Skocz do zawartości


Zdjęcie

Troszke O Sobie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#16

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz... żeby się przejaśniło musi bardzo dużo padać, albo chmury muszą zostać zabrane przez wiatr. Nijak to się ma do rozpadnięcia się i rozpłynięcia w nicości czarnych chmur deszczowych, tak że nastało niebieskie nieskazitelne niebo. Przepraszam, ale z całą pewnością nie jest to normalne zjawisko.

Poddaje się jesteś panem pogody, to spraw by lato było piękne, bo u mnie dzisiaj zimno jak na sierpień. :D
Widzisz co do burzy to muszę Ci powiedzieć że nie do końca jestem przekonana że to naturalne zjawisko ;) , a to że niebo się tak szybko rozpogodziło, to może wskazówka dla Ciebie, że po życiu w ciemności i tak przychodzi pora na światło, bo bez niego nie da się żyć.
  • 0



#17

Yuna.
  • Postów: 115
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobrze!
A więc zabierz u mnie chmury, bo strasznie zimno! Brr!
Niech słoneczko wyjdzie.
  • 0

#18

Nekros.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A się tej pogody uczepiliście :D Zresztą wydaje mi się, że tego typu zabiegi są na niewielkim obszarze na którym jest osoba którą nazwę ,,łącznik''. Zresztą jak uważacie, że wystarczy strzelić palcami i pogoda się zmienia to jesteście w błędzie. Wymaga to dużo wysiłku i po tem człowiek czuje się wyczerpany i hmm... w złym humorze. Zresztą i to nie zawsze mi wychodziło. Jedyną rzeczą na jaką miałem 100% powodenia jest niestety robienie krzywdy, a szkoda. Nie wiem od czego zależy powodzenie, ale z pewnością taki dar nie jest zabawką, a okiełznanie sił natury nie raz mnie przerasta ( ale jak mam dobry dzień rezultat natychmiastowy :] ).
  • 0

#19

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

3 - to teraz o nienawiści. Aktualnie jako osoba wyprana z uczuć( no może nie wszystkich), co podkreślam po raz enty, nie czuje takiego uczucia jak nienawiść, do nikogo. Nie czułem go zreszta już od paru dobrych lat. Pewnie jakbym kogoś nienawidził, znowu sięgnąłbym po umiejętność czynienia krzywdy na odległość, a od tego się zbraniam.

Człowiek wyprany z uczuć no nie wszystkich jak w nawiasie piszesz, chyba jednak potrzebuje pomocy specjalisty.
Nie zaprzeczam przez to Twoim zdolnościom, ale aby móc je okiełznać i rozwijać zacznij od siebie samego tzn wejrzyj w siebie i zobacz kim jesteś i jaki jesteś wtedy może dostrzeżesz co warto zmienić.
  • 0



#20

Nekros.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uczucia są słabością. To przez nie cierpimy. Bez nich żyje się lepiej. To samo ma się do nadzei. Jeśli jej nie masz to nie poczujesz zawodu jak coś ci nie wyjdzie. Tak żyje się o wiele łatwiej. Po co miałbym to zmieniać? Ja patrze na życie inaczej, głębiej. Jestem ponad ludzka codziennością i przyziemnymi problemami. Jednocześnie jestem bardziej opanowany i zrównoważony. Ze spokojem podejmuje najbardziej stresujące innych decyzje. To nie jest złe. Brak uczuć wyszedł mi na dobre :)
  • 0

#21

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hahaha :D ja za to mogę liczyć na poważną rozmowę z kimś, kto ocenia ludzi po avatarze. ;) Ty pewnie myślisz, że jak masz ava z arcardem, to potęguje to zło i mrok Twojej smolistej duszy.

jedyne co dobre to to, że wyrośniesz z rzeczy typu 'nie mam uczuć, zło i szatan to moje ziomy', 'nie stresuję się, bo nie mam uczuć', czy 'nie jem, bo nie mam uczuć'.
  • 0

#22

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja patrze na życie inaczej, głębiej. Jestem ponad ludzka codziennością i przyziemnymi problemami. Jednocześnie jestem bardziej opanowany i zrównoważony. Ze spokojem podejmuje najbardziej stresujące innych decyzje. To nie jest złe. Brak uczuć wyszedł mi na dobre :)


Nie daję wiary Bóg nam się objawił, nie to nie Bóg to jego druga strona ta ciemna Szatan.
Czcijmy Pana :drink:

Chłopcze daj już spokój, mrok zaćmił ci wzrok to nie to forum.
  • 0



#23

Nekros.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hahaha :D ja za to mogę liczyć na poważną rozmowę z kimś, kto ocenia ludzi po avatarze. ;) Ty pewnie myślisz, że jak masz ava z arcardem, to potęguje to zło i mrok Twojej smolistej duszy.

jedyne co dobre to to, że wyrośniesz z rzeczy typu 'nie mam uczuć, zło i szatan to moje ziomy', 'nie stresuję się, bo nie mam uczuć', czy 'nie jem, bo nie mam uczuć'.


Avatar dużo mówi o ludziach, mój akurat mówi że lubie mange Hellsing :) . Twóje zachowanie jest równe poziomowi Family Guys wiec raczej nie powinienes poczuć sie urażony moim wcześniejszym stwierdzeniem, tym bardziej po tym co teraz napisałeś. Nie jestem osobą złą, ale nic nie poradze na to, że lubie mrok. A i nie czcze Szatana i wiem, pownie zniszczyłem ci właśnie dzieciństwo :(


Nie daję wiary Bóg nam się objawił, nie to nie Bóg to jego druga strona ta ciemna Szatan.
Czcijmy Pana :drink:

Chłopcze daj już spokój, mrok zaćmił ci wzrok to nie to forum.


Nie zrozum opacznie moich słów. Po_prostu problemy typu: nie mam w co się ubrać, dostałem w szkole dwóje, ten obgaduje mnie z tamtym, ojciec znowu o coś sapie itd ( przykłady mające wskazać błahość problemów wielu ludzi) nie ruszają mnie, a jedyną moją reakcją na takie problemy jest śmiech. Po_prostu mniej zwracam uwagi na sprawy przyziemna, to mam na myśli :) Przy okazji ciekawy sposób patrzenia na Szatana jako na ciemną strone Boga. Intrygujące, ale pewnie nie zamierzone.
  • 0

#24

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie zrozum opacznie moich słów. Poprostu problemy typu: nie mam w co się ubrać, dostałem w szkole dwóje, ten obgaduje mnie z tamtym, ojciec znowu o coś sapie itd ( przykłady mające wskazać błachość problemów wielu ludzi) nie ruszają mnie, a jedyną moją reakcją na takie problemy jest śmiech. Poprostu mniej wzracam uwagi na sprawy przyziemna, to mam na myśli :)

To nie brak uczuć tak na Ciebie działa, a poziom rozwoju. Jak się zachowasz gdy komuś Ci bliskiemu stanie się krzywda, albo umrze, będziesz obojętny, nie wzruszy Cię to?

Przy okazji ciekawy sposób patrzenia na Szatana jako na ciemną strone Boga. Intrygujące, ale pewnie nie zamierzone.

Oj mało o mnie wiesz, to było całkiem zamierzone, gdyż tak właśnie postrzegam Boga.
  • 0



#25

Nekros.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie brak uczuć tak na Ciebie działa, a poziom rozwoju. Jak się zachowasz gdy komuś Ci bliskiemu stanie się krzywda, albo umrze, będziesz obojętny, nie wzruszy Cię to?


Hmm trudne pytanie. Rok temu umarła mi osoba z najbliższej rodziny i wtedy przestałem czuć jeszcze bardziej. Po pewnym czasie jednak udało mi się zabić ból który w sobie czułem i teraz nie wiem jakbym zaragował. Z pewnością na śmierć obych osób oraz ich krzywdy jakbym nie mógł nic zrobić byłmym obojętny. Gdyby się działa krzywda osobie mi bliskiej starałbym się jej pomóc, ześcić się - zależy jaki rodzaj krzywdy. Brak uczuć nie czyni ze mnie złej osoby, która biedne głodujące dziecko proszące o kawałek chleba wywali na zbity pysk. Nie jestem zimny, poprostu mniej czuje.
  • 0

#26

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmm trudne pytanie. Rok temu umarła mi osoba z najbliższej rodziny i wtedy przestałem czuć jeszcze bardziej. Po pewnym czasie jednak udało mi się zabić ból który w sobie czułem i teraz nie wiem jakbym zaragował. Z pewnością na śmierć obych osób oraz ich krzywdy jakbym nie mógł nic zrobić byłmym obojętny. Gdyby się działa krzywda osobie mi bliskiej starałbym się jej pomóc, ześcić się - zależy jaki rodzaj krzywdy. Brak uczuć nie czyni ze mnie złej osoby, która biedne głodujące dziecko proszące o kawałek chleba wywali na zbity pysk. Nie jestem zimny, poprostu mniej czuje.

To nie brak uczuć Ty je głęboko skrywasz w sobie, bo wydaje ci się że tak łatwiej, ale to nie prawda to Cię pogrążą.
Jesteś wrażliwym człowiekiem i ubrałeś maskę, ale to nic nie zmieni, wpuść światło w swoje wnętrze, bo ono niesie wszystko to co Tobie jest potrzebne.
  • 0



#27

BlueBoy.
  • Postów: 159
  • Tematów: 28
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No Nekros, zainteresowałeś mnie. Zwłaszcza ,,czarowaniem pogody’’. Jestem ciekawy, czy byłbyś zainteresowany do ewentualnej konfrontacji ze sceptykami? Czy umiałbyś im udowodnić swoje zdolności?
  • 0

#28

Nekros.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W gronie moich znajomych też byli sceptycy, ale udowodniłem im że nie ściemniam. Wam niestety nie mam jak tego udowodnić.
  • 0

#29

BlueBoy.
  • Postów: 159
  • Tematów: 28
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A niby dlaczego? Myślę, że na tym forum, znalazło by się kilkoro, tzw. sceptyków (w tym Ja), którzy byliby chętni sprawdzić twoją wiarygodność. Zauważ, że niecodziennie trafia się ktoś, kto twierdzi, że może kontrolować pogodę.
  • 0

#30

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Uczucia są słabością. To przez nie cierpimy. Bez nich żyje się lepiej. To samo ma się do nadzei. Jeśli jej nie masz to nie poczujesz zawodu jak coś ci nie wyjdzie. Tak żyje się o wiele łatwiej. Po co miałbym to zmieniać?


Słyszę tutaj maga chaosu, poczytaj o tym, bo może okazać się, że masz duże predyspozycje do tego.


Dalej jednak nie wierzę w kilka rzeczy ;)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych