Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Probe" - Tajemniczy Obiekt


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
229 odpowiedzi w tym temacie

#31

maj46x.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjęcia z aparatu nie są takie małe - autor musiał je pomniejszyć i użył do tego photoshopa, bo jak wiemy, pomniejszanie np w paincie powoduje stratę jakości.Jedno ze zdjęć (skrzydło) jest zoomem a poprzedniego - do zoomu tez został użyty photoshop.Tylko... czy zamisat zoomu nie mozna było dać zdjęć w oryginalnym wymiarze? Ehhh ta niepewność...
  • 0

#32

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Panowie photoshop elements w exif to żaden dowód na fałszerstwo tych zdjęć. Wystarczy, że program ten był domyślną przeglądarką lub wykorzystano go do zmiany rozdzielczości i voila.

ale nie róbmy jaj - jak by to miało za przeproszeniem latać w takiej gęstej atmosferze jak nasza , powyżej 200 km/h to by mu te pręty i skrzydełka z korpusu powylatywały - nonsens.


Chyba, że ma własne pole grawitacyjne to może latać i bokiem :)
  • 0



#33

stb.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Powiem tyle. Gdybym ja coś takiego zobaczył, zrobiłbym całą kartę pamięci fotek... czyli kilkaset. Tutaj mamy kilka fotek i historyjkę, że raz go widzieli i poszli jeszcze razy sprawdzić czy jest... normalnie jakby szli na grzyby...

Czyli jak dla mnie całkiem dobra robota w programie graficznym :) .
  • 0

#34

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Gdzieś jest na forum temat o naukowcach budujących tarcze blah blah blah - kto powiedział, że nie można zbudować takiego deflektora do ułatwiania lotu w atmosferze :) . Taa, w sumie ciężkie do zrealizowania.

Ale jak powiedział Eury, jeśli ma napęd antygrawitacyjny i wytwarza własne pole grawitacyjne to może nawet piruety kręcić.

Heh, taki mały offtop - człowiek, który na tym forum spędzi rok zna wszystkie rzeczy, których nie powinien robić fałszując zdjęcie.
  • 0

#35

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Powiem tyle. Gdybym ja coś takiego zobaczył, zrobiłbym całą kartę pamięci fotek... czyli kilkaset. Tutaj mamy kilka fotek i historyjkę, że raz go widzieli i poszli jeszcze razy sprawdzić czy jest... normalnie jakby szli na grzyby...

Noo racja! 150 grafik przynajmniej dla uwiarygodnienia aby to napewno zdjęcia, to lekka przesada :]
  • 0

#36

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

kilkanaście minut w Photoshopie, trochę umiejętności. Zbyt piękne jest to wszystko jak na coś prawdziwego. Przez tyle lat jakieś małe kropki na niebie a tutaj nieruchomy obiekt pozujący do zdjęć...

mistrzu... zrob w kilkanascie minut takiego fake'a to Ci sie oddam normalnie :lol
sam wiem ile niektore rzeczy trwaja, zeby nie zrobic bledow...
moim zdaniem gdyby podciagnac ten watek, wyslac maila z prosba o fotki w oryginalnym rozmiarze, albo cos... moglby to byc niezbity dowod na isntnienie... cywilizacjii pozaziemskich? swiatow rownoleglych? :)
  • 0

#37

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

FAKE - Dowód??

Spójrzcie na ostatnie zdjęcie na prawej "ściance" między "płatami" (Skrzydłami??) wiadć prześwitujące niebo, czego nie można zauważyc na pozostałych zdjęciach


Na zdjęciu 3 też jest widoczne prześwitujące niebo w tym samym miejscu. Na pozostałych zdjęciach obiekt jest inaczej odwrócony i temu nie widać. :victory:

No koncepcja statku/sondy fajna i te ujęcia ładnie to wyszło, ale nie róbmy jaj - jak by to miało za przeproszeniem latać w takiej gęstej atmosferze jak nasza , powyżej 200 km/h to by mu te pręty i skrzydełka z korpusu powylatywały - nonsens.

Co nie zmienia faktu że model fajny ta asymetryka dodaje uroku :)


Skąd wiesz z czego obiekt jest wykonany? Może materiał jest wystarczająco silny żeby wytrzymać? :victory:
  • 0



#38

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Hmm , koleś pisze , że widzi to bardzo często patrząc np. przez okno. Czy zatem normalne jest to, że nie ma relacji innych obserwatorów ? Dalej pisze coś takiego :

It is very easy to photograph and...many neighbors aside from my friend have also seen it.

Czemu nikt nie zapyta o ich relacje i skoro jest wielu świadków nie ma żadnych informacji w mediach światowych ?

Niestety ale jak dla mnie fake , choć wygląda pięknie i tak jakby nie przypomina tego, co mogłoby być stworzone przez człowieka ..
  • 0

#39

rybak.
  • Postów: 175
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba za bardzo chcecie wierzyc w takie bajki :) Ja odrazu jak zobaczylem ostatnie zjecie wiedzialem, ze to oszustwo, nie ma promieni slonca na "statku" po prawej stronie heheh
  • 0

#40

solo11.
  • Postów: 66
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jakie promienie świetlne .na ''podwoziu''?,nie ma promieni i ich nie powinn byc .możliwe że fake choc chciałbym aby to była prawda
  • 0



#41

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdjęcia są nieprawdopodobne.
Ciężko jest dopuścić myśl,że to zdarzenia rzeczywiście miały miejsce.
Ale kto wie,może gościu faktycznie miał "bliskie spotkanie".
Gdyby to była prawda,byłby to z pewnością najlepiej udokumentowany fotograficznie dowód na odwiedziny przez obcych.
Oby tak było!
  • 0



#42

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hmm...

Jakie tu można wymyślić tezy :
- obiekt pochodzenia ziemskiego, wykonany ludzkimi rękoma - coś jakby Lifter w wersji 2.0 ;)
- grafika (jak tu mówią co niektórzy...)
- JU EF OŁ

A twierdzenia tego typu:

Gdyby to była prawda,byłby to z pewnością najlepiej udokumentowany fotograficznie dowód na odwiedziny przez obcych...


Nie wiem co ma autentyczność tego obiektu do dowodu na odwiedziny Obcych. Przecież ich nikt nie widział (w tej relacji). Nawet jeśli obiekt , który widać na fotce jest czymś "naturalnym" (czyt. nie został wmontowany czy coś) to nie udowadnia nam on, że obcy istnieją... ;)
  • 0



#43

lukasz.8881.
  • Postów: 95
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chcialbym zeby to nie bylo fake , ale ta pierwsza i ostatnia fotka (robiona cyfrówką) wyglądają jak fake. Ta robiona telefonem nie wygląda jak mi na fake. Czekam na cos wiecej w tej sprawie
  • 0

#44

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jak dla mnie statek wygląda sztucznie i ogulnie sądze że to fake, również ze wględu na skąpy opis autora-jakby nie wiedział co jeszcze wymyslić...
  • 0

#45

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem co ma autentyczność tego obiektu do dowodu na odwiedziny Obcych. Przecież ich nikt nie widział (w tej relacji). Nawet jeśli obiekt , który widać na fotce jest czymś "naturalnym" (czyt. nie został wmontowany czy coś) to nie udowadnia nam on, że obcy istnieją...


Jeżeli nie został "wmontowany" jak i nie jest dziełem rąk i umysłów ludzkich,to pozostaje jedna alternatywa.
Jest pochodzenia pozaziemskiego.
Nawet jeśli byłby bezzałogowy ,to musiał być przez kogoś zbudowany i wysłany na ziemię.
A skoro tak to jest to w pewnym sensie dowód na istnienie obcych cywilizacji.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych