Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tunel czasoprzestrzenny nad Biegunem Południowym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

#46

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zresztą weź pod uwagę:

A) wiemy już że chronometr nie czerpie informacji o roku ze źródła zewnetrznego- bo wiemy ze obecna data to wymysl ,ludzki

B) mowisz tam o tym ze mogl zaczac dzialac szybciej, ale jesli działał szybciej to mimo iż w naszej obserwacji zniknal tylko na chwile w chmurach, to dla chronometru minelo 30 lat, bo przeciez odmeirza czas ktory upłynął dla niego, i czy po 30 letni chronomert wyglądąłby tak samo---- w tym ze teoria jest wedlug mnie wogole nie mozliwa
  • 0

#47

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

 Co do artykułu. Ciągle nie potrafisz sie przyznać do tego ze artykuł to bajka. W ten sposob nie ważne jakąkolwiek chorą teorie ktoś tu przedstawi, nawet zmyśloną to dla was jest wiarygodna

Jak juz wczesniej wspomnialem nie odrzuciłem teori bajecznej tego artykułu. Czytaj całymi zdniami a nie co dwa słowa :) A Czrystuska bardzo szanuje wiec mi nie zarzucaj tego co złe
  • 0

#48

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

CO nie zmienia faktu że znów użyłeś tego słowa, które moje uczucia religijne obraża

[ Dodano: 2006-02-19, 14:58 ]
Co do chronometru....on nie moze sie cofac, przeciez znow to powiem ale on nie odbiera informacji czy ma odmierzac czas do tylu czy do przodu, on ciagle gna do przodu, odmierza czas ktory jest "jego"czasem.
  • 0

#49

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale czy zdrobniała forma imienia jest obraźliwa? No nie wiem, może dla ciebie tak...

A co do tego co napisał Eurycide, to może być właśnie ten brakujący szczegół, bo o podróżach w czasie nie wiem nic, więc kto wie? Tylko trzeba znowu zaznaczyć ze to są domysły..
  • 0



#50

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ah no widzisz, ale problem w tym ze on w pierwszym zdaniu sie pomylil bo chodziło o to że chroonometr przeniosl sie do przeszlosci. Ja tez o podrozach w czasie nic nie wiem, ale u mniem wyciągać logiczne wnisoki z terści artykulu...ktore sa oczywiscie nielogiczne.
  • 0

#51

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ktosiuf z kad wiesz jak dziala mechanizm teleportacji?? moze ty wiesz wiecej od nas?? :) : zdradz nam ta tajemnice :?:

[ Dodano: 2006-02-19, 15:05 ]
Wiele rzeczy ktore wydaja nam sie nielogiczne poprostu takie sa dlateo ze jestesmy zbyt prymitywnie i nie potrafimy pewnych rzeczy pojąc.

[ Dodano: 2006-02-19, 15:07 ]
Zawsze bylo tak ze z biegiem czasu jacys naukowcy cos odkrywali- przez co inne "logiczne" teorie poszly7 z dymem. Przykladem jest Einstein ktorego nprawie nikt nie rozumial... dfobr4ze ze nie spalili go na stosie(ale to juz nie te czasy)
  • 0

#52

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz ale chyba teleportacaja odbywa sie w teraźniejszosci......a nie w czasie

Badania przyrządów nie wykazały żadnej usterki, ani innej przyczyny ich wadliwego działania. Naukowcy zdecydowali się więc powtórzyć cały eksperyment jeszcze kilkakrotnie

Czyli po tym jak chonometr pokazal zlą datę, naukowcy musieli go przestwić na poprawną. Biorąc teraz pod uwagę teorie o tym że dla chronometru minelo 30 lat a on jakos cudownie pokazal to cofajac datę, a nastepnie eksperyment powtorzono kilka razy (3-5) to w ciagu tego eksperymentu chronometr wraz z balonem postarzal sie w ciagku kilku godizn o 150- 200 lat
  • 0

#53

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem teleportacia odbywa sie przez załamanie czasu :)
  • 0

#54

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No wiesz, kilka lat temu naukowcy po raz piewszy teleportowali cząsteczkę swiatła z jednego miejsc w drugie. Teleportacja to zmiana miejsca a nie czasu.

Tak czy siak tematem jest co innego. Mówimy o działającym 150-200 lat chronometrze....ktory w terazniejszosci pokazuje przeszły czas...
  • 0

#55

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A z kad ty mozesz wiedziec czy to jest zmiana miejsca a nie czasu?? Jakbysmy tyle wiedzieli co ty to bysmy mogli juz sie bez problemu teleportowac. Przeciez my o tym nic nie wiemy. Nie jestesmy w stanie zrozumiec na jakiej to zasadzie dziala. A to ze naukowcy teleportowali czasteczke swiatla to jest zaledwie skrawek tego co powinnismy wiedziec. A pozatym teleportacia ma wiele wspolnego ze zmiana miejsca jak i czasu... Przeciez tu trza wygrac z czasem zeby sie przeniesc w ulamku sek gdzies daleko..
  • 0

#56

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tele- odległy, Port- bezpieczne schronienie....sama nazwa wyjaśnia czym jest Teleportacja

[ Dodano: 2006-02-19, 16:24 ]
Admirał Byrd, kiedy przelatywał nad tym rejonem, widział tam jakiś dziwny, obcy świat, pełen zieleni, z dawno wymarłymi zwierzętami, np. mamutami

Całe życie myślałem że mamuty żyją w zimnym klimacie..... a nie PEŁNYM ZIELENI

A przed chwilą znalazłem "wiarygodną' stornę z dowodami na to że Admirał Byrd widział na Antarktydzie bazy wojskowe Niemców i ich broń: między innymi latające talerze. No to co on w końcu widział?

[ Dodano: 2006-02-19, 16:32 ]
I jeszcze jedno.....skąd Admirał wiedział że widzi wymarłe zwierzęta ...skoro wymarły i nie wiadomo jak wyglądały?

[ Dodano: 2006-02-19, 16:40 ]
"widział tam jakiś dziwny, obcy świat, pełen zieleni"---wzuszyłem się :)
  • 0

#57

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I jeszcze jedno.....skąd Admirał wiedział że widzi wymarłe zwierzęta ...skoro wymarły i nie wiadomo jak wyglądały?

Poczytaj troche chociazby ksiazke od biologii to bedziesz potrafił rozroznic ktore zwierzeta dawno wymarły a ktore nie :) i bedziesz wiedzial jak wyglada Mamut.
  • 0

#58

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drogi Przemo mów do mnie więcej, nie wiem czy zauważyłeś ale ja nie podważam tego że chronometr mierzy czas, ale kwestia wyświetlania przez niego ROKU jest zupełnie inna. To człowiek musi ustawić "rok" a nastepnie chronometr odliczajac sekundy minuty itd, sam po 365 dniach zmieni datę. Nie wiem co chciałeś udowodnić. Jeśli chronometr się cofnął w przeszłosć to dla niego czas sie nie cofnął -on cały czas mierzy czas do przodu a nie do tyłu!

[ Dodano: 2006-02-19, 16:48 ]
Walnąłeś taki piękny tekst o tym chronometrze ze i tak nikt nie wie o co chodzi, chiałes w ten sposób udowodnić że nie wiem na jakich zasadach działa chronometr. Tak nie wiem ale wiem jakie są rezultaty tych zasad....

[ Dodano: 2006-02-19, 16:49 ]
I oczywiście w zgrabny sposób ominąłeś temat JEDNEGO zdania o Admirale, w ktorych znalazłem już 3 nieodrzeczności
  • 0

#59

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ALe zdajesz sobie sprawe ze nic nie udowodniles. W tym artykue nie tylko jest śmieszna sprawa chronometru ktory musiał na koncu eksperymentu ok 200 lat, tego że ludzie musieli w nim ustawiać date po tym jak zaczał wskazywać błędny rok, ale także absurdalne jedno niepozorne zdanie o admirale

[ Dodano: 2006-02-19, 16:57 ]
Kurna! Efektem skomplikowanych właściwości chronometru jest liczenie czasu cyk ctk cyk sekunda po sekundzie!
  • 0

#60

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Walnąłeś taki piękny tekst o tym chronometrze ze i tak nikt nie wie o co chodzi, chiałes w ten sposób udowodnić że nie wiem na jakich zasadach działa chronometr. Tak nie wiem ale wiem jakie są rezultaty tych zasad....

a z kad wiesz?? bo tak ci sie wydaje?? czy co??
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych