Skocz do zawartości


Zdjęcie

Będziński Dom Numer 11


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

#121

liberta.dv.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Przecież napisałem o prokuraturze... Oni zlecą w razie czego co trzeba, komu trzeba. O to się nie martw - martw się lepiej jak przygotować odpowiednie materiały i dokumenty, żeby ktoś się zainteresował tematem. Bo jak na razie szukając w internecie informacji natknąłem się tylko na masę wpisów obalających tezę o nawiedzeniu...


Ostudź głowę poszukiwaczu przygód, pamiętaj o art. 238 kk.

Ech dzieciństwo.... Świetnie się to czyta.
  • 1

#122 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Przeczytaj post nad twoim, i sam ostudź głowę.
Po za tym w razie "W" zgłaszasz "PODEJRZENIE" - tak jak pisałem, po zebraniu dokumentów/informacji będących poszlaką + zeznania użytkowniczki która się tu zgłosiła. Posty czytamy uważnie kolego, uważnie...

Użytkownik Razor edytował ten post 13.05.2012 - 17:03

  • 0

#123

Takashi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ty wierzysz w doskonałość polskiego systemu karnego czy myślisz że prokuratorom się nudzi ?:>
  • 0

#124 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Będziecie coś mieli = coś się zacznie dziać = ktoś się zainteresuje tematem. Ale w sumie, to co mnie dziwi? Przecież zawsze takie forumowe "śledztwa" zaczynają się i kończą... w internecie...
  • 0

#125 Gość_Mira

Gość_Mira.
  • Tematów: 0

Napisano

Bzdury, bzdury, bzdury. Jestem pewna, że nic tam nie straszy, a jedynym doradcą jest tutaj wasza wyobraźnia. Kolega wyżej podał link do tematu, gdzie wszystko jest ładnie wyjaśnione.
  • 2

#126

liberta.dv.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Przeczytaj post nad twoim, i sam ostudź głowę.
Po za tym w razie "W" zgłaszasz "PODEJRZENIE" - tak jak pisałem, po zebraniu dokumentów/informacji będących poszlaką + zeznania użytkowniczki która się tu zgłosiła. Posty czytamy uważnie kolego, uważnie...


"W razie W" to możesz sobie napisać scenariusz do filmu o duchach. Ty oczywiście i zapewne masz większa praktykę i wiedzę prawniczą niż ja, ale coś Ci powiem - nawet gdybyś znalazł wg Ciebie i "użytkowniczki" interesujące materiały to nadal dla prokuratora jest to zwykłe szukanie sensacji i gównażeria. Za dużo TV, za mało się dzieje w gimnazjum?

Pozdrawiam.
  • 0

#127 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Za dużo TV, za mało się dzieje w gimnazjum?


A co, L4 masz i mama nie puszcza do szkoły? To zadzwoń do kolegów i się dowiedz co się dzieje... No sorry, ale podjazd 'wiekowy' w internecie to najżałośniejszy element folkloru... Szczególnie gdy ma się zerową wiedzę na temat rzeczywistego wieku rozmówcy...

nawet gdybyś znalazł wg Ciebie i "użytkowniczki" interesujące materiały to nadal dla prokuratora jest to zwykłe szukanie sensacji i gównażeria.


Może jest, może nie - mało to spraw rozwiązano przez przypadek, albo po prostu dzięki temu, że ktoś je delikatnie pchnął?
Jeśli "użytkowniczka" będzie zeznawać, a poszlaki, które się znajdą (zakładamy optymistyczny scenariusz dla użytkowników tego forum) będą świadczyły "za", to wszyscy spuszczą tę sprawę do kosza? Media też?


Niepotrzebnie się napinasz, próbowałem po prostu młodszych kolegów tutaj naprowadzić na to jak mają się wziąć za sprawę jeśli im naprawdę zależy - rozumiem, że lepiej będzie jak się zbiorą w kupę i pójdą przekonywać jakąś babcię, żeby im wszystko wyśpiewała "bo mają dowody z forum"? Albo żeby robili jej wjazd na kwadrat celem przenocowania?
  • 0

#128

liberta.dv.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Razor, ja się nie napinam.
Przecież piszę, że miło mi się to czyta.
A ty się zaraz nie obrażaj się zaraz za podjazd wiekowy, po prostu momentami pisałeś dość infantylnie i nawet teraz tak reagujesz.
Jeśli chodzi o to jak dostać się do środka tego przybytku - podjęcie kroków prawnych jest najgorsze z możliwych, bo nie dość, że ośmieszy to w efekcie wszystkich zainteresowanych to jeszcze zaangażuje w to instytucje, które uwierz mi, mają i tak wiele do robienia w tym postkolonialnym kraiku.
Jeśli chcecie te całą historię zweryfikować to po prostu tam idźcie i pogadajcie z ludźmi, którzy tam są na codzień. To, że ktoś tam kogoś nie wpuszcza też należałoby chyba najpierw sprawdzić.
Ja tam trzymam kciuki.
I troche dystansu....pozdro
  • 0

#129

Takashi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Razor, skoro piszesz "młodszych kolegów" to może się pochwal najpierw ile masz lat...?

Po przeczytaniu tego artykułu : http://eksploratorzy...?t=5958&p=26266 wszystko stało się jasne, przynajmniej dla mnie. Wielki szacun dla chłopaków z tamtego forum że chciało im się sprawdzić dom i dowiedzieć co nieco od źródła.
Wg mnie trzeba się zastanowić nad zamknięciem tego tematu bo ciągnie się już parę lat, nic nowego z tego nie wynika a tylko siejemy plotki :P
  • 0

#130

Jag Panzer.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Witam. Specjalnie nigdy się nie logowałem,a posiadam konto dość długo. Jednak po przeczytaniu ostatnich postów, muszę wtrącić coś od siebie.
Otóż cała ta historia z rzekomym nawiedzonym domem to wielka bujda. Na początku temat wydawał się interesujący jednak ostatnie kilka stron pokazało, że to historia wyssana z palca. Szczególnie utwierdziła mnie w tym Gloomcia, która niemal, że z uporem maniaka próbowała przekonać wszystkich, że to ona ma rację. Cała ta opowieść o Żydach wywołała u mnie atak śmiechu, tym bardziej widząc zdjęcia domu. Od razu widać, że dom powstał w latach 70-80 XX wieku. Wskazuje na to jego wygląd, poza tym kto przed wojną budował garaże pod budynkiem? Więcej, kto wtedy miał samochód? A jeżeli już to garaż na pewno nie był pod budynkiem. Artykuł na forum eksploratorów tylko potwierdza moje przypuszczenia, że to zwykły dom jak każdy inny. Historia z nawiedzeniem to zwykła plota. A jak to z plotkami bywa ktoś coś usłyszy, źle zinterpretuje, coś dopowie i już mamy nawiedzony dom. Poza tym nie dziwię się, ze kobieta pytana o jakieś bzdury się denerwuje, też bym tak miał jak by co i rusz przychodzono do mnie i pytano o jakieś niedorzeczności. Poza tym cieszcie się, że ta kobieta nie wezwała policji za nękanie.
To tyle ode mnie. Pozdrawiam wszystkich. :)
  • 5

#131

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam pomysł, niech ktoś ożeni się z córką tej kobiety i zamieszka w tym domu, a później napisze nam co się tam dzieje ;)
  • 0

#132

Takashi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak... nawet gdyby ktoś tak zrobił to znając życie ludzie na forum i tak by w to nie uwierzyli i dalej doszukiwali się różnych teorii na ten temat :P
  • 0

#133

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wyszłoby na to że gościa coś opętało i opowiada brednie, żeby tylko odciągnąć uwagę od domu :P
A tak poważniej to jestem sceptyczny co do tematów dotyczących opętanych domów. Gdyby taki dom rzeczywiście istniał, kręciłaby się tam cała masa naukowców i innych specjalistów, nie dałoby się tego zataić.
  • 1

#134

Nerubis.
  • Postów: 154
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mam pomysł, niech ktoś ożeni się z córką tej kobiety i zamieszka w tym domu, a później napisze nam co się tam dzieje ;)


A ładna chociaż? xD
  • 0

#135

Takashi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Mam pomysł, niech ktoś ożeni się z córką tej kobiety i zamieszka w tym domu, a później napisze nam co się tam dzieje ;)


A ładna chociaż? xD

Skoro tak długo nie umie znaleźć męża... to na pewno :>
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych