Skocz do zawartości


Zdjęcie

Eksperyment


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
221 odpowiedzi w tym temacie

#91

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

OOBE możliwe jest również podczas snu.
  • 0



#92

Spyryt.
  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten wyraz to nie czasem, ABC ?
  • 0

#93

L. Mimai.
  • Postów: 70
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe czy nie... Nikt na_razie nie wyszedł z ciała na tyle skutecznie żeby rozwiązać pytanie... A może nikt nie potrafi? Może tak naprawde to odbywa się tylko w umyśle jak uważa Defibrylator i na_pewno wiele innych ludzi. Niech ktoś udowodni że to nieprawda. Czekamy :mlotek:
  • 0

#94

Defibrylator.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!

Przepraszam za zwłokę, ale temat miał być odblokowany 10, lecz tak się nie stało i myślałem, że został zapomniany. Na szczęście nie =)

Oczywiście, jak już powiedziała Tacita, wyrazu nie odgadnięto. Co nie znaczy, że nie zachęcam do dalszych prób =) Z przykrością muszę stwierdzić, że część osób próbuje po prostu szczęścia idąc po najkrótszej linii oporu - szukacie kojarzących się słów (eksperyment, Defibrylator, abc etc). Muszę Was rozczarować - wyraz został dobrany zupełnie przypadkowo tak, by właśnie ktoś przez przypadek go nie zgadł. A jeśli ktoś dzięki swoim zdolnością jasnowidzenia go odgadnie, to proszę, by nie pisał tego w temacie. Co najwyżej niech wyśle mi lub moderatorowi Tacita pm z pytaniem, jeśli tak go ciekawi rozwiązanie. Chcę sprawdzić, czy jest to możliwe w oobe, a nie w jakichś "widzeniach".

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych próbach! Wyraz ciągle czeka na odkrywców ;]

Defibrylator :papapa:
  • 0

#95

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Gospodarz tematu powrócił także warto aby odswieżyć po raz kolejny topic ;)
  • 0

#96

Amnezja.
  • Postów: 99
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No coz, nie bede sie rozpisywal.. streszcze sie... i powiem krotko- ogromne brawa!! odrabales kawal swietnej rooboty! :crazy:
  • 0

#97

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja pierdzielę ! Ja pierdzielę ! Co z niektórymi nie tak !!?? Nie mogłem odpisać w tym temacie, gdyż mnie nie było na forum ok 2 miesięcy, ale kiedy wszedłem do niego i przeczytałem wszystkie strony to aż mi się nie dobrze zrobiło ! Ladd18, Tabi - co z Wami !!! O czymś zapomnieliście ? bardzo ważnym ? Nie wiecie ? Userzy już podpowiadali w odpowiedziach w swoich postach - jeden user napisał że nie wszystko się wydaje takie jak w rzeczywistości, można w nią ingerować ! drugi krytykował sposób wejścia przez zdjęcie !

Pamiętacie projekt 'Spotkania w Astralu' - tam ktoś podsunął pomysł wchodzenia przez zdjęcie, ale co ja na to powiedziałem ? - 'omg, stfu, n00bz!' - śWIADOMOŚĆ NIE ZAWSZE PODĄŻA TAM GDZIE CHCEMY, PRZECIEŻ NIE WIDZIELIŚCIE WCZEŚNIEJ TEGO MIEJSCA, WIECIE GDZIE TO JEST ? MIASTO, OSIEDLE ? MOŻECIE JE WYCZUĆ ? WĄTPIĘ. I MYŚLICIE ŻE PRZEZ ZDJĘCIE TAM DOLECICIE ?.... Więc powiem to ostatni raz-W OOBE PRZEZ ZDJĘCIE SIĘ PRZENOSIMY DO PROJEKCJI ASTRALNEJ, FOCUS 27 !!!!!!! GDZIE KREUJEMY WŁASNĄ RZECZYWISTOŚĆ !! WIĘC TA KUCHNIA TO TYLKO WASZE MYŚLOKSZTAŁTY- NIC WIĘCEJ. JEŻELI CHCECIE PRZECZYTAĆ NAPISA NA KARTECZCE TO NIECH PODA WAM ADRES - A NIE ZDJĘCIE. NIE JEGO WINA ŻE NIE ZNA SIĘ DOBRZE NA OOBE, ALE WASZA ;D ;D Teraz czas na refleksje dla co poniektórych...

Pamiętajcie : NIE PRZENOŚMY SIĘ ZE ZDJĘCIA NEVER ! GDYŻ TRAFIAMY DO WŁASNEGO ŚWIATA W FOCUS 27 !!

P.S. Z góry chciałbym serdecznie przeprosić grupę trzymającą władzę za lekkie nagięcie przepisów obowiązujących na VRP. Chodzi mi o część powyższego postu pisana wielką czcionką. Po prostu niektórzy mi się wydawało że o tym wiedzą, bo już to było wspominane na forum...Przepraszam i pozdrawiam!
  • 0



#98

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No cóż mój wielki błąd ;( , nie mam nic na swoje usprawiedliwienie :/ .

Jedyne co mogę z tego wyciągnąć to wniosek ze jednak jeszcze wielu rzeczy nie ogarniam w tematyce OOBE w 100% ;) .
  • 0

#99

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ladd18 - nic się nie stało xD a żebyś wiedział ile ja popełniłem gaf co do zjawiska OoBE, ale nadal się edukuje, tym razem na własnych doświadczeniach. Poprostu zdziwiło mnie że nikt o tym nawet nie pomyślał dogłębniej. Człowiek błędy popełnia codziennie ;p Ale najważniejsza jest edukacja.
  • 0



#100

Quarges.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I tak właśnie eksperyment dobiegł końca? :omfg:
Chyba, że Defibrylator powie nam gdzie mieszka :D

W sumie to taki wynik był do przewidzenia :P
  • 0

#101 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

Hasło to "drut"
  • 0

#102

Fallriv.
  • Postów: 21
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I jak wyglada aktualnie stan doswiadczenia:)?
  • 0

#103

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Podejmuję próbę.
Jak autor uzupełni moim zdaniem braki umożliwiające podjęcie próby.
Brakuje mi świadka.
Jest nim zdjęcie autora.
Brakuje również adresu.
Wystarczy miejscowość.
  • 0



#104

lyphs.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wedłog mnie haslo to "dziekanat", a sciane masz złto-brązową
  • 0

#105

lyphs.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

teraz wystaczy tylko czekac az ktos sie zainteresuje topickiem -.- tak nawiasem to niejest informacja pozyskana dzieki oobe
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych