Skocz do zawartości


Zdjęcie

ET w Egipskim Grobowcu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
336 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

pit, mnie tez sie nie podoba opcja z szarakami ale Aquila wyglupil sie z tym zdjeciem gdzie sa pojazdy....mamy helikotper, statek, lodz i inne ....samo to juz swiadczy ze egipcjanie wiedzieli co maluja, rzezbia...

#32

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przecież napisałem wcześniej:

Natomiast nie zaprzeczam i nie neguje zdjęccia przedstawiającego helikopter i łódź podwodną. Dla mnie jest to autentyczne...





#33 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

pit, Ja wiedzialem. Trzeba zadac pytanie....czy Oni --------> wiedzieli:)?

#34

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

muhad totalna ignorancja u Ciebie, no ale przeboleję. Jeżeli sięwygłupiłem z czymkolwiek, bo obalam Twoją śliczną teorię to przyktro mi bardzo, może i z Kush się pomyliłem, albo nie wyjaśniłem rzekomego zdjęcia szaraka? Nie potrafi Ci przejść przez gardło że wyjaśniłem choć jedno zdjęcie to już niech nie przechodzi, ale mów argumentami, a nie pustymi słowami. Teraz wiem dlaczego masz tyle postów nabitych.

Za kolejne zdjęcia wezmę się później, wybaczcie ale przeszukiwanie stron żeby znaleźć obalenia mitów to dość trudne zajęcie - historyjkę o kosmicie podchwycą wszyscy, ale już żeby pokazać dobrze naświetlone zdjęcie gdzie widać wazon, i drugie gdzie widać kwiat z liśćmi w ręku, to jednak trzeba troszkę poszukać.



#35

Nazy B..
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejne zdjęcia:

1. Tassili N'Ajjer, Sahara. Osoby na tych fotkach wyraźnie mają na sobie hełmy...

Dołączona grafika
Dołączona grafika

2. Coso Range, wschodnia Kalifornia. Kilka rakiet... :>

Dołączona grafika

3. Coso Range, China Lake - wschodnia Kalifornia. Zwróćcie uwagę na środkową skałę i skałę powyżej niej.

Dołączona grafika

4. Kolumbia. Złote...hmmm. no właśnie co? Samolociki?

Dołączona grafika
Dołączona grafika

5. Znowu Australia.
:mrgreen:
Dołączona grafika

#36

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli ci ten wielki słup przypomina to co widać na rzekomych malowidałch (co jest przyrównane przez autora do rakiety) to spoko - szczegół w tym iż to wygląda ewidentnie inaczej ... malowidło ma inną podstawę (stateczniki ?) i ogólną fromę.

Czy ktoś jeszcze widzi podobieństwo ?

Głowy - deseczki - yhy porównaj kształ czaszek na których były owe deseczki stosowane z tym co widać na rzeźbie ... jak dla mnie jest różnica.

Sprawa obrazków rzekomych helikopterów i innych pojazdów - nie widać dokłądnie ptaszka ... ok ... a co z resztą ? No to obalenie na maxa :D

Co do kwiata mogę się zgodzić.

Ty nie obalasz (w tym przypadku) .. ty przypuszczasz - a to różnica ... bo z twojego tekstu można wywnioskować iż jesteś dumny jak paw pisząc owe tezy :)



#37

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Tutaj masz swoją legendę

Dołączona grafika

A tutaj inne zdjęcie. Potrafisz na oko ocenić które jest falszywe a któe nie? Bo ja nie.
Zaprzeczysz że to jest ta sama płyta z hieroglifami? Tylko to dziwne - na jednej jest ptak, a na drugiej nie! Straszne, ktoś tu ściemnia!

Zaprzeczysz, że na fotce którą się pokazuje zwolennikom UFO jest wycięty ptak? A czemu? Bo bez niego fota wygląda bardziej fantastycznie?

Tutaj narysowałem gdzie ja widzę dłoń. No cóż, tam, gdzie widziałeś szaraka udowodniłem Ci że masz kwiatka (co, a może nie udowodniłem?). Teraz ja widzę tutaj dłoń, więc udowodnij mi że jej tam nie ma.


Dołączona grafika


Ja jak czegośnie wiem, albo widzę że druga strona ma bezsprzecznie rację to to przyznaję. To dosyć przydatna cecha jeżeli się chce dyskutować.



#38

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zarysy ptaszka ewidentnie widać na obydwóch wersjach ...

Dłoń ... :lol : :lol : :lol : ... znajdź mi drugiego takiego który tam bedzie widział dłoń ? (poza rodziną i kolegą) :smile:



#39

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hola hola, wiem ze jest dużo takich rysunków ale to minie rok zanim sie zajme wszystkimi! Porponuje na razie sie powstrzymac od wrzucania nowych, i tak mi sie pewnie w tymi zejdzie a serio juz ine mam sily na dzisiaj....... Niemniej zajmę sie tym, bo lubię swoją robotę ;)



#40 Gość_Curunir

Gość_Curunir.
  • Tematów: 0

Napisano

Żyjemy teraz w trudnym okresie i myslę ,że czas napisać prawdę.

Wielkiej Piramidy nie zbudowali ani Egipcjanie ani żadna rasa "obcych". Jest ona dziełem Atlantów - stąd słuszne wrażenie użycia wysoko rozwiniętej technologii.
Atlanci dysponowali min. pojazdami nazywanymi przez nas UFO - wymagały one jednak od załogi użycia specjalnych kombinezonów antyradiacyjnych, które to widzimy na dziełach egipskich przedstawionych na zdjęciach i które są mylnie interpretowane jako "kosmici".
Obce obiekty latające nie mają możliwości wlotu na Ziemię! Chroni nas przed nimi naturalna tarcza Ziemi której regulatorem i kumulatorem jest właśnie Wielka Piramida.
Natomiast współczesne UFO jest wybudowane przez rząd USA właśnie na podstawie technologii Atlantów i także wymaga skafandrów antyradiacyjnych stąd rodzi się bajeczka o obcych...
Jeden z opisów możemy sami przestudiować w ks. Ezechiela.

#41

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Curunir, a szaraków to też Amerykanie stworzyli ? :-D



#42

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

racja, to nie ja obalam, to obala wiele osób które sie tym zajmują. No i musze przyznać ze i z tym masz rację, ze ja tylko przypuszczam jak jest. Prawdy nie poznamy juz nigdy, chyba ze wynaleziemy wehikuł czasu ;)



#43

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obce obiekty latające nie mają możliwości wlotu na Ziemię! Chroni nas przed nimi naturalna tarcza Ziemi której regulatorem i kumulatorem jest właśnie Wielka Piramida.


i tutaj zaprzeczasz sam sobie skoro mówisz, że nie mają wlotu na Ziemię potwierdzasz ich istnienie.

#44

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cote-d'Or, prosiłbym o poprawienie cytatu, bo to nie są moje słowa.

Dziękuję



#45

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To błąd forumowy - już były takie przypadki ...

Ale rozmawiajmy o ET + Egipt a nie o wizji kolegi (o Rządzie USA i UFO) :)




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych