Skocz do zawartości


Zdjęcie

Psionika dla laika - reaktywacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#61

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Proszę o powrót do tematu, to kolejny Topic w którym omawiana jest sprawa Fenixa, wszystko jest wyjaśnione. Nie ma sensu pisać w każdym temacie o psionice o Fenie. Dziękuję.
  • 0

#62

dlp.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę o powrót do tematu, to kolejny Topic w którym omawiana jest sprawa Fenixa, wszystko jest wyjaśnione.

Więc skoro to kolejny temat to widać sprawa nie jest zamknięta i odpowiedni temat jest potrzebny... Ale przecież tutejsze grono moderacyjne znacznie lepiej wie o czym dokładnie ludzie powinni dyskutować :)

Na czym Twoim zdaniem ma polegać powrót do pierwotnego tematu? Na tym, że kolejni pajace będą tłumaczyć kolejnym pajacom swoje wyssane z palca teorie nt. zjawisk, których oczywiście nikt nie widział i nikt nie może pokazać? Wy oczywiście macie to gdzieś - pozwalacie, żeby takie gnioty wychodziły w świat, a kiedy ich autorom powinie się noga (jak Fenixowi), olewacie sprawę i się od tego odcinacie. Nie przestając oczywiście karmić kolejnych paranormalnych troli... "Wielcy badacze o otwartych umysłach" :D

Sorry, ale już po prostu nie mogę patrzeć jak rękami i nogami bronicie się przed tą sprawą... LOL - bardziej żałosne niż sam Fenix
  • 0

#63

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://tassadar-archive.net/2007/10/20/the...iment/#comments"]http://tassadar-archive.net/2007/10/20/the...iment/#comments[/url]

To można dodać chyba do tego tematu.
  • 0

#64

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I chyba dość dobrze podkreśla to potrzebę specjalnego, negatywnego potraktowania profilu Fenixa, prawda? Za mniejsze prowokacje ludzie dostawali bana z adnotacją "banned noob".
  • 0

#65

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyrazy wspólczucia dla Tassadara aka Fenixa. Czas sie otrzasnac z amoku dziecinnych bajek o mozliwosciach ludzkiego umyslu, i wypic piwo ktorego sie nawarzylo.

Smutne. Ban sie nalezy jak napisal przedmówca za bezczelne granie na ludzkiej naiwnosci.
  • 0

#66

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niech jeszcze raz ktoś wspomni o Fenixie, a warnem piękniutkim obdarzę.

Fenixa nie ma. Umarł, zmartwychwstał i uciekł.
  • 0



#67

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie chce już mówić po raz kolejny, że jest mnóstwo przykładów istnienia takich zjawisk. Zresztą brawa dla ludzi, którzy patrzą na nie pryzmatem Fenixa. To, że on mógł nie umieć i sie tylko "bawił" ludźmi na forum, nie znaczy że to nie istnieje. Uważajcie mnie za jakiegoś idiotę, który uważa, że istnieje psychokineza i telepatia, ale wtedy odpowiedzcie sobie co wy robicie na tym forum ? Wszyscy siedzą tutaj, aby się czegoś ciekawego dowiedzieć i podyskutować na przeróżne tematy. Więc po co wy siedzicie tutaj ??

Iv, jeśli uznasz, że podjudzam tylko tę dyskusję, to proszę wstaw mi warna. Nawet my musimy odpowiadać za to co powiemy i zrobimy na forum.
  • 0



#68

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

PSI - istnieje bez względu na ludzi, ich akceptację lub zaprzeczanie.
Bez względu na kaprysy i upodobania. PSI po prostu jest.
Co do Feniksa.
O ile wiem jest{ był } osobą która zainteresowaniom pokazała PSI innym.
Co z tymi materiałami ?
Obrażamy się - więc palimy wszystko?
Dużo wiedzieli byśmy o swoich przodkach.
  • 0



#69

Aci.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja próbowałem z tatą ale on zgadywał 2 razy a 3 raz przez moją nieuwagę pokazałem mu ją :/ :/ :/ :/
  • 0

#70

Megumi.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam taki problem. otoz w 8 cz. psioniki dla laika pisze ze trzeba ladowac cialo. moze jestem jakas slepa czy co ale tam chyba nie pisze jak to zrobic...czy ktos moglby mnie oswiecic?
  • 0

#71

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z całym szacunkiem doradzam odrzucenie nauk niejakiego ****** (nick wycięty, wszak o nim zapomnieliśmy a tak w ogóle to go tutaj nigdy nie było ;) ). To oszust, który postanowił pobawić się naiwnością ludzi.
  • 0



#72 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Z całym szacunkiem doradzam odrzucenie nauk niejakiego ******

Aquila, mimo iż Fenix nie popisał się, artykuły ma całkiem dobre. Są świetnym wprowadzeniem do PSI, więc nie rozumiem Twojej postawy :/

Wracając do tematu. Zgodnie z treningiem Anka ciało ładujesz przesyłając energię do różnych jego części, tzn: z ręki do ręki, z nogi do nogi, itd... Głównie chodzi o to, żeby opanować manipulację energią, a że przy tym wykonujesz ładowanie... To tylko na plus :)
  • 0

#73

Megumi.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A energie czerpie skad?
  • 0

#74

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od bytów astralnych.
  • 0

#75

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A energie czerpie skad?


z ciał niebieskich, żywiołów...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych