Skocz do zawartości


Zdjęcie

Samojeżdący wózek inwalidzki - duch?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Konrad_GK.
  • Postów: 423
  • Tematów: 120
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

No i co Wy  na to? Źródło wiem, że ,,Fakt'' a raczej Fuckt ale to moim zdaniem jest jak dotąd NAJLEPSZY DOWÓD ISTNIENIA DUCHA. Nie moze to być wiatr jak sądzi Manoj Kumar no bo:

 

  • nie widać by rośliny się poruszały
  • wiatr nie działa WYBIÓRCZO na przedmioty, gdyby to był wiatr wiejący z lewej strony wózka to przecież też oddziaływałby na to żółte krzesło stojące z lewej strony wózka czyli z punktu widzenia wiania wiatru przed wózkiem - najpierw przewróciłby lub chociażby przesunął to krzesło a potem dopiero popchnął by wózek. Tymczasem krzesło stoi spokojnie w miejscu.
  • wiatr by nie pchał wózka łukiem jak widać na filmiku, łukiem przypominającym nawias --> ,,(''. Przewróciłby po prostu lub popchnąłby w jednym kierunku.

 

Wobec powyższych jak dla mnie to w 99,99% dowód na istnienie ducha. 

 

A co Wy o tym myślicie? 

 

                                    

 

Źródło: https://www.fakt.pl/...rcc=ucs&utm_v=2


  • 1



#2

Devoratrix.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak to nie widać poruszających się roślin ? Trzepie liśćmi jak trza. Wózek jest na kółkach, oparcie posłużyło jako "żagiel" i tadam, wózek sobie pojechał. Wiatr nie zadziałał na żółte krzesła, bo był zbyt słaby, żeby je popchnąć, a one nie mają kółek. Plus, nie znamy terenu, mogło być lekko z górki i już bez problemu lekki wiaterek taki wózek przepcha. Ja w tym nie widzę nic paranormalnego, nawet na siłę.


  • 2

#3

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Popatrz na krzak po lewej stronie, listki mu latają. Wózek miał prawo przy takim wietrzyku pojechać, a kształt terenu, czyli podłoża ukierunkował go tam gdzie nie było oporu w toczeniu. Poza tym, przednie kółka są skrętne, więc pchnięty wózek niekoniecznie musi jechać prosto.

Prawie nominacja do "Szczekającej firanki"...





#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrze ze jest ten filmik bo inaczej bym uwierzył w wersję przedstawioną przed Konrada.
Ochroniarze pilnujący takich obiektów nudzą się i wymyślają różne rzeczy. Pełno jest w necie takich filmów z kamer.
  • 0



#5

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pomijając łatwość spreparowania  tego od A do Z jako pranka/wkrętu(zwykła żyłka rozwiązuje taki problem) , to nie ma żadnego dowodu że tam jest płasko. W okolicy mam kilka sklepów z takimi "równymi inaczej"  podjazdami z nawet załadowane wózki marketowe jak się je puści luzem to robią takie ewolucje.No i widać że wieje tam nieźle. Więć wytłumaczenie zbiegu okoliczności było by uzasadnione.Ale myślę że to raczej jest prank . Ktoś trzymał w ręku kamerę /telefon wycelowany w ekran z obrazami  zanim cokolwiek zaczęło się dziać na ekranie.Czyli  wiedział na którym ekranie zdarzy się coś ciekawego.No i wcześniej ustawił kamerę /telefon w takie ustawienia że niema migotania , ostrość jest już ustawiona, a nawet balans bieli jest akceptowalny. 

 

Wobec powyższych jak dla mnie to w 99,99% dowód na istnienie ducha.

 

 Załóżmy, że odpowiedź mnie interesuje. Dlaczego akurat ducha a nie no nie wiem poltergeista, telekinezy, anomalii grawitacyjnej, czasoprzestrzennej,  czapki niewidki, krasoludków itp?  


  • 0



#6

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Dlaczego akurat ducha a nie no nie wiem poltergeista, telekinezy, anomalii grawitacyjnej, czasoprzestrzennej,  czapki niewidki, krasoludków itp?  

Bo krasnoludków nie ma noxili. Nie wiedziałeś?





#7

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niema  krasnoludków? Jak żyć Panie Red. Naczelny ? Jak żyć w świecie bez tupotu ich małych stópek? Jak żyć?To straszne...


P.S.  Jako exWrocławiak twierdzę że  na 110% krasnoludki są na świecie . 

gZWwZYR.jpg

 

 

Poza tym ... wiesz, na moim terytorium, wiochę  dalej,  widziano krasnoludki ...:)

 

http://www.paranorma...klymi-istotami/


  • 1



#8

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oj wiem, że są tylko we Wrocławiu, bo z Lubina jestem z pochodzenia.

Ten jest mój najulubieńszy:

 

          krasnal-1220328_640.jpg

          fot/google





#9

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ulubiony to ten , nawet moto ma podobne do mojego :).

 

fpGPzaq.jpg


  • 0



#10

Ruban.
  • Postów: 155
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Co na to powiecie - to musiał być huragan !!! Reakcja faceta -super:

5 przerażających nagrań z K0STNICY! Zjawiska Niewyjaśnione - YouTube


Użytkownik Ruban edytował ten post 29.09.2019 - 22:53

  • -2

#11

Ruban.
  • Postów: 155
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Staniq - dziękuję za minusik (to już 25-y w Twoim wykonaniu - okrągła sumka - wypiję piwo żeby to uczcić). Nie mogę się doczekać chwili kiedy będę miał 5 czerwonych gwiazdek.
spam.gif
Wszystko

 

Edycja: Staniq

Jak rozumiem, mam podliczyć wszystkie te, które Ty mi wstawiłeś i też podać do wiadomości? 

Nie zniżę się do Twojego poziomu.


  • -1

#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te nagrania to fejki, a poza tym większość z nich nie została nagrana w kostnicy.
  • 0



#13

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Takie małe pytanie, a kto tam się skrada? Może ten gość który czai się pomiędzy doniczkami rusza linką bądź żyłką.

 

1.jpg





#14

GregoryTV.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć. Dla mnie to fejk. Ewidentnie ktoś jest za to odpowiedzialny. Proszę również o rzucenie okiem na mój kanał youtube pod Nickiem GregoryTV tam troszkę tego typu rzeczy.


Sorry Gregory, ale to wygląda na reklamę. Link skasowany.
7.10 Zabronione jest reklamowanie innych stron internetowych, chyba że Regulamin konkretnego Forum wyraźnie na to zezwala. Punkt ten nie obejmuje pola "Strona WWW" w profilu Użytkownika, a także grup Zasłużeni, Adept, Moderatorzy, Super moderatorzy
Wszystko

  • 0

#15

GregoryTV.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć. Dla mnie to fejk. Ewidentnie ktoś jest za to odpowiedzialny. Proszę również o rzucenie okiem na mój kanał youtube pod Nickiem GregoryTV tam troszkę tego typu rzeczy.
Codziennie nowe filmy.



Sorry Gregory, ale to wygląda na reklamę. Link skasowany.
7.10 Zabronione jest reklamowanie innych stron internetowych, chyba że Regulamin konkretnego Forum wyraźnie na to zezwala. Punkt ten nie obejmuje pola "Strona WWW" w profilu Użytkownika, a także grup Zasłużeni, Adept, Moderatorzy, Super moderatorzy
Wszystko


Reklama? Według mnie poinformowanie ludzi ze taki Kanał z tematyka ich interesującą istnieje to jeszcze nie zbrodnia. Może ktoś znajdzie tam coś da siebie? Może będzie miał jakąś ciekawą historię do opowiedzenia? Zapraszam.

 

upomnienie.gif

 

Regulamin 7.10 i 7.11.

 

Jeśli pojawia się problem to bardzo proszę zgłosić się do moderatora na PW. Moderator wówczas odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości, publiczne kopiowanie bądź przypisy są zabronione. Na profilu użytkownika jest opcja www i tam można skopiować swój kanał, jednakże jeśli w dalszym ciągu grupa nowicjusz (do której należysz) będzie kopiować i wklejać swój bądź jakikolwiek kanał będzie ten wyczyn traktowany jako reklama. 

 

TheToxic.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych