Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie Bójmy Się Duchów!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#31

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja rowniez mimo, ze sie tym interesuje to nigdy nie chcialabym nic paranormalnego zobaczyc - padlabym na zawal a jesli nie to wyladowala z czasem w wariatkowie. Latwo mowic "nie boj sie" - chociaz to rzeczywiscie dobra rada :]
  • 0

#32

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

człowiek boi się nieznanego, ale to że coś pozna, nie oznacza że koniecznie przestanie się bać. aczkolwiek, zawsze kiedy jesteśmy przestraszeni warto się pomodlić. szczera modlitwa zawsze skutkuje
  • 0

#33

Qoudaris.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poznać... by nie czuć się wraz duchami nieswojo trzeba wpierw zrozumieć takie byty. A najlepiej pozbyć się stereotypów podsuniętych przez media i filmy typu horror, thriller, które pokazują duchy jako istoty znęcające się nad ludźmi, zabijające je dla zabawy, etc. Taki sposób patrzenia, jakby nie patrzeć pozostaje głęboko w ludzkiej podświadomości i daje o sobie znać.

Co do zwykłych ludzkich dusz... względem nas są one zwykle neutralne. Jeszcze nie miałem przypadku, by jakiś się mną zainteresował. Zwykle, jak takowe widuję, to przechodzą one sobie przez mój pokój jakby nigdy nic. I tyle ich widać.
Duchy nie interesują się nami. Jak już widzi się istotę subtelną, która np. się na nas patrzy, to można być prawie pewnym, że jest to anioł, czy, broń Boże, demon.
  • 0

#34

Sailent89.
  • Postów: 13
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hahaha :mrgreen: chyba mi nie wmówicie, że ludzi da się przekonać żeby nie czuli strachu podczas spotkania z duchami :D
  • 0

#35

Qoudaris.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz, z jednej strony zależeć to będzie od człowieka, z drugiej od stopnia świadomości (zrozumienia).
A poza tym lęk jest słabością, którą każdy rozwijający się duchowo powinien przełamać... A więc do dzieła! :D
  • 0

#36

Yuna.
  • Postów: 115
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja i tak bałam się, boję się i bać się będę...
Gratuluję osobą, które wręcz gdyby mogły, to skumplowały by się ze wszystkimi zjawami.
A propo's mam zrobić prezentacje w Power Poincie o duchach i zjawach:mrgreen:, ktoś pomoże? Ha! Nie no żartuję...
  • 0

#37

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w moim pokoju kilka lat temu zmarl moj dziadek...i jakoś nogdy nie balem się ze jego duch jezeli takowy istnieje.
Chociaz pare niewyjasnionych zdarzen mialem...jak np telewizor samoczynnie się uruchomil chociaz byl wylączony przyciskiem a nie pilotem...domylam sie ze nikt mi nie uwierzy...ale po co mam klamac ?
to jest juz kwestia wiary.
  • 0

#38

specyfik.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

4 lata temu wraz z kuzynami poszedłem na cmentarz w wieczór Wszystkich Świętych. Chodziliśmy i podziwialiśmy łunę od zniczy. Nagle jakieś chałasy dobiegły nas od strony sterty starych niemieckich grobów ( po 2 wojnie cały cmentarz przeorali spychami a nagrobki zepchneli w jeden róg ). Zaczął się popłoch, gdy okazało się że to królik...
Do tej pory boję się czekolady.
  • 0

#39

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmmm...co to ma znaczyc ? ten post przed moim ?
  • 0

#40

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

to jest chyba jedyna rzecz w jakiej zgadzam się z Kościołem - każdy duch jest duchem złym - nie ma dobrych duchów.
  • 0



#41

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też sobie tak tłumaczyłem :) ale strach robi swoje. Ja ostatnio już nie boję się spać przy zgaszonym świetle.
Ktoś pewnie pomyśli sobie coś :) I don't care... wydaje mi się, że mieszkając ponad rok w domu z duchem nabawiłem się poważnej fobii. Nie boje się np. żadnych stworzeń- potworów ale duch mnie przeraża... moja mama nie boi
się duchów chociaż widziała bardzo wiele, ja miałem ciarki jak mama mi opowiadała, że mieszkając w starym angielskim domu umarł pewien człowiek 15 lat temu. Jak zasypiała w ciemnościach to nagle wieża zaczeła grać na max, drzwi się otworzyły i trzasneły. Nie wiem czy się bała, ale moja ciocia, która raz tam spała i ten duch ukazał się tylko we śnie bała się być w tym domu w dzień.
P.S.
Kaiochin- mieszkasz w Anglii tak jak ja. Ciekawe ile forumowiczów jest teraz za granicą i pisze posty hehe
  • 0

#42

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a dlaczego nie ma dobrych duchów ?
Po czym to wnioskujesz ?
Ja uważam iż skoro ludzie dzielą sie na dobrych i złych...to duchy również.
  • 0

#43

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jest o tym obszerny filmik na youtubie nazywa sie "Illuminati-spirits of the world" czy cos takiego . Polecam [;
  • 0

#44

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam witam :) panie apo5...i co wynika z tego filmiku bo jakich sku...drań usunął na moim stanowisku flashplayera w szkole :(
  • 0

#45

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a dlaczego nie ma dobrych duchów ?
Po czym to wnioskujesz ?
Ja uważam iż skoro ludzie dzielą sie na dobrych i złych...to duchy również.

bo dobrzy idą do nieba, źli do piekła, czyli tutaj na ziemię, bóg stworzył piekło i kazał człowiekowi w nim żyć między zmarłymi złymi duchami, to takie katolickie :D
a jo wom godom że duchów nie ma bikos:
nikt ich nie widział
nikogo nie skrzywdziły
stukanie i otwieranie szuflad to nie duch tylko poltergeist
kiedy ktoś słyszy duchy po wizycie u psychiatry i zażyciu leków na schizofrenię przestaje je słyszeć
nie ma zdjęć
nie ma filmów

no ja mam świetne zdjęcie nie wiadomo czego, nawet zrobiłem o tym temat kiedyś, ale latające ręczniki cieszą się większą popularnością :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych