Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reptoidy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#31

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Swego czasu mocno interesowałem się tą teorią. Byłem skłonny nawet w to uwierzyć...ale...nie teraz. Ktoś nazwie mnie ignorantem, ale w natłoku informacji nas otaczających, udokumentowanej historii naszej cywilizacji nazbyt łatwo przy odrobinie wyobraźni wymyślić coś co składa się na logiczną całość. Stąd mój sceptycyzm.
Co prawda prawie każda cywilizacja na Ziemi miała swoje wierzenia w których istnieje dobro i zło. Białe było piękne, czarne było potworami ,diabłami które pastwiły się nad ludźmi, wywoływały strach i przerażenie. Mity? Wiara? Prawda?

OKI-a teraz jak ich pokonać? Wojna totalna przy użyciu konwencjonalnych środków aktualnie dostępnych, czy może wyszkolimy miliony wojowników z katanami w rękach perfekcyjnie potrafiący kontrolować swój umysł? Czy może jednak jedynym sposobem, na przejście do 4 gęstości to dać się zabić , ale i w tym przypadku kontrolując swój umysł???
Tak czy owak w każdym przypadku jesteśmy skazani na wymarcie cielesne.
Wojna totalna wywoła emocje które zadziałają jak ognisko zalane benzyną.
Nie jesteśmy w stanie wyszkolić wystarczającej ilości wojowników ,aby sprostać inwazji zwłaszcza ,że pozostaje 'reszta' nie wojowników którzy będą zasilać negatywną energią reptoidy.
Więc jedynym sposobem będzie sepuku całej cywilizacji -----wooow----jest jednak szansa na wykopanie gadów z naszej planety.
Wiem ,że od razu ktoś powie o prawach wszechświata, którymi musi sie kierować każda rasa nawet reptoidy.
Innymi słowy, możemy także powiedzieć NIEEEEE!!! Jeśli nasza rasa solidarnie i szczerze powie to słowo myślę ,że Ktoś za nas wydali ich z naszej planety.
Więc może jednak jest szansa???
Każdy wierzy w to co chce. Czy to prawda? Czy fałsz? Historyjka na zasadzie 2+2=4.
Ja sam podchodzę do tego sceptycznie......no może nie do końca.....bo to jednak jakoś logicznie brzmi ;)
  • 0

#32

Quguxhu.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawy reportaz, musze powiedziec ze juz jakis czas sie interesuje tym i wiem ze nie mozna brac wszystkiego na serio i ze trudno odroznic prawde od zwyklego wymyslu ludzkiego.

Ja jestem sceptycznie nastawiony do tego typu rzeczy i nie neguje tego ale tez nie moge powiedziec ze ta rasa naprawde isnieje no ale pozyjemy zobaczymy.

Choc czytam wszystkie artykuly z wielka ciekawoscia.

Jesli chodzi o przyszlosc to te istoty sa w rzedzie nad nami ?
  • 0

#33

Dybas.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem obce cywilizacje istnieją i nami kierują, a nie jakiś Bóg i Szatan, który jest wytworem człowieka. Dowody na UFO są, a na Boga niema. chyba, że Biblia, którą ktos kiedyś napisał sobie dla beki, żeby zrobić nas w konia. Moze to nie pasuje do tematu, ale nie mogłem sie powstrzymac :)
  • 0

#34

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem obce cywilizacje istnieją i nami kierują, a nie jakiś Bóg i Szatan, który jest wytworem człowieka. Dowody na UFO są, a na Boga niema. chyba, że Biblia, którą ktos kiedyś napisał sobie dla beki, żeby zrobić nas w konia. Moze to nie pasuje do tematu, ale nie mogłem sie powstrzymac :)


Ja uważam że Bogiem jest cały Wszechświat i jego wszystkie prawa i właściwości. Na ufo sensownych dowodów jak na razie nie ma(tym bardziej na jakieś "Reptoidy") i też mogą nas robić w konia. Wszechświat jest ogromny i być może "żywa" Ziemia nie jest jedynym tworem "Boga". Pytanie tylko po co mieli by nas kontrolować? Czy jeżeli ludzkość za 500-1000 lat znalazłaby planetę podobną do Ziemi, gdzie najbardziej wyewoluowane były by humanoidalne stwory, przypominające nasze szympansy, to czy chcielibyśmy ich kontrolować nie ujawniając się? Czy może zapragnęli byśmy sobie po prostu planetę podporządkować, jak odkrywcy Nowego Świata Indian? :) Jeśli kiedyś obcy nas już odwiedzili, to teraz są raczej jeszcze w drodze na swoją planetę...
  • 0

#35

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To nie jest topic o tym, kto rządzi światem, tylko o Reptoidach.
Nie zaczynajcie off-topa
  • 0



#36

Hashasheen.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.youtube.c...feature=related
  • 0

#37

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hashasheen, wytłumacz mi proszę co to ma do rzeczy... pod gamą świetlną oczy zawsze będę miały inny kolor...
  • 0



#38

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Makbet gdybys nie wiedzial, to byl zly zmiennoksztaltny jaszczuroid;)

@Hashasheen jak wrzucasz link napisalbys chociaz pare slow o filmiku
  • 0

#39

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Musisz obejrzeć filmik do samego końca....
  • 0

#40

Rockmenka85.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taa w dobie wojen ,konfliktów,niezrozumienia ludzkiego,egoizmu,bólu i cierpienia
jaszczurki niech do syta napchają swoje ''kosmiczne brzuchy''
Ale wierzę,że ostatnie słowo będzie należeć do nieuzbrojonej prawdy i bezwarunkowej miłośći :)
  • 0

#41

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Musisz obejrzeć filmik do samego końca....


Masz na myśli te "Obudź Się!" ;)

Filmik niezwiązany z tematem w żadnym stopniu, każdy z nas może zrobić coś takiego samemu -_-
  • 0



#42

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chodziło mi raczej o to jak gościu się w jaszczuroida zmienił. Osobiście w te bajki nie wierzę, napisałem tylko o co według mnie Hashasheenowi chodziło.
  • 0

#43

LS-D.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jakiś żart ? Czego to ludzie nie wymyśla,...
  • 0

#44

reVolt.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Troche mnie to przeraza. I nie chodzi mi o... raptoidy (o tym zaraz szerzej). Przeraza mnie latwosc z jaka ludzie lykaja takie historie;/

Popatrzmy na to trzezwym okiem (moje aktualnie jest trzezwe, wiec korzystam:P):

a) channelingi- informacje przekazywane z "tamtad". Niestety mijaja sie swoja trescia (kasjopea, ra, plejady) chociazby w kwestii daty budowy piramid (i nie tylko). Do tego dochodzi sprawa projektu cheops, ktory jak juz wiadomo byl nastwaiony na wyciaganie kasy od "szukajacych oswiecenia";]
Nawet jesli zalozyc, ze jakis procent z nich jest prawdziwy, nie ma zadnej gwarancji, od kogo pochodza.
Dla mnie to wystarczajace powody by nie traktowac ich jako dowodu w sprawie.
... zreszta popatrzcie ile sie tego (chanelingow wszelkiej masci) namnozylo w ostatnim czasie... Pomysl na biznes "chwycil".

b) raptoidy- kiedy zaczynalem sie interesowac ufologia nie bylo o nich mowy. Byly szaraki, o gadach nie bylo slychac. Teraz ktos mi wmawia, ze sa obecne od zawsze... bzdura. Wraz z kariera channelingow, ich legenda nakreca sie sama. Kazdy doklada kilka groszy. Do tego pare historyjek typu Mutwa czy Dulce.... i gra.

c) dowody w postaci nagran z TV - te wolaja o pomste do nieba (chociaz za uzycie slowa "niebo" moge zostac uznany za wojujacego katolika:P). Tak na zdrowy rozsadek... Super zaawansowana rasa, majaca swoje podziemne bazy w USA, pracujaca nad super nowoczesnymi technologiami, potrafiaca przybrac ludzkie ciala... nie potrafi ukryc swoich oczu? oO Czy tez... jezyczka?

A co do filmow:
http://www.youtube.c...p;v=KB-QW3UcoWs
Obejrzyjcie do konca. Widac, ze to BLAD KAMERY.

Zanim zostane zwyzywany od ignorantow, czy tez wziety za zakonspirowanego gada... e niewazne:P

Ps. Pisze sie "wszechswiat". Nie "wrzechswiat";]

Pozdrawiam:)
  • 0

#45

Chicken.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciężko uwierzyć w jaszczurów 2 m, których w dodatku nie widać bo sa na 4 gestosci...
A tu taki filmik analiza dzieła da vinci , Ostatni wieczerza , nie wiem na ile to prawda samemu analizował tego nie będę, ciekawe czy to fake?

http://www.youtube.c...feature=related
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych