Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak przeżyć rok 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
640 odpowiedzi w tym temacie

#586

harap.
  • Postów: 210
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A może o to chodzi w tej wielkiej transformacji?

Ci, którzy wierzyli stracą wiarę w jakiekolwiek starożytne pisma i przepowiednie i staną się realistami? :P
  • 0

#587

szymonn.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

ehhhhhhh......... macie jakieś plany na
23.12.12 chłopaki :mrgreen: :rotfl: 8)

Użytkownik szymonn edytował ten post 13.06.2010 - 14:29

  • 0

#588

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ehhhhhhh......... macie jakieś plany na
23.12.12 chłopaki :mrgreen: :rotfl: 8)



Ma się rozumieć że liczysz się tylko ze zdaniem chłopaków ... hmmm. Nie wiem co o tym myśleć.

Ale twoja sprawa, a tak pozwalając sobie mówić za innych (większość osób na forum) to raczej mają zamiar spokojnie robić to co robili dalej...

A ty spamujesz ha.

Użytkownik Alexi Arduscoini edytował ten post 14.06.2010 - 11:39

  • 0

#589

ANTI HUMAN ANTI GOD.
  • Postów: 77
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Mnie tylko jedno w tym wszystkim ciekawi bo nie jestem obeznany w tym temacie czy te wszystkie spekulacje na temat 2012 że będzie koniec świata to tylko wynikają z tego że kalendarz majów kończy się na 2012 jeżeli tak to wiadomo że to jest fake

Użytkownik ANTI HUMAN ANTI GOD edytował ten post 14.06.2010 - 22:10

  • 0

#590

mpiwowski.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie tylko, są różnorakie spekulacje. :mrgreen:

Ja tylko czekam z niecierpliwością na bębnienie w tv o tej głupocie i na 22 grudnia 2012 gdy będzie głupio sporej części osób :lol
  • 0

#591

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmm... Tylko zależy, komu będzie głupio. Majowie mówili o 21.12.2012, Egipcjanie o 2012 roku, Chińczycy i I Ching o 22.12.2012, więc tylko dzień później, wątpię, żeby to był przypadek, zwłaszcza, że dzieliły ich kontynenty i tysiące lat różnicy. Z tym, że również uważam, że żadnego końca świata nie będzie- tak mówią jedynie dzieci, które słyszały o tym jedynie w mainstreamowych mediach. Jeżeli już coś się wydarzy, to według mnie, zgodnie z przepowiedniami to będzie to jakaś pozytywna przemiana.

Poza tym, nie lekceważyłbym Egipcjan, zwłaszcza, że najprawdopodobniej byli w posiadaniu technologii o lata świetlne wyprzedzającą naszą. Cóż, zarówno Majowie, jak i Egipcjanie, posiadali wiedzę o kosmosie i naszym Układzie Słonecznym, jaką my posiedliśmy dopiero niedawno, więc tym bardziej absurdalna wydaje się krytyka ich treści przez ludzi, którzy zwą ich" prymitywnymi", gdyż istnieje prawdopodobieństwo, że to my jesteśmy w stosunku do nich prymitywni, a już z pewnością ludzie takie treści głoszący.

Tak więc zamiast wyrokować i bawić się, co poniektórzy, w mądrzejszych od Majów i Egipcjan a drudzy w mądrzejszych od współczesnych naukowców polecam spokojne obserwować zmieniający się świat oraz wyczekiwanie na możliwość zweryfikowania tych doniesień;) Tyle nam pozostaje, chyba, że ktoś jest bardziej ambitny i chciały pójść drogą takich ludzi jak David Wilcock, którzy w sposób naukowy właściwie z dnia na dzień dostarczają nam coraz to nowe dowody potwierdzające lub obalające dane teorie;) Tyle ode mnie.

Pozdrawiam
  • -1

#592

mpiwowski.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolego za bardzo uwierzyłeś w te wszystkie wykłady. Nie analizując ich ani trochę. I od razu założyłeś podejście że coś musi być. Otóż wcale nie :lol

Co do technologii starożytnych tu się zgodzę, niesamowite rzeczy się wtedy działy. I tu sobie pomyśl co i jak, skąd, dlaczego. Będziesz wiedział o co chodzi.

Osobiście uważam, że zmiana nastąpi, ale nie akurat w ten dzień. I nie mam tu na myśli zmiany w postaci takiej, że wszystko zacznie się rozwalać a zmiany subtelnej.

PS: Usuńcie jeden post bo mi się podwójnie wbił.

Użytkownik mpiwowski edytował ten post 16.06.2010 - 01:05

  • 0

#593

mpiwowski.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolego za bardzo uwierzyłeś w te wszystkie wykłady. Nie analizując ich ani trochę. I od razu założyłeś podejście że coś musi być. Otóż wcale nie :lol

Co do technologii starożytnych tu się zgodzę, niesamowite rzeczy się wtedy działy. I tu sobie pomyśl co i jak, skąd, dlaczego. Będziesz wiedział o co chodzi.

Osobiście uważam, że zmiana nastąpi, ale nie akurat w ten dzień. I nie mam tu na myśli zmiany w postaci takiej, że wszystko zacznie się rozwalać a zmiany subtelnej.

PS: Usuńcie jeden post bo mi się podwójnie wbił.

Użytkownik mpiwowski edytował ten post 16.06.2010 - 01:05

  • 0

#594

szymonn.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano


ehhhhhhh......... macie jakieś plany na
23.12.12 chłopaki :mrgreen: :rotfl: 8)



Ma się rozumieć że liczysz się tylko ze zdaniem chłopaków ... hmmm. Nie wiem co o tym myśleć.

Ale twoja sprawa, a tak pozwalając sobie mówić za innych (większość osób na forum) to raczej mają zamiar spokojnie robić to co robili dalej...

A ty spamujesz ha.


sorry zapomniałem ze na tym forum są kobiety i mężczyźni za duzo spedzam czasu na forach komputerowych a tam sa glownie mezczyzni. jezeli chodzi o plany na 23.12.12 to jest to niby dzien po końcu świata a więc miłego dnia i pozdrawiam na zapas a osobiście w to nie wierze ;]

Użytkownik szymonn edytował ten post 16.06.2010 - 06:42

  • 0

#595

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

nie lekceważyłbym Egipcjan, zwłaszcza, że najprawdopodobniej byli w posiadaniu technologii o lata świetlne wyprzedzającą naszą.


Co proszę :mrgreen: ? Cóż to z technologia?
  • 0



#596

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak więc zamiast wyrokować i bawić się, co poniektórzy, w mądrzejszych od Majów i Egipcjan a drudzy w mądrzejszych od współczesnych naukowców polecam spokojne obserwować zmieniający się świat oraz wyczekiwanie na możliwość zweryfikowania tych doniesień;)


Nie no może mamy słuchać Ciebie i bunkry budować buhaha kataklizmy są były i będą.
A z tą technologią Egipcjan to zaszalałeś może jesteś fanem Lucynki - Misja Giza? Sorry ale oni wszyscy bazują na ludzkiej naiwnej głupocie. A jaką kasę za to trzepią ! i powiedz poco im tyle forsy skoro świat ma szlag trafić...
  • 0

#597

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak więc zamiast wyrokować i bawić się, co poniektórzy, w mądrzejszych od Majów i Egipcjan a drudzy w mądrzejszych od współczesnych naukowców polecam spokojne obserwować zmieniający się świat oraz wyczekiwanie na możliwość zweryfikowania tych doniesień;)


Nie no może mamy słuchać Ciebie i bunkry budować buhaha kataklizmy są były i będą.
A z tą technologią Egipcjan to zaszalałeś może jesteś fanem Lucynki - Misja Giza? Sorry ale oni wszyscy bazują na ludzkiej naiwnej głupocie. A jaką kasę za to trzepią ! i powiedz poco im tyle forsy skoro świat ma szlag trafić...


Wiem, że koniec roku szkolnego, pełne rozluźnienie, ale to nie zwalnia Cię od czytania ze zrozumieniem. W cytowanym przez Ciebie fragmencie byłem akurat rozjemcą między jedną a drugą stroną. Poza tym wyraźnie napisałem, że NIE WIERZĘ w żadne końce świata, kataklizmy itd. Rozumiem, że nie potrafisz wydedukować z takiej wypowiedzi tego, że ja jestem skrajnie daleko od czegoś takiego jak budowanie bunkrów?

Poza tym widzę, że wiedzę w temacie posiadasz bardzo niewielką, gdyż nie potrafisz odróżnić postawy takiej osoby jak Patric Geryl od osób pokroju Davida Wilcocka- są to dwie różne, skrajne koncepcje.

@livin

Czyli chcesz mi powiedzieć, że wierzysz w wybudowanie piramidy w Gizie w około 20lat?:) Muszę Cię zmartwić, gdyż to oznacza, że musieli oni uzyskać, obrobić przetransportować i ustawić każdy- niejednokrotnie- KILKUSET tonowy kamień, co 9 sekund;) Nie wiadomo, czy my bylibyśmy w stanie teraz coś takiego zbudować, a jeżeli to z trudem i to nie małym. Poza tym, jakim cudem potrafili oni obrobić SKAŁĘ, by była równa, niczym blat stołu? Mówię tu o zewnętrznym pokryciu niektórych piramid, ich boki były gładkie jak lustro," wyszlifowane" z góry na dół. Czyżby ówcześni ludzie potrafili tak obrabiać kamień? Nie przypominam sobie.

Pokaże Ci jeden z wielu materiałów, jest to mainstreamowy dokument więc myślę, że idealny na początek. Oglądnij cały, a potem zapytaj jeszcze raz" jaka technologia?"



Hmm... Znalazłem jednak jedynie dokument o antycznych astronautach, ciekawa teoria, jednak od razu zaznaczam, ze nie wierzą w nią, nie do końca zgadzam się z założeniami, jednak to, co przedstawia dokument( o dokonaniach" prymitywnych" ludzi, zwłaszcza w obróbce kamienia i reszty technologii przedstawianej w nim) jest nad wyraz ciekawe i polecam każdemu. Wierzę natomiast w to, co chciałem Ci pokazać w tym filmie, zwłaszcza w ostatnich partach- ludzie NIE BYLI w stanie tak obrabiać kamienia. Zarówno w Egipcie, jak i w Ameryce Południowej. Nawet jedynie dlatego, warto oglądnąć ten dokument( niestety z tego co pamiętam, jest to dopiero w końcówce, jednak by zrozumieć całość należałoby oglądnąć to od początku).

BTW mam nadzieję, że wykażesz więcej" dobrej woli w myśleniu" od koleżanki wyżej i nie określisz tego mianem ataku na swoją osobę;) Chciałem Ci jedynie pokazać inny punkt widzenia oraz udowodnić to, że Egipcjanie posiadali technologię, którą my dopiero zaczynamy dostrzegać, a być może w przyszłości rozumieć( vide piramidy jak i ich budowa- o dziwo, te" grobowce" o których rozmawiamy w kontekście technologii, były takimi grobowcami, w których nikt nie spoczywał:) Także musimy odróżnić Egipt budowany dla jakiegoś, nie do końca znanego nam celu, od tego, który nastąpił potem- budowania ego faraonów).

Pozdrawiam;)

Użytkownik Shay edytował ten post 16.06.2010 - 13:30

  • -1

#598

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiem, że koniec roku szkolnego, pełne rozluźnienie, ale to nie zwalnia Cię od czytania ze zrozumieniem. W cytowanym przez Ciebie fragmencie byłem akurat rozjemcą między jedną a drugą stroną.


Do szkoły to ja już dawno nie chodzę mój drogi to tyczy się chyba Ciebie bo pełna fantazja widzę ruszyła...

Poza tym widzę, że wiedzę w temacie posiadasz bardzo niewielką, gdyż nie potrafisz odróżnić postawy takiej osoby jak Patric Geryl od osób pokroju Davida Wilcocka- są to dwie różne, skrajne koncepcje.


Gadasz jak potrzaskany.... Naczytałeś się nasłuchałeś i porobiło Ci się. Nie użyłam żadnych z tych nazwisk...

I wydaje mi się że pouczanie tak i mnie jak i Livin w twoim przypadku jest ... śmieszne. Poza tym przypisujesz sobie czyjeś brednie ... BTW właśnie na takich naiwnych ludziach bazują pełen przykład.

Powodzenia.
  • 1

#599

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mówisz, że nie użyłaś, żadnych z nazwisk? Tylko, że to właśnie Geryl wiąże się z budową bunkrów i trzepaniu kasy z" proroctwa Oriona" i innych temu podobnych rzeczy.

Livin nie pouczam, po prostu przedstawiam coś z czym prawdopodobnie nie miał wcześniej styczności, stąd o tym nie wie. Logiczne więc, że chciałbym się podzielić częścią wiedzy, jaką sam znalazłem w Internecie? Nie zakładając z góry, że musi być ona prawdziwa, ale nie narażajmy się na śmieszność i nie powtarzajmy bzdur o wybudowaniu Wielkiej Piramidy w 20lat.

BTW naiwni ludzie to tacy, którzy wierzą w to, że to co podano im w szkole i TV jest bezsprzeczną i jedyną słuszną prawdą. Co najgorsze, niektórzy z nich nie potrafią nawet dostrzec w jaki sposób są niekiedy manipulowani. To jest najsmutniejsze.

Poza tym przypisujesz sobie czyjeś brednie


GDZIE przypisuje sobie czyjeś- jak to nazwałaś- brednie? Gdzie bezsprzecznie przyznałem JAKIEJKOLWIEK teorii rację( co dopiero przypisując ją sobie)?

Oczywiście, że dla Ciebie gadam jak potrzaskany, gdyż starasz się( już nawet nie merytorycznie) dyskutować o rzeczach, o których nie masz pojęcia, gdzie wkładasz mi do ust słowa człowieka, który jest dla mnie człowiekiem skrajnym w rozważaniach na temat 2012, po czym gdy stawiam jego poglądy w kontraście z osobom, którego poglądy( również niejako fantastyczne) są mi o lata świetlne bliższe, Ty nawet nie wiesz do czego się to odnosiło.

Ja posiadam dosłownie mikroskopijną wiedzę o tym wszystkim i jestem tu również dlatego, by się czegoś nauczyć od kogoś kto może wiedzieć nawet troszkę więcej z tego kanonu wiedzy, a Ty rzucasz się na mnie bez żadnych argumentów w temacie o którym potrafisz napisać jedynie aroganckie i absolutnie ignoranckie" buahaha"

Ja potrzaskanym nazwałbym właśnie to.


BTW nie uważam tego tematu za najlepszy do dyskusji, gdyż sama nazwa jest absurdalna, gdyż nie wierzę, by nastąpiło coś( nie wywołanego przez człowieka), przed czym musielibyśmy się chronić, by" przeżyć";)

Użytkownik Shay edytował ten post 16.06.2010 - 13:31

  • -1

#600 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Link do tematu czarno na białym wytłuszczającego że dopiero zaczynamy się zbliżać do poziomu zaawansowania Starożytnych.

Polecam wszystkim którzy uwierzyli w oficjalne brednie na temat naszej przeszłości :mrgreen:

pozdrawiam

p,s, Tutaj najlepsze kompedium z naszej prawdziwej historii
  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych