Skocz do zawartości

Zdjęcie

Samojeżdący wózek inwalidzki - duch?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Konrad_GK.
  • Tematów: 92
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

No i co Wy  na to? Źródło wiem, że ,,Fakt'' a raczej Fuckt ale to moim zdaniem jest jak dotąd NAJLEPSZY DOWÓD ISTNIENIA DUCHA. Nie moze to być wiatr jak sądzi Manoj Kumar no bo:

• nie widać by rośliny się poruszały
  • wiatr nie działa WYBIÓRCZO na przedmioty, gdyby to był wiatr wiejący z lewej strony wózka to przecież też oddziaływałby na to żółte krzesło stojące z lewej strony wózka czyli z punktu widzenia wiania wiatru przed wózkiem - najpierw przewróciłby lub chociażby przesunął to krzesło a potem dopiero popchnął by wózek. Tymczasem krzesło stoi spokojnie w miejscu.
  • wiatr by nie pchał wózka łukiem jak widać na filmiku, łukiem przypominającym nawias --> ,,(''. Przewróciłby po prostu lub popchnąłby w jednym kierunku.

Wobec powyższych jak dla mnie to w 99,99% dowód na istnienie ducha. 

A co Wy o tym myślicie? 

Źródło: https://www.fakt.pl/...rcc=ucs&utm_v=2

• 1

Devoratrix.
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak to nie widać poruszających się roślin ? Trzepie liśćmi jak trza. Wózek jest na kółkach, oparcie posłużyło jako "żagiel" i tadam, wózek sobie pojechał. Wiatr nie zadziałał na żółte krzesła, bo był zbyt słaby, żeby je popchnąć, a one nie mają kółek. Plus, nie znamy terenu, mogło być lekko z górki i już bez problemu lekki wiaterek taki wózek przepcha. Ja w tym nie widzę nic paranormalnego, nawet na siłę.

• 1

Staniq.

In principio erat Verbum.

• Tematów: 669
  • Artykułów: 23
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Popatrz na krzak po lewej stronie, listki mu latają. Wózek miał prawo przy takim wietrzyku pojechać, a kształt terenu, czyli podłoża ukierunkował go tam gdzie nie było oporu w toczeniu. Poza tym, przednie kółka są skrętne, więc pchnięty wózek niekoniecznie musi jechać prosto.

Prawie nominacja do "Szczekającej firanki"...

• 0

Wszystko.
  • Tematów: 71
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrze ze jest ten filmik bo inaczej bym uwierzył w wersję przedstawioną przed Konrada.
Ochroniarze pilnujący takich obiektów nudzą się i wymyślają różne rzeczy. Pełno jest w necie takich filmów z kamer.

noxili.
  • Tematów: 17
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pomijając łatwość spreparowania  tego od A do Z jako pranka/wkrętu(zwykła żyłka rozwiązuje taki problem) , to nie ma żadnego dowodu że tam jest płasko. W okolicy mam kilka sklepów z takimi "równymi inaczej"  podjazdami z nawet załadowane wózki marketowe jak się je puści luzem to robią takie ewolucje.No i widać że wieje tam nieźle. Więć wytłumaczenie zbiegu okoliczności było by uzasadnione.Ale myślę że to raczej jest prank . Ktoś trzymał w ręku kamerę /telefon wycelowany w ekran z obrazami  zanim cokolwiek zaczęło się dziać na ekranie.Czyli  wiedział na którym ekranie zdarzy się coś ciekawego.No i wcześniej ustawił kamerę /telefon w takie ustawienia że niema migotania , ostrość jest już ustawiona, a nawet balans bieli jest akceptowalny. 

Wobec powyższych jak dla mnie to w 99,99% dowód na istnienie ducha.

Załóżmy, że odpowiedź mnie interesuje. Dlaczego akurat ducha a nie no nie wiem poltergeista, telekinezy, anomalii grawitacyjnej, czasoprzestrzennej,  czapki niewidki, krasoludków itp?  

• 0

Staniq.

Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego akurat ducha a nie no nie wiem poltergeista, telekinezy, anomalii grawitacyjnej, czasoprzestrzennej,  czapki niewidki, krasoludków itp?  

Bo krasnoludków nie ma noxili. Nie wiedziałeś?

• 0

noxili.
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niema  krasnoludków? Jak żyć Panie Red. Naczelny ? Jak żyć w świecie bez tupotu ich małych stópek? Jak żyć?To straszne...

P.S.  Jako exWrocławiak twierdzę że  na 110% krasnoludki są na świecie . 

gZWwZYR.jpg

Poza tym ... wiesz, na moim terytorium, wiochę  dalej,  widziano krasnoludki ...:)

http://www.paranorma...klymi-istotami/

• 1

Staniq.

Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oj wiem, że są tylko we Wrocławiu, bo z Lubina jestem z pochodzenia.

Ten jest mój najulubieńszy:

krasnal-1220328_640.jpg

fot/google

• 1

noxili.
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ulubiony to ten , nawet moto ma podobne do mojego :).

fpGPzaq.jpg

• 0

Ruban.
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Co na to powiecie - to musiał być huragan !!! Reakcja faceta -super:

5 przerażających nagrań z K0STNICY! Zjawiska Niewyjaśnione - YouTube

Użytkownik Ruban edytował ten post 29.09.2019 - 22:53

• -2

Ruban.
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Staniq - dziękuję za minusik (to już 25-y w Twoim wykonaniu - okrągła sumka - wypiję piwo żeby to uczcić). Nie mogę się doczekać chwili kiedy będę miał 5 czerwonych gwiazdek.
spam.gif
Wszystko

Edycja: Staniq

Jak rozumiem, mam podliczyć wszystkie te, które Ty mi wstawiłeś i też podać do wiadomości? 

Nie zniżę się do Twojego poziomu.

• 0

Wszystko.
  • Tematów: 71
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te nagrania to fejki, a poza tym większość z nich nie została nagrana w kostnicy.

TheToxic.

Faber est quisque suae fortunae

• Tematów: 56
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Takie małe pytanie, a kto tam się skrada? Może ten gość który czai się pomiędzy doniczkami rusza linką bądź żyłką.

1.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u