Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziwne dźwięki

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Nie_wazne.
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć,po raz kolejny piszę tutaj bo nie mam się do kogo wygadać i wgl bo mi nie wierzą 🤣. Ok, więc czasami jak jestem sama w domu to słyszę jakieś dźwięki jakby ktoś chodził ale nie słyszę kroków tylko "strzelanie panel". Kumam to że mój dom jest stary ale jednak długo w nim mieszkam i umiem to odróżnić. Ok, wracając do historii to ostatnio na strychu słyszałam jakby ktoś coś ciężkiego ciągnął. Jakieś 3 tygodnie temu obudziłam się ok. 2:50 i normalnie czułam że się boje lecz nie wiedziałam czego, po czym po chwili odwracam się na bok i w rogu widzę jakby taki ciemny cień był. Wiem że to może być według niektórych śmieszne albo nie do uwierzenia, przyzwyczaiłam się do tego, ale cóż może kiedyś sami się przekonają.
  • 0

Wszystko.
  • Tematów: 71
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jesteś mocno zabobonna, piszesz w tamtym temacie, że stawiasz miotłę w rogu pokoju i to pomaga. Jak budzisz się w nocy, to weź sobie jakąś tabletkę na spanie. A te stuki i trzaski to zdarzenia rzadkie, najpewniej wynikają z naturalnych ruchów domu.

Nie_wazne.
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesteś mocno zabobonna, piszesz w tamtym temacie, że stawiasz miotłę w rogu pokoju i to pomaga. Jak budzisz się w nocy, to weź sobie jakąś tabletkę na spanie. A te stuki i trzaski to zdarzenia rzadkie, najpewniej wynikają z naturalnych ruchów domu.

Mówisz prawdę wierzę serio w dużo zabobonów

wiesz nie zawsze mam tą miotłę postawioną więc różnie bywa
  • 0

TheToxic.

Faber est quisque suae fortunae

• Tematów: 56
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie będziemy dublować tematu. Jeden wystarczy. Zamykam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u