Skocz do zawartości


Zdjęcie

#PiekłoKobiet


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#91

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Kobiety do, których być może odnosi się to Awomen są powyżej rodzaju ludzkiego, jesteśmy ich poddanymi.
Ale są poniżej Aniołów i Złego, oraz oczywiście poniżej Boga.
Modlitwy do swojego władcy odbywają się w systemach totalitarnych, umieszczenie awomen w modlitwie do Boga dla mnie jest bluźnierstwem.


Użytkownik ppp edytował ten post 04.01.2021 - 21:16

  • 0

#92

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kobiety do, których być może odnosi się to Awomen są powyżej rodzaju ludzkiego, jesteśmy ich poddanymi.

Coś w tym może być, bo feministki często mówią i piszą "ludzie i kobiety" albo "walczymy o prawa ludzi i kobiet". :D


  • 0



#93

kubinnn.
  • Postów: 59
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

LGBT to szkodliwa i agresywna ideologia

Serio istnieją jeszcze ludzie, którzy uważają, że LGBT to ideologia?

 

 

feministki często mówią i piszą "ludzie i kobiety"

Na przykład gdzie?


  • -3

#94

kuba9449.
  • Postów: 319
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

. To tak, jak z rozmowami o lgbt. Przedstawia się parady równości, facetów przebranych w cudaczne stroje, z maskami, czarnymi lateksami itp. I mówi się, że to dziwactwo, wynaturzenie i czegoś takiego nie powinno być.

A wg. Ciebie powinno być? Trzeba rozróżniać lobby lgbt od osób homoseksualnych, one same chcą się odciąć od lgbt.

 

 

 

Ja również popieram strajk kobiet, a nie jestem samotną grubą feministką bez rodziny. Panowie uogólniacie i wrzucacie wszystkich do jednego wora. Nie będę brać udziału w dyskusji bo ją szczególnie obserwuję i moderuję ale jak widzę te stereotypowe myślenie to nasuwa mi się jedna myśl, no średniowiecze. Niektórym w tym temacie to już w ogóle rozsądek opuścił, ale jako moderator apeluję o zaprzestanie wplątywania polityki (chociaż to trudne w tym wypadku) i obchodzenia się z tym tematem delikatnie. Dziękuję za uwagę.

Nie czujesz się trochę dziwnie idąc ramie w ramie z politykami odpowiedzialnymi za obecny stan rzeczy?


  • 0

#95

kubinnn.
  • Postów: 59
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

 

A wg. Ciebie powinno być?

To nie kwestia "powinno-nie powinno", to kwestia "wolno-nie wolno". Walka toczy się o to, żeby było wolno. Inna sprawa, że patrzenie na osoby LGBT przez pryzmat jakichś starannie wybranych, najbardziej odstających od norm przykładów z parad równości jest... no, powiedzmy, że nie ma zbyt wielkiego sensu. A nawet gdyby tak właśnie było, gdyby wszystkie osoby LGBT wyglądały tak, jak te najbardziej jaskrawe przypadki - co w tym złego?

 

 

Nie czujesz się trochę dziwnie idąc ramie w ramie z politykami odpowiedzialnymi za obecny stan rzeczy?

Przecież politycy PiS nie uczestniczą w protestach kobiet. A jeśli z jakiegoś powodu masz na myśli opozycję, to jest jej na tych protestach raczej za mało, niż za dużo.

 

 

apeluję o zaprzestanie wplątywania polityki

Zastanawiam się, czy w tym przypadku to możliwe. Wszystkie te protesty zaczęły się od tego, że polityka wchodzi z butami w życie ludzi, więc te dwa tematy są mocno związane i ciężko je rozdzielić.


  • 1

#96

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A nawet gdyby tak właśnie było, gdyby wszystkie osoby LGBT wyglądały tak, jak te najbardziej jaskrawe przypadki - co w tym złego?

Niech robią sobie co chcą, ale niech to robią prywatnie między sobą, a nie publicznie, domagając się, że każdy ma to rozumieć i tolerować.


  • 0



#97

kubinnn.
  • Postów: 59
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Masz pełne prawo tego nie rozumieć i nie lubić - przecież nikt Ci go nie chce odbierać.
Tylko jak uzasadnić to, że mają się hamować z pokazywaniem tego, jacy są? Istnieje jakaś logiczna argumentacja mówiąca o tym, który dorosły człowiek o pełni praw obywatelskich ma prawo do bycia sobą, a który nie? Jeszcze się z taką nie spotkałem. Czytałem za to mnóstwo takich hasełek jak "bo dziecko może to zobaczyć i stanie się takie samo" (co jest nieprawdą, ale gdyby było, to ponawiam pytanie - co w tym złego). To jest arbitralne podejście do tematu, nie ma żadnego podparcia. Dokładnie tyle samo wart byłby odwrotny postulat - jeśli przeszkadzają Ci osoby LGBT, to masz zostać w domu.


  • 2

#98

ppp.
  • Postów: 769
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Milenarsi siedzą na garnuszku u rodziców do 35 roku życia, sami są kompletnie bezradni i wygląda na to, że jedyne co mają do zaproponowania to kultura niszczenia wszystkiego. Dotyczy to sfery materialnej jak i kulturowej: - Zmieniane jest podstawowe znaczenie słów gdzie dobro zamienia się ze złym,
- kultura bycia,
- tradycja,
- religia,
i tak bez końca. Jednocześnie nie mając nic wartościowego do zaproponowania.

Nie dotyczy to wszystkich ale taki jest ogólny obraz tego pokolenia gdzie dziadkowie siedzą u władzy bo za bardzo nie ma jej komu oddać.
Dlatego należy bronić odziedziczonych wartości by móc je przekazać tym, którzy jeszcze teraz są dziećmi.
"Róbta co chceta" nie jest najlepszym hasłem.
Zbudowanie czegoś wymaga ogromu pracy i wiedzy, a zniszczenie to tylko sekunda.


  • 2

#99

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Serio istnieją jeszcze ludzie, którzy uważają, że LGBT to ideologia?

 

 To piękny przykład, tęczowej indoktrynacji. Już o tym pisałem http://www.paranorma...-77#entry729540

 Ale powtórzę jeszcze raz, Pod skrótem LGBT  kryje się ruch społeczny promujący pewne idee, i postulaty polityczne, czyli w ideologię właśnie. Określenie "Ideologia LGBT" Odnosi się do tego faktu. Cała ta nagonka dotyczące ideologii LGBT, pokazuje jasno jaką infantylną retoryka posługują się aktywiści tego ruchu. Generalnie zawsze chodzi o to aby zdyskredytować adwersarza. Przedtem były zarzuty o brak wykształcenia, zaściankowość, katolicyzm. Teraz jest wyśmiewanie tak zwanej wiary w ideologię LGBT. Które to określenie jest pewnym skrótem myślowym, najwyraźniej nie dla wszystkich jasnym.  Co do Strajku Kobiet zastanawiam się czemu środowiska LGBT podpinają się pod to. Przecież według nich płeć jest jedynie kulturowym wymysłem, i każdy może sobie wybrać taką jaka mu się podoba. Albo po prostu wymyślić sobie nową. 


  • 3



#100

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do Strajku Kobiet zastanawiam się czemu środowiska LGBT podpinają się pod to. Przecież według nich płeć jest jedynie kulturowym wymysłem, i każdy może sobie wybrać taką jaka mu się podoba. Albo po prostu wymyślić sobie nową.

Dziś się dowiedziałem, że jest coś takiego jak Terfy - to są feministki, które nie akceptują transów, bo uważają, że kobietą może być tylko kobieta i teraz mamy konflikt w naszym polskim postępowym środowisku, gdzie lgbtqhwdp+ walczy ze strajkiem kobiet i feministkami. Jak dziś poczytałem o tym konflikcie to aż poczułem radość, czym więcej się ośmieszają tym większa szansa, że nigdy nie dojdą do władzy i nie będą nic znaczyć.


  • 2



#101

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To tak jak w każdej partii, pojawiają się frakcje. Za chwilę pewnie będą takie, które nie akceptują samych siebie i takie z rozdwojeniem jaźni.

Eeeh tam, norma.





#102

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pokojowi demonstranci znowu się bawią:
https://twitter.com/...478838558527495

I to się nazywa demonstrowanie, a nie tak jak Ci faszyści z Marszu Niepodległości i ten faszysta cały organizator Bąkiewicz, który mówił do kibiców, żeby byli spokojni, żeby nie dali się sprowokować. Wystarczyło wziąć przykład z organizatorki Strajku Kobiet*, która w przemówieniu namawiała do "zostawiania śladów" i żeby robić to tak, żeby "nas widzieli i zapamiętali". Jak widać na załączonym filmie, pokojowo protestujący posłuchali namowy swojej liderki/lidera/liderczyni. Dobrze, że jej nikt nie chce wsadzić do więzienia tak jak lewica chciała wsadzić Bąkiewicza...bo to by była dopiero niesprawiedliwość.

*przepraszam normalne kobiety, ale taka jest oficjalna nazwa, choć wiem że się z tym już dawno nie utożsamiacie.


  • 0



#103

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No cóż, taka jest natura protestów ulicznych, że dochodzi do różnych wybryków. Były jakieś protesty, gdzie nie wystąpiły żadne gorszące sceny, nikt niczego nie zdemolował, nie krzyczał żadnych niecenzuralnych słów? Może były takie, ale to jest ułamek procenta. Pamiętam relacje z różnych protestów, górników, rolników i innych, zawsze dochodziło w tych protestach do ekscesów. Więc czym różnią się te protesty strajku kobiet od pozostałych protestów? Ludzie najbardziej nie lubią, jak ogranicza im się jakieś prawa, odbiera przywileje. Patrząc na to co się obecnie w Polsce wyprawia, to i tak te protesty są bardzo łagodne.
Oczywiście nie pochwalam i nie usprawiedliwiam łamania prawa, demolowania mienia, obscenicznych zachowań itp.
  • 0



#104

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdy na marszu niepodległości są burdy to z lupą w ręku szuka sie faszystów i łysych kiboli, gdy na innych protestach są burdy ,, no cóż to zbiegowisko ludzi gdzie mogą zdarzyć się jakieś incydenty no taki mamy klimat protestów tak jest było i będzie można się rozejść'' 


  • 3



#105

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I jak tam, w Polsce kobiety dalej mają pieklo czy już git malina? Pytam bo ja już opuściłem kaczystan jakiś czas temu nie

Użytkownik Książe Zła edytował ten post 01.07.2021 - 22:23

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych