Skocz do zawartości


Zdjęcie

Możliwość minusowania moderatorów bądź odebranie im takiej możliwości wobec userów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam, postanowiłem poruszyć temat o który wiele osób już mnie prosiło, gdyż same nie chcą zakładać tematu zwyczajnie sie bojąc gniewu moderacji. Ja sie nie boje wiec postanowilem sie tym zajac gdyż ktoś musi to zrobić więc do rzeczy. 

 

Czy nie sądzicie że to troche bezsens że moderator nie może być plusowany/minusowany, a sam ma taki przywilej? Ok, potrafie sobie wyobrazić że pewnie w ten sposób userzy mogliby sie zwyczajnie mścić na modach, którzy im podpadli i zniechęcałoby to osoby które piastują ta funkcje ale bez przesady, nie ma tutaj patologii by ktoś się zachowywał w taki sposób wobec swoich kolegów często wieloletnich.

 

Jeśli dalej macie co do tego pomysłu mieszane uczucia i boicie sie że userzy będą się na Was mścić to może zróbmy tak i to by był najlepszy pomysł - skoro moda nie mozna minusowac, niech mod tez nie moze bo to troche chamskie z waszej strony, tymbardziej ze panuje taka maniera ze jasnie pan/pani mod niewazne kto wlepia se minusa za damski [...] a nawet nie napisze czemu zreszta to nieważne, sam fakt że mod może a user nie to zakrawa troche o patologie nie oszukujmy sie

 

Prosze tez nie brac smiertelnie powaznie do siebie tego tematu - wszak to tylko forum i wszyscy przebywamy tutaj z wlasnego wyboru w wolnej chwili chcac tylko sobie podyskutowac - tylko forum i nic wiecej. Pozdrawiam,

 

B.


Użytkownik Książe Zła edytował ten post 07.03.2020 - 21:08




#2

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy nie sądzicie że to troche bezsens że moderator może być plusowany/minusowany, a sam ma taki przywilej?

Chodziło Ci pewnie o to, że nie może być plusowany/minusowany. 

 

Co do tematu, niejednokrotnie było to poruszane. Pogrzeb trochę w tematach forum, a coś znajdziesz. Jeżeli chodzi o zachowania (jak to sam nazwałeś) patologiczne, to one by były na pewno.





#3

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Poprawione dzięki za zwrócenie mi uwagi. Fakt, mogłybyć takie tematy ale jestem ciekaw wypowiedzi modów i userów w obecnej sytuacji pozdrawiam.





#4 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

Administracja (a może też i moderacja) ma możliwość kasowania ujemnych i dodatnich punktów. Ogólnie, jeśli chodzi o reputację, to na tym forum nie ma dużej wagi, ponieważ jednych minusować bez argumentacji można, a innych już nie, gdyż administratorka ich broni.

 

 

Co do samego tematu, mi też to wydaje się nieco bez sensu przy możliwościach administracji. Niektórym moderatorom czasem chciałoby się dać plusa, a niektórym minusa.



#5

abnormal.
  • Postów: 129
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OK dostajesz plusominusa ;p ... alem ja niemota



#6

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat rzeka :)



#7

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

to skoro temat rzeka to zapraszam do dyskusji





#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzięki, czuję się zaproszony.
Wyobraź sobie, że sędzia w sądzie może być ukarany finansowo przez podsądnego. Albo policjant jest karany przez ludzi, którym wystawia mandaty. Z modami jest podobnie.



#9

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie będzie takiej możliwości. 





#10

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat był wielokrotnie poruszany, nie widzę więc powodu wałkowania go po raz kolejny.  Jedyny przypadek, w którym sytuacja faktycznie ulegnie zmianie, będzie miał miejsce dopiero wtedy, kiedy moderatorzy sami o to poproszą.

 

closed.gif






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych