Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to duch?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

AdamDouglas.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

Jestem tu nowy, i jest to mój pierwszy temat więc na początku: Witam wszystkich forumowiczów

Zacznę od tego że piszę w imieniu przyjaciółki, która prawdopodobnie ma ducha w domu. Chciałbym zapytać osób kompetentnych o opinię, ponieważ sam nie spotkałem się z tym zjawiskiem i niewiele wiem na jego temat. Proszę o możliwość zamieszczenia 4 filmów ukazujących owe wydarzenie gdyż jako nowy użytkownik nie mam takiej możliwości. Owy duch został uchwycony przez przypadek, jednak chciałbym mieć pewność czy to na pewno ''duch'' czy jednak da się to wytłumaczyć w jakiś racjonalny sposób (mam taką nadzieję). Jest to strych. Posiada 2 okna, jednak jest to na tyle wysoko, że właściwie wykluczyliśmy iż jest to światło z zewnątrz. Proszę o pilną odpowiedz. Postaram się również zamieścić film ukazujący panoramę pomieszczenia, jeśli będzie to pomocne w ocenie.

Pozdrawiam


  • 1

#2

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kotem i chlebem witamy...

Możesz zamieścić wszystko, co w Twojej ocenie będzie pomocne:

- filmy, zdjęcia, opisy i schematy. 

Będziemy zadawać mnóstwo pytań, również głupich (być może w Twojej ocenie) i dziwnych. Jeżeli zależy Ci na rozwiązaniu, staraj się odpowiadać na nie.

Nie zakładaj z góry, że to duch. Ja w duchy nie wierzę, ale to nie ma znaczenia.





#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wrzuć filmiki na youtube i podaj linki do nich.
  • 0



#4

AdamDouglas.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki za szybką odpowiedz!

oto linki do filmów, proszę o Waszą opinię co to za cudo może być


  • 1

#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pisze że filmy są prywatne. Zmień ustawienia na yt żeby były widoczne publicznie.
  • 0



#6

AdamDouglas.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybacz,nigdy nie publikowałem filmów na YT. Już zmienione


  • 0

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie się wydaje że to jakiś owad, chyba ćma.
Lepiej by było gdyby te filmy były wrzocone bezpośrednio na youtube, a nie nagrywane telefonem z ekranu laptopa.
  • 0



#8

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to obłok kurzu. Koleżanka jak widać coś szoruje, sprząta i stąd pełno farfocli fruwających w pomieszczeniu. Jeden naświetlony blaskiem światła pojawił się blisko kamery wyglądający niczym orb. Fajne zjawisko, dawno nie było nic wrzucone.





#9

AdamDouglas.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobrze. Jutro wstawię filmy bezpośrednio z komputera. Mam jeszcze jedno video, tym razem chodzi o dźwięk. Słychać dziwne rytmiczne stukanie. Najlepiej brzmi oczywiście na słuchawkach


  • 0

#10

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla mnie to stukanie brzmi jak techniawa u sąsiada. Raczej nic paranormalnego. Co do tego czegoś na poprzednich filmikach, to stawiam na paprocha lub owada, bo nawet orba trudno się w tym doszukać.





#11

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Słuchałam dwa razy, mi to wygląda na coś kapiącego lub remont u sąsiada który chwilowo w coś rytmicznie uderza. Faktycznie może być też uderzenie bitu muzyki. Dźwięk jest równomierny więc raczej nie jest to bit ducha DJ  :szczerb: ale kto wie .





#12

AdamDouglas.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam po przerwie!

Dzięki wszystkim zaodpowiedzi. Mam dla Was kolejny film, proszę o ocenę. ''Duch DJ'a'' całkiem ciekawa opinia :) jednak było to w nocy w dodatku w środku tygodnia, ściany nie są bardzo grube więc jeśli byłoby słychać bit to muzykę również. Stukanie powtarza się każdej nocy więc chyba komuś znudziłby się ten sam Bit :P Ale to tylko taka moje przemyślenia. Poniżej zamieszczam materiał video i proszę o odpowiedzi.


  • 0

#13

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niekoniecznie. Ja lubię słuchać muzy z dużą ilością basu, jeżeli dam go na full i muzykę ściszę, to za ścianą sąsiad będzie miał basowy pomruk bez treści. Tak się nieraz dzieje, jak ktoś ma rozjechane na maksa basy w aucie i jedzie trzy ulice dalej. 

Dla basów ściany to żadna wielka przeszkoda, potrafią bardzo daleko zawędrować, podobnie jak infradźwięki, które są basami, ale poniżej słyszalności ludzkiego ucha.





#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na tym nowym filmie słychać jakieś stukania. Nic ciekawego. Wygląda to na szukanie na siłę czegoś paranormalnego w swoim życiu.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych