszedł kiedyś do władzy to osoby z tej i podobnych list będą niszczone i zmuszane do opuszczenia kraju. Wraca średniowiecze!

Ps. Chcesz wykreślenia z czarnej listy... podajemy numer konta.
//mój mały edit
Nie podpisuję się pod petycją. Powody:
1 Nowaka to nie uleczy
2 Listy to nie zlikwiduje
3 Petycja jest trochę obrażliwa, a to zaostrzy konflikt




  • 0

#57

Harvey.
  • Postów: 77
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro Myslovitz jest zespołem satanistycznym to ich ilość można będzie zapewne liczyć w setkach tysięcy, jeśli nawet nie w milionach. Coś mi się wydaje, że nie uda im się tego wszystkiego wyplewić :mrgreen:
  • 0

#58

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Coś mi się wydaje, że nie uda im się tego wszystkiego wyplewić

Czemu ? Hitler próbował i szło mu całkiem nieźle. Co prawda z kimś innym, ale cóż...
Teraz mamy bardziej rozwiniętą technologię :)
  • 0

#59

Qliffot.
  • Postów: 208
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"Erase all with only light", zniszcz, co inne.
Generalnie znam ten topic od dawna i nic sobie z tego nie robię. Jeśli moje IP jest tam gdzieś na liście antykatolików to nawet miło. Nie mogą mi nic zrobić, jeśli nikogo, żadnej osoby fizycznej, ba, nawet żadnej organizacji nie obrażam. Nie żyjemy w którymś z krajów muzułmańskich, żeby zginąć, czy choćby na dłużej trafić do więzienia za obrazę Allaha czy Jego proroka Muhammada. Poza tym nie mam jeszcze osiemnastki. Lecz nawet kiedy ją skończę, myślę, że za obrazę uczuć religijnych sprawy w sądzie mieć nie będę. Staram się podchodzić do ludzi bez uprzedzeń, kiedy czepiam się wiary, próbuję robić to tak, by nie obrazić fizycznych osób, powtarzam, że nie jest to atak na jednostkę i jeśli ktoś nie jest prawdziwie zmanipulowany lub zidiociały, to moje argumenty, choć niekoniecznie zaakceptowane, to zrozumiane zawsze zostają. Po prostu w moim mniemaniu nikogo nie szykanuję. A w kwietniu 2010, zaraz po urodzinach jadę do biskupa się "apostazować". Będą świadkowie - przyjaciele, rodzice i rodzice chrzestni, zrobimy zdjęcia i w ogóle, więc myślę, że bytność na takiej liście, dodatkowo potwierdzająca moją niewierność rzymskiej doktrynie byłaby czymś właściwie miłym. A skoro i tak jesteśmy (lub będziemy) inwigilowani, to czemu nie tak, aby nasz obraz jawił się inwigilującym nas w naszym zdaniem korzystnym świetle?
  • 0

#60

sebcio.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Nie przejmowalbym sie nim gdyby nie fakt ze spora liczba politykow popiera jego chore poglady.

Nawet wielu przedstawicieli KK nie traktuje powaznie czlowieka dla ktorego kazda religia inna niz KK to albo sekta albo satanisci
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych