Skocz do zawartości


Zdjęcie

Orlen


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
60 odpowiedzi w tym temacie

#1

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Daniel Obajtek, prezes Orlenu:
"Przejmujemy wydawnictwo @Polska_Press
. Dzięki transakcji zyskamy dostęp do 17,4 mln użytkowników portali wchodzących w skład Grupy. Pozwoli nam to skutecznie wspierać sprzedaż i rozbudowywać narzędzia big data. To kluczowe zasoby w kontekście planowanego rozwoju sieci detalicznej"


Informacja dnia, albo i tygodnia! W końcu repolonizacja polskich mediów, koniec szczucia na Polskę w Polsce! A to całkiem pokaźna prasa, bo obejmuje aż 20 dzienników, 150 tygodników i 6 drukarni. Prasa lokalna, od której powinno zacząć się repolonizacje wszystkich mediów.

https://pbs.twimg.co...jpg&name=medium

Auf wiedersehen! :)


Użytkownik Daniel. edytował ten post 08.12.2020 - 01:00

  • 0



#2

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6614
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Up@

No, repolonizacja... tylko niezależni dotychczas dziennikarze z lokalnych gazet obawiają się o swoją niezależność. Grupa Orlen to spółka państwowa, więc naciski na dziennikarzy też mogą być państwowe, lub prywatnie powiązane...





#3

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2567
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Informacja dnia, albo i tygodnia! W końcu repolonizacja polskich mediów,

 

Chyba raczej upartyjnienie mediów. 


  • 1



#4

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba raczej upartyjnienie mediów.

Wciąż propaganda Polska > propaganda niemiecka. To jest chore, że w Polsce 80% mediów było niemieckie, dla porównania w Niemczech media prawie w całości należą do Merkel.


  • 1



#5

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2567
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dobierze się do tego Kurski zrobią z tego tępą propagandę jak w TVP.
  • 0



#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja myślałem że daniel piszesz to ironicznie. A ty naprawdę uważasz, że dobrze się stało.
  • 0



#7

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6614
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dobierze się do tego Kurski zrobią z tego tępą propagandę jak w TVP.

Aż się dziwię jeszcze, że mają wstręt do Jerzego Urbana. Pomyślcie, co za potęga by to była... TVPiSNie. Twór propagandowo nie do zarżnięcia.





#8 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

@up

 

Na swój sposób trudno nie mieć wstrętu do Urbana przy tym co on wrzuca na swoim kanale.


  • 0

#9

mr.fisz.

    In order to be able to think, you have to risk being offensive.

  • Postów: 143
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja myślałem że daniel piszesz to ironicznie. A ty naprawdę uważasz, że dobrze się stało.

"Niemiec płakał jak sprzedawał"... A właśnie, że nie płakał! Teraz płaczą peowskie salony...
80% mediów w Polsce należy do Niemiec - ok. "Polska press" odkupiona (jak to brzmi!) od Niemiec - płacz...
Jedyna rzecz jaka was boli to to, ze spółka Orlen to spółka państwowa, a państwem rządzi Pis...
Ja p wulg ... <facepalm>


bez takich mi tutaj
wulgaryzmy2.gif

Wszystko
  • -1



#10

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6614
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fiszu@

Dobrze wiesz, że nie to nas boli. Boli nas to, co będzie później. A później, będzie zamykanie ust dziennikarzom.

Bo będzie.





#11

mr.fisz.

    In order to be able to think, you have to risk being offensive.

  • Postów: 143
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fiszu@

Dobrze wiesz, że nie to nas boli. Boli nas to, co będzie później. A później, będzie zamykanie ust dziennikarzom.

Bo będzie.

Taaa bo pluralizm do tej pory bił po oczach i uszach w tych wszystkich mediach.... Nie rozsmieszaj mnie.

Skowyt i kwik lieberalno lewicowej (czytaj lewacko-faszystowska) strony jest tak donośny, ze az uszy bola. "Jest wycie!? jest znakomicie"

Dziennikarstwo do tej pory musialo slyzuc do kreowania postkomunistysznej rzeczywistosci i teraz nastal ból [wulg], bo traca wplywy w kreowaniu tej klamliwej rzeczywistosci...

Ja proponuje w zamian oddac Agore Niemcom, co Ty na to? ohh wait... juz od dawna sa :-)

 

wulgaryzmy2.gif

polityka2.gif

 

TT.


  • 0



#12

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2567
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To że media zmieniają kapitał jak najbardziej na plus. Ale to co może nam zafundować Kurski i ferajna to jest jakaś żenada.


Śpiewający zenek z playbacku gdy gościowi wali się świat jest niczym w porównaniu do tuby propagandowej rządu jaka jest nam serwowana w TVP.

Sam przez długi czas oglądałem TVP ale to co się tam dzieje od jakiegoś roku przechodzi ludzkie pojęcie taką dawkę propagandy mogła by pozazdrościć Korea Północna.


Użytkownik StatystycznyPolak edytował ten post 09.12.2020 - 22:56

  • 1



#13

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

Jasna kupa. Niech ktoś napisze że to fejk. /// Nie wierzę.


  • 0



#14

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrze wiesz, że nie to nas boli. Boli nas to, co będzie później. A później, będzie zamykanie ust dziennikarzom.

Bo będzie.

Teraz się zamyka tym drugim, np Lubeckiej za to, że przeprowadziła rzekomo homofobiczny wywiad. Albo nie wpuszcza się dziennikarzy TVP czy innych "nie sprzyjających" na komisje strajkufeministek. Albo się pluje non stop na Polskę i przedstawia jako "za granicą na nas plują", a autorem jest niejaki Węglarczyk. Wtedy jest okej. TVN to przecież żadna propaganda, a gdzie tam. :D
 

Ja myślałem że daniel piszesz to ironicznie. A ty naprawdę uważasz, że dobrze się stało.

Jeśli ktoś czuje się Polakiem to będzie uważał, że dobrze się stało, bo skończy się niemiecka propaganda i szczucie w tych gazetach na Polskę. Może w końcu trafi do ludzi jaka to piękna praworządność występuje np we Francji, a nie tylko gnojenie naszego kraju.

 

Dziennikarstwo do tej pory musialo slyzuc do kreowania postkomunistysznej rzeczywistosci i teraz nastal ból dupy, bo traca wplywy w kreowaniu tej klamliwej rzeczywistosci...

Pytanie tylko czy nie jest za późno? Ludzie mają tak wyprane mózgi tą propagandą i indoktrynacją, że z dobre 40% "Polaków" wolałaby być pod rządami niemca niż być suwerennym Polakiem. Na za dużo pozwoliliśmy niestety...


  • 1



#15

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I będzie jak na Węgrzech, gdzie kontrolowane przez państwowe spółki media wprawdzie podały, że europoseł partii rządzącej zrezygnował, ale jakie to były okoliczności to już nie podano.


  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych