Skocz do zawartości


Zdjęcie

Eksperyment


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
221 odpowiedzi w tym temacie

#106

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

lyphs - nie pisz posta pod postem,jak możesz to edytyuj posty :)
A jak dla mnie oobe to jedna wielka ściema,ten kto uważa że udaje mu sie oobe,to uważam że to wszystko wytwarza jego umysł,nic więcej tylko wytwór wyobraźni :]
  • 0

#107

matt15.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja widziałem tam najpierw napis "SEKS", a potem "SMAK", ale pewnie to nie to :mrgreen: prawda? x]
  • 0

#108

Patrylo.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po przeczytaniu pierwszej strony tak sobie pomyślałem co to moze być za wyraz i niewiem dlaczego od razu na język przyszło mi "krowa" a jak zobaczylem jak na 5 stronie jeden z uzytkowników podal ten wyraz to teraz czuje sie bynajmniej dziwnie :hm: :hm: :hm:
  • 0

#109

sebacyw.
  • Postów: 246
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

(...)od razu na język przyszło mi "krowa"(...)

Szczęśliwy traf :D ?
Co do tematu, jestem ciekaw, jak wypadną wyniki bo temat jest bardzo pomysłowy.
Lecz wizualizacja może być tylko wytworem wyobraźni podczas OOBE wiec nie wiadomo, czy osoba trafi w odpowiednie miejsce czy moze czasem do pokoju wykreowanego...
Sam praktykuje OOBE, jak na razie cwiczę krótko ale efekty widać, muszę jeszcze popracować nad pełnym wyjściem z ciała bo jak na razie opanowałem pełne rozluźnienie i wyłączenie od rzeczywistości oraz codziennych problemów.Doświadczony nie jestem na razie na pewno ale przeżyłem już początek wyjścia z ciała i mogę szczerze powiedzieć, że jest to niesamowite przeżycie(jeszcze lepsze jest pewnie maksymalne wyjscie-ale to w swoim czase :D )
Pozdrawiam
  • 0



#110

DeXX.
  • Postów: 9
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tyle postow a taki mierny wynik ;] Pozwole sie podeprzec Darkiem Sugierem, z ktorego ksiazki wyraznie wynika, ze takie zadanie jest nie wykonalne! Opuszczajac cialo przenosimy sie poczatkowo do swiata bazujacego tylko i wylacznie na naszej psychice, przezyciach i wspomnieniach (bodajze Focus 23 , prosze mnie skorygowac jezeli sie myle). Pozatym rowniez twierdzi, ze absolutnie nie ma mozliwosci aby przenoszac sie w swiat astralny, moc w jakikolwiek ingerowac lub doswiadczac swiata materialnego/realnego. Oczywiscie nasuwa sie pytanie w jakim stopniu moze on byc autorytetem w tej dziedzinie, lecz w tym samym stopniu istnieje mozliwosc podwazenia Pana Monroe. Pamietajmy o historii z Kopernikiem. Obysmy nie popelnili znowu gigantycznego bledu...
  • 0

#111

ozim.
  • Postów: 92
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O MATKO :o 8 stron tematu a większość postów jest strasznie bezsensownych. Szkoda, że nikt nie wykazał się umiejętnościami. No chyba, że wykazanie się umiejętnościami jest awykonalne ;D
  • 0

#112

mareczos.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widziałem tyle postów nie pamiętam w których tematach i ludzie wypowiadali się że często wchodzą w astral a teraz Kur*a nic nie napiszecie?PODDAJCIE SIĘ! Zresztą wychodzenie z ciała to tak naprawdę wchodzenie w OSPUO! czyli Obszar stworzony przez umysł obserwatora. Pierwsze poczytajcie jakieś książki a później zakładajcie takie tematy...Polecam Książke Darka Sugiera "Miłośc i wolność POZA CIAŁEM"!!!
  • 0

#113

Who.Am.I.
  • Postów: 183
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie jest poddanie się. To autor tematu przestał się zgłaszać. Może ktoś inny się zgłosi do prowadzenia eksperymentu?
  • 0

#114

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja mogę napisac ten wyraz, zamieścić zdjęcia pomieszczenia. Resztę info jak miejscowość mogę przesłać przez PW do podróżników :) Ale to jutro już ewentualnie.

Napiszcie tylko co trzeba oprócz tego, żeby nic nie przeszkodziło :D
  • 0



#115

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przepraszam za post pod postem ale chciałem odświeżyć temat żeby podróżnikom nie umknął :)

Więc tak:

1. Zdjęcie fragmentu mojego pokoju z zaznaczeniem gdzie nakleiłem kartkę.
Dołączona grafika

2. Dla ułatwienia napisałem tam 2 wyrazy, ale od uczestników proszę podania tylko 1 - poszedłem na rękę wszystkim chętnym :)

3. Świadek. Mogę wysłać poprzez PW te wyrazy 2 osobom. Jednak zabezpieczyłem się przed oszustwem ze strony świadków. Koło kartki przyklejona jest bardzo charakterystyczna rzecz, nie sposób jej niezauważyć patrząc na kartkę z wyrazami - co to jest? Wiem to tylko ja i ewentualni goście w moim pokoju :)

4. Inne informacje jak miejscowość, moje zdjęcie itp. Co tam jeszcze może być potrzebne, prześlę (przez PW) uczestnikom, którzy się zgłoszą.


Co jeszcze mogę zrobić?
Proszę piszcie sugestie.

#Aha co do świadków - wolałbym żeby to były osoby, które już na forum chwilkę są.
Nie bójcie się też, ze mój sceptycyzm wytworzył barierę nie do przebycia :) Ja jestem nastawiony w miarę pozytywnie do tego zjawiska.
  • 0



#116

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Więc słuchaj, jeżeli jest się sceptykiem w takim stopniu to powinno też mieć się teorię na temat który negujesz ;) Więc nie da się wejść do twojego pokoju poprzez zdjęcie w stanie projekcji astralnej, jest to niemożliwe dopóki wcześniej tam nie zawędrowałeś. To już było poruszane na forum wiele razy. Musiałbyś podać dokładny adres i opisać swój dom i otoczenia środowiska - to już ułatwia zadanie. Więc - na PW możesz to dać chętnym.
  • 0



#117

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Coś mi się zdaje, że nie czytałeś mojego postu do końca.
Patrz punkt 4.

Zdjęcie jest żeby wiedzieli gdzie szukać.
Resztę informacji podaję w PW, publicznie nie podam adresu swojego :)


Temu użytkownikowi starczy :]
  • 0



#118

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Owszem przeczytałem i dlatego napisałem : Więc (Więc - na PW możesz to dać chętnym.) A sam napisałeś ' co tam potrzebne ' czyli nie wiesz nawet sam co będzie potrzebne. Dlatego również w pierwszym rzędzie obsadziłeś zdjęcie pokoju, które pomaga w bardzo małej mierze ;p Ale i tak lubię sceptyków, powodzenia Har-Magedon ;)
  • 0



#119

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co tam potrzebne - nauczyło mnie tego doświadczenie.
W ostatniej chwili ludzie wyskakują, że jakieś pola magnetyczne [i inne] im przeszkadzają, dóhy i inne gady.
Nie sposób przewidzieć z czym tu wyskoczą. Podałem rzeczy, na które trafiłem w takich dyskusjach jako niezbędne :)


Dziękuję :) Będzie baaaardzo potrzebne coś się zanosi.
  • 0



#120

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale jeszcze jedno har-magedon ;p ... nie wziąłeś jednego pod uwagę - robiono już testy czy OOBE jest prawdziwe i wyszły one pozytywnie. W ameryce funkcjonuje taka organizacja jak Monroe Institute, z którą Monroe ma mało wspólnego, chociaż on ją założył, ale to już inna bajka. Tam było prowadzonych (i jest nadal) setki doświadczeń mających na celu nie udowodnienie zjawiska OOBE (bo to już jest dowiedzione), lecz badanie dalsze tego fenomenu ;) . Muszę dokładnie przewertować książki o parapsychologii i internet by znaleźć o tym coś więcej, lecz i ty napewno jak wejdziesz w google mógłbyś sobie coś poszukać ;)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych