Skocz do zawartości


Zdjęcie

Manifestacja Ufo W Stratford


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#16

Luk@sh.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dużo wypowiedzi, każdy ma swoją wersję wydarzeń a dla mnie to jest oczywiste, nadchodzą czasy w których wiele się wyjaśni... ja osobiście też się zastanawiam nad kształtem tego szyku czy oni nie chcieli nam czegoś wskazać na niebie może by jakiś astronom sprawdził na co oni pokazują. Biorąc oczywiście pod uwagę w którą stronę była skierowana nasza planeta tego dnia w tamtym właśnie miejscu na ziemi..? Ja się niestety na astronomii nie znam i nie wiem jak to sprawdzić, ale powiem szczerze że gdyby na przykład się okazało że oni wskazują nam na konstelację Oriona.... to zaczął bym się bać.
  • 0

#17

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A skąd wiesz w jaki sposób UFO pokazuje kierunek? Myślisz, że tak jak na Ziemi używają strzałek?
:)
  • 0

#18

wielki_mis.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[code=auto:0]z takimi wypowiedziami to bym uwazal tongue1.gif bo juz nie jeden czyms takim glupka z siebie zrobil na forum. Przeciez to nedzny filmik jak kazdy inny, kulki z ktorych nic nei wynika, wszystko owiane tajemnica, zero konkretow. Poprostu zalosne.Tiamat+

Był swego czasu na program o UFO Discovery i tam pokazywano film z jakiej imprezy w mieście w jednej z byłych republik radzieckich { już nie pamiętam jakiej,może , ktoś oglądał to dopowie}.
Właśnie tam był nakręcony film przez profesjonalną telewizje z przelotu UFO i nie był to rozmazany obiekt ale bardzo wyraźny.Nie mówiąc o wielu świadkach ,bo była to impreza masowa.
I nic to nie dało wyraźny film setki świadków i nadal nic dalej się mówi o balonach itp historiach a nikt oprócz pasjonatów nie zajmuje tym na poważnie.


Tak jak w tym wypadku.Zgoda filmik nieostry nic niedający ale jednak są świadkowie.
Dlaczego mamy wątpić że coś widzieli.
Przecież taka liczba świadków w sprawie karnej posłała by oskarżonego np na śmierć a w sprawie UFo jest to za mało.
  • 0

#19

oliver axel.
  • Postów: 352
  • Tematów: 16
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mis dokładnie , czegoś tu nie rozumie , przecież te obiekty na niebie nie były czymś naturalnym, nie codziennie można zaobserwować takie zjawisko , wiem jedno mamy zatwardziałych sceptyków na forum :lol i wcale nie mowie ,że to zle :D ale ciekawi mnie czego jeszcze wam potrzeba ? :lol
  • 0

#20

Jose_Arcadio.
  • Postów: 27
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh, całkiem ciekawe...
kiedyś pamiętam widziałem pojedyńczy "pojazd" w sumie kropka na niebie, leciało podobnie jak spadająca gwiazda ale w pewnym momencie zakręciło o 90 stopni :wow:

czasami obserwacje nieba dużo dają :cafe:
  • 0

#21

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te 4 swiatla sa ulozone w krztalcie jakby litery *V*... ogladal ktos Roswell - W kręgu tajemnic?
  • 0

#22

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Już nie raz i nie dwa razy przy tego typu obserwacjach wychodziło na jaw, iż najbardziej prawdopodobnym źródłem tej obserwacji były chińskie lampiony (lub coś w tym stylu) - ja tam bym się wstrzymywał ze 100% opiniami :)

Pozostają nam jeszcze relacje świadków, którzy mówili, iż to nie mogły być lampiony... tym bardziej my nie możemy tego jednoznacznie ocenić, ale czy warto ufać im w 100% ? ;)
  • 0



#23

wielki_mis.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak to prawda ze w tym wypadku nie możemy w 100% być pewni.
Zdaje sobie sprawę ze mogą być pomyłki przy tego typu obserwacjach.
Ale też nie można wszystkich obserwacji zwalać na pomyłkę.
Bo jeśli świadkowie tak często się mylą to trzeba będzie wypuścić większość bandytów z więzień.Bo często świadkowie ich też widzą w niekorzystnych okolicznościach np w nocy
  • 0

#24

Kaczu.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeśli mieli by coś przekazywać, to są prostrze metody i bardziej czytelne, a nie mruganie lampkami. Za dużo Muldera sie naoglądaliście
  • 0

#25

awjp.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe, moja matka takie same widziała nad Górami Izerskimi. Ze niby latały w te i we w te później się rozłączały i łączyły. Zrobiła niezłego zamieszania jak mnie wołała. Myślałem, że jakiś samolot czy coś, no ale jak już przyszedłem to jedyne co mogłem zobaczyć moimi sennymi oczma była jedna silnie świecąca gwiazda (bodajże jakaś planeta na południowo-zachodnim niebie) i lecacy nisko nad górami samolot. Byłem tak zaspany, że niczego innego nie widziałem, odburknąłem, że za dużo wina wpiła i poszedłem spać :mrgreen: .
  • 0

#26

Bravo.
  • Postów: 60
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To mi coś przypomina wdziałam już podobną manifestację i jestem w stanie przyjąć to za UFO.
Może odbiega to nieco od tego co można było zobaczyć w Stratford, ale mogę się mylić .
Moja praca na konkurs graficzny inspirowana powiedzmy snem.
http://images22.foto...b1cb066b953.gif

Dla ułatwienia dodam, że to te czarne kropeczki w lewym górnym rogu ich szyk, oraz ten obiekt po prawej też u góry.
Po prostu gdy zobaczyłam zdjęcie od razu skojarzyłam z moimi wypocinami a raczej z tym co na nich jest.


To coś też mi się śniło, ale po obejrzeniu filmu "znaki". A co do tych świateł to może jakieś samoloty ( mogły lecieć wolno, bo współczesne samoloty potrafią nawet zawisnąć w powietrzu), ale bardziej przemawia mi ufo.
  • 0

#27

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

(...)
bo współczesne samoloty potrafią nawet zawisnąć w powietrzu), ale bardziej przemawia mi ufo.

Ale bardzo przy tym hałasują ;)
  • 0



#28

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Podobna formacja tym razem uwieczniona na zdjęciu za dnia :

Stratford on Avon UFO Formation Photographed in Daylight
  • 0



#29

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Postaram się to jutro (w środę) przetłumaczyć ;)

Chyba się dzisiaj nie wyrobie :/
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych