Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzielnice Dla Gejów?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#16

Grafik NPN.
  • Postów: 71
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę, że spadła mi reputacja i dostałem warna :) trudno
ale bez off-topa
popatrzcie - pedały - mówią, że chcą być traktowani jak inni - normalni ludzie etc
Tylko że ja tu widze pewien konflikt wartości w samym ich myśleniu - hetero nie robią parad heterosexualnych nie robia klubów dla hetero czy jak we Włoszech - ulicy. Druga sprawa, że pedały są lansowane jako święte krowy i w zasadzie chcą żeby traktować ich wyjątkowo - np małżeństwa - jeśli dwóch facetów lub dwie kobiety chce wziąć ślub to nie jest to normalne - mi to osobiście śmierdzi relatywizmem moralnym. A najgorzej jest jeśli ktoś powie aby złe słowo na pedała - ja rozumiem ze 3/4 z Was będzie mnie traktowało po tym jak zacofanego mieszkańca Ciemnogrodu - nie dbam o to, jestem człowiekiem na wskroś tolerancyjnym, a pedałkom po prostu szczerze współczuje - tak jak wszystkim chorym i cierpiącym - bo homosexualizm to choroba - zaburzenie procesu socjalizacji którego wynikiem jest zła identyfikacja płciowa - im nie należy robić ulic ani klubów - tylko poradnie z wykwalifikowaną kadrą terapeutyczną. Co do stwierdzenia - "jeden pies" - "pedał czy gej jeden pies" = "pedał czy gej to to samo". Co do słowa pedał - to może w ogóle wykreślmy je z języka polskiego i zastąpimy słowem "gej" - "rowerzysta gejował po szosie" - kiedyś poprawność polityczna zeżre ten naród...
  • 0

#17

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja szanuję Twoje poglądy, ale nazywanie człowieka "psem" wdg mnie jest przesadą, a że nie napisałeś, iż nie chodziło Ci dosłownie o to stąd ten minus.

Szczerze mówiąc dla mnie też staje się obłędem małżeństwo homoseksualne, które zaadoptuje dziecko... jeżeli homoseksualizm kiedyś się rozprzestrzeni, to możemy stanąć przed problemem rodzenia dzieci... hmm, czy wśród zwierząt panują takie uczucia wobec osobnika tej samej płci?
  • 0

#18

snemies.
  • Postów: 645
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z Grafikiem, a co do publicznego całowania to nie chodziło o całkowity zakaz tylko całowanie w wyzywający sposób co może się skończyć mandatem również dla par heteroseksualnych. Nie róbcie z homosi takich pokrzywdzonych bidulek. Są wystarczająco pokrzywdzeni swoją odmiennością...
  • 0

#19

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hetero nie robią parad heterosexualnych nie robia klubów dla hetero czy jak we Włoszech

bo nie zyja geje ktorzy na heterkow mowia w ten sposob jak Ty :)
  • 0

#20

Gherick.
  • Postów: 49
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie. Bo po prostu nie ma takiej potrzeby!! Robienie z siebie publicznie INNEGO jest dziwne i nienormalne!! Robią te parady i zachowują się jakby walczyli z komuną o wyższe dobro. Czy ktoś ich szkaluje? Tolerancja to nie przyzwolenie na całowanie się w publicznym miejscu. Czy są pogromy pedałów jak było z Żydami w średniowieczu (ba nawet i później!) ? Nie. Dla mnie tolerancja to znoszenie. A znoszenie to nie robienie sobie nic z ich obecności- są to niech sobie żyją. Ale już te parady, miasta dla nich, ulice, bary...oni sami z siebie robią innych czy Wy tego nie widzicie!
  • 0

#21

Izdeb.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W końcu ta propaganda posunie się do takich rozmiarów, że to MY heteroseksualni będziemy czuć się inni
  • 0

#22

The X.
  • Postów: 113
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

że to MY heteroseksualni będziemy czuć się inni

Bo im chyba o to chodzi, tak mi się wydaję :D

czy wśród zwierząt panują takie uczucia wobec osobnika tej samej płci?

Chyba u hien, samica jest dominująca i ukształtowywują się u niej męskie organy płciowe. Tak słyszałem ale nie do końca wiem ;/
  • 0

#23

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lepiej niech sobie zrobią osobne wyspy. Tam nikomu nie będą przeszkadzać, w spokoju będą się całować...A i w każdej chwili będzie można ich zbombardować. ;)
  • 0

#24

Normand.
  • Postów: 123
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy wśród zwierząt panują takie uczucia wobec osobnika tej samej płci?

http://www.neww.org........w=2962&re=1
  • 0

#25

The X.
  • Postów: 113
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No trudno ale żyrafy parad równości nie robią co nie? :D
  • 0

#26

Kubas.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

;/ czego to ludzie nie wmyślą ;| to jest trochę bardzo nie smaczne gdy jakaś "normalna" osoba tamtędy będzie przechodzić i zobaczy dwóch obściskujących się facetów to tragizm ... jesczę niedługo i zrobią dzielnice dla psów ktore będąmieszkały w domkach jedno rodzinnych lub w blokach -.-
  • 0

#27

The X.
  • Postów: 113
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zrobią dzielnice dla psów ktore będąmieszkały w domkach jedno rodzinnych

w Ameryce psy biorą śluby, chodzą do fryzjera, właściciele kupują im drogie perfumy itp. Ten świat się sypie, mam nadzieje że jak tak dalej pójdzie to koniec świata przyjdzie szybko :(
  • 0

#28

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Grafik warna nie dostales za brak poprawnosci politycznej na linii gej-pedał, tylko za teskty uwlaczajace godnosci ludzkiej, nie wazne czy napisal bys tak o pedale czy o innych ludziach np. niewidomych.
  • 0

#29

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Grafik popieram Cię w całej rozciągłości...To co robią geje to powoli staje się chore...Nie ma przecież ulic typu "AIDS Street", a jak wiadomo, ludzie z tą chorobą są tak samo prześladowani jak geje...Dziwne? Nie, rzeczywiste. Jak dla mnie, niech sobie żyją gdziekolwiek, ale bez afiszowania i zgrywania biednych, poszkodowanych ludzi którzy, wskutek orientacji seksualnej, są prześladowani...Jeszcze trochę, a ludzie cierpiący na wampiryzm będą robić swojego typu "parady równości"...Paranoja :/
  • 0

#30

MySiEk8.
  • Postów: 68
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pragnę Wam pokazać artykuł wyrażający opinię tej drugiej strony - homoseksualisty, który nie kryje się ze swoją odmiennością

Czego chce nasz rodzimy homoseksualista?

Co o tym sądzicie?

Osobiście nie mam nic przeciwko homoseksualizmowi. Życie seksualne każdego człowieka jest jego wyborem i nikomu nic do tego.
Jednak te ich parady równości, tworzenie ulic dla nich wywołuje u mnie odruch wymiotny, jeżeli będę kiedykolwiek w Rzymie to będę omijał z daleka tą ulicę :omfg:
Ich żądania idą coraz dalej, co dla mnie jest już przegięciem na całej linii. Pokazali się, wywalczyli to, że mogą brać ślub (mówię tu o innych krajach) a teraz prawo do adopcji dziecka. Daj palec a wezmą całą rękę. NIE i jeszcze raz NIE. To jest nie do przyjęcia :mlotek:
Autor powyższego art pisze, że 98% polskich homo nie chce mieć dzieci. Jestem pewien, że gdy w Polsce przejdzie ustawa o tym, że homo będą mogli zawierać związki małżeńskie zaczną się żądania do prawa adopcji. Tak jak to miało miejsce w innych krajach. Czy zatem wejście w życie ustawy o legalizacji związków homoseksualnych jest wskazane?
Pomimo argumentów jakie przedstawił autor uważam, że nie.

Homoseksualizm - choroba?
Co psycholog to inne stanowisko. Jedni uważają, że to uwarunkowania społeczno - rodzinne, drudzy, że to wrodzona przypadłość. Jak zwykle to bywa - prawda leży gdzieś pośrodku :roll:

Słownictwo - pedał, gej. Te słowa funkcjonują już od dawien dawna i ich nie da się wymazać z polskiego słownictwa. One funkcjonowały, funkcjonują i będą nadal funkcjonować. Choć osobiście wolę słowo gej czy homo niż pedał :mrgreen:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych