Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trzecia Wojna Światowa Według Przepowiedni.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#91

dombro.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

III Wojna chyba właśnie się zaczyna.
  • 0

#92

Argentum.
  • Postów: 198
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludy Europy i Azji staną przeciwko sobie. Rosja i Gruzja...ciekawe...
Jeżeli Bush i UE sprzeciwią się Rosji jednomyślnie może to oznaczać wojnę. Jeżeli zaś staną po stronie Rosji Gruzja legnie w gruzach....;/

Na razie jest za wcześnie na wyciąganie jakichkolwiek wniosków. Możemy teraz być świadkami ważnych...epokowych wydarzeń historycznych. Nie sądzę jednak by to był akurat ten moment.
  • 0

#93

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak chiny zaatakują USA, czy tam Rosję, to prędzej im gospodarka padnie. Nałożą potężne embargo na towar sprowadzany z chin, i się skończy dla nich zabawa...


Chiny nie muszą atakować USA, wystarczy że uwolnią rezerwy walutowe zebrane w dolarach amerykańskich, i to nie Chiny padną a gospodarka Stanów Zjednoczonych ogłosi bankructwo. Rosja?
Inną kwestią jest to że to nie my jesteśmy Chinom do szczęścia potrzebni a Chiny nam. Te malutkie żółte rączki wyrabiają 99% naszych komputerów, ubrań, zegarków, pralek, lodówek, telewizorów, i wszystkiego co jest do wyrobienia. Swoje główne fabryki w Chinach mają największe koncerny świata, gdyby Chiny się pewnego dnia wypieły na świat ceny poszybowały o setki procent w górę z dnia na dzień. Gospodarki świata by się zachwiały, Amerykańska w każdej chwili może zbankurotwać, jest w pełni zależna od Chin, więc Chiny nie muszą wywoływać wojny, Ameryka owszem, Chiny mogą wykupić połowę tego świata, ich potenjał dopiero się budzi, nabiera mocy, a potęga Chin jest przeogromna, jest to naród, abstrahując od metod, szalenie zdyscyplinowany, osiągający swoje cele, to inna kultura niż kultura zachodu.
Jeżeli Chiny kiedykolwiek zaatakują oznaczało to będzie że są bardzo bardzo potężne zarówno gospodarczo i militarnie, i wynik takich działań będzie straszny. Bo embargiem to my sobie Chiny możemy straszyć, nawet je nałożyć ale najgorzej na tym wyjdzie cała zachodnia gospodarka.
  • 0

#94

eLiPe.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli Bush i UE sprzeciwią się Rosji jednomyślnie może to oznaczać wojnę


Nie staną jednomyślnie przeciwko Rosji. Rosja to nie Irak czy Iran, to potężne mocarstwo, zarówno USA jak i UE liczy się od zawsze z ich zdaniem. Myślę że obie strony pójdą na kompromis, Rosja zajmię część Gruzji i wycofa swoje wojska.

To dopiero niewielki, lokalny konflikt. Nie sądze aby to miał być początek III Wojny Światowej
  • 0

#95

Kifecassi.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Historia nauczycielką życia? -> Serbia 1914.

(to tak do postu wyżej)
  • 0

#96

eLiPe.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Stary... 1914 był 100 lat temu, teraz jest inaczej. Wtedy USA nie miało takich wpływów w Europie, nie było UE, nie było organizacji stojacych za prawami człowieka ( m.in ONZ). Przykro mi, nie bedzie trzeciej wojny światowej, przynajmniej nie teraz ;p
  • 0

#97

Company.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolega wyżej zaprezentował tylko mechanizm. Mechanizm ten sprawdzić sie może, niezależnie od tego, czy jest to rok 2008, czy 1914, czy 3738 pne. Czy gdyby USA miały większe wpływy w Europie 100 lat temu, to nie doszłoby do I wojny św?

Nie jestem małolatem wierzącym w każdą teorie spiskową, ale prawda jest taka, że II wojnę poprzedziło zajęcie Czechosłowacji. Dzisiaj zajęta jest Gruzja (tzn, przynajmniej jej część). Analogie widoczne są gołym okiem, niezależnie od tego, czy w dalszej fazie sprawdzą się, czy nie.
  • 0

#98

Szamanista.
  • Postów: 53
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no tak...ale np. przed II W.Ś. istniała Liga Narodów, która prezentowała podobną skuteczność co dzsiejsze ONZ, czyli żadną...
  • 0

#99

PRYM.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj Panie i Panowie troche sie zagolopowaliscie. III Wojny Swiatowej na bedzie z tak blachiego powodu. Ludzie rzadzacy Rosja musieliby miec nie rowno pod sufitem mowiac kolokwialnie aby wywolac taka wojna. Zastanowy sie jakie mielby z tego korzysci? Zadne bo co moze pozostac po konflikcie jadrowym ktory ogarnalby caly swiat? Na tym swiecie nie ma miejsca dla drugiego Hitlera... Tak padaja porownania, "widoczne analogie". A co niby maja zrobic np. Stany czy NATO. Wyslac swoje wojska do obrony panstwa wielkosci kilku Polskich powiatow... Nie przesadzajmy. Oczywiscie na swiecie bede sie nasilac tego typu konflikty ale to zadna nowosc dla ludzkosci. Ludzie zawsze walczyli o surowce czy przestrzen zyciowa. To co zrobila Rosja owsze jest bardzo nie na miejscu. Ale czy tak przez wszystkich uwielbiani Amerykanie sa lepsi? Otoz nie bo to co zrobili z Irakiem jest podobna sytuacja tylko ze oni zadbali powiedzmy o lepszy wizerunek wybawicieli swiata od terroryzmu. Taka jest moja ocena.

Pozdrawiam.
  • 0

#100

rammek.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeden z cytatów Fallout'a II : "War... War never changes"

takze 100 czy 200 lat to nic nie zmienia... a prawda jest to ze jak przyjdzie co do czego to takim NATO, UE czy ONZ to bedzie mozna sobie pupe wytrzec...

W polityce nie ma przyjazni, sympatii czy wspolczucia sa tylko interesy... a prowadzenie polityki to dosc czesto mowienie jednego a robienie calkiem czegos innego... zapewnienia i komunikaty Rosji z frontu sa tego przykladem


Jakie cele hmm... czasem zbierze sie paru kretynow i coz wcisną czerwony guzik :/

A jesli chodzi o Amerykancow to nie sa lepsi od ruskich... W Iraku interweniowali od razu... a w Gruzji nie... a dlaczego? bo w Iraku mieli interes (ROPA) a tu nie
  • 0

#101

Inspring.
  • Postów: 169
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Należy zauważyć że Przepowiednie z głównego tematu , nie mówią o wojnie Rosja-USA tylko o tym że Chiny zaatakują reszte świata !

USA postępuje tak jak każdy , tam gdzie ma korzyści to tam interweniuje ... Można podawać setki takich przykładów , nikt nie pcha się tam gdzie nic się nie zyskuje (racja?)
  • 0

#102 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja sięzgadzam z Flea . Konflikt w Gruzji, zapotrzebowanie na ropę i gaz. Tarcza w Polsce, i powrót Rosji do politylko z ZSRR. Nawet eksperci mówią, że mamy do czynienia z kolejną zimną wojną. Nierokuje to dobrze... Najgorsze jest to, że w każdej kolejnej wojnie ginie więcej cywili.
  • 0

#103

czarna01.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tylko na boku powiem, że moja babcia również opowiadała mi o czymś takim. Kiedyś wspomniała, że krótko przed rozpoczęciem II wojny światowej cała wieś widziała "jakby niebo na zachodzie płonęło", coś takiego - nie pamiętam dokładnie. Niedługo wróci do domu, tak więc coś więcej wypytam.

Co więcej wiesz o tym widzianym niedawno słupie? Gdzie, kiedy, jak, kto, etc.?


jakos w lipcu pod wieczor moja mama na dzialce byla i tak jakos jej sie rzucilo w oczy zupelnie niespodziewanie dokladnie niewiem jak to wygladalo ale skoro moja babcia powiedziala ze to wojne oznacza to ma racje w wielu sprawach ma racje...

Użytkownik +..... edytował ten post 28.08.2008 - 21:35

  • 0

#104

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czyżby zachód słońca widzieli ludzie? Zdarzają się takie, że chmury maja kolory przypominające płomienie :)
  • 0



#105

Mariusz70.
  • Postów: 105
  • Tematów: 9
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wg Krzysztofa Jackowskiego III WŚ wybuchnie w 2008 roku.
Będzie to starcie całego świata Islamu właśnie z cywilizacją zachodu.

Coś jednak nie wybuchła :)

Ja tylko na boku powiem, że moja babcia również opowiadała mi o czymś takim. Kiedyś wspomniała, że krótko przed rozpoczęciem II wojny światowej cała wieś widziała "jakby niebo na zachodzie płonęło", coś takiego - nie pamiętam dokładnie.

Może chodzi tu o zjawisko, które zapowiedziała Matka Boża w objawieniach w Fatimie:

"Kiedy pewnej nocy ujrzycie nieznane światło, wiedzcie, że jest to wielki znak od Boga, że zbliża się kara na świat za liczne jego zbrodnie. Będzie wojna, głód, prześladowanie Kościoła i Ojca św."

Takie nadzwyczajne światło widziano w północnej części nieba w nocy z 24 na 25 stycznia 1938 r. w całej Europie, także w Polsce.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych