Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ufo Gierałcice koło Wołczyna, opolskie 1997

ufo wołczyn opolskie opolskie Kluczbork

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16

MarekZegarek.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem nie pisać, ale napiszę... Po to dałem tu ten, post gdyż chciałem podpytać czy można to jakoś powiązać z moją obserwacją z tego czasu. I nie piszę tu o żadnym kolorowym niebie, bo takie widzę często, ale o obserwacjach nieznanego pochodzenia obiektów latających. I wierzcie mi lub nie, na lotnictwie troszkę się znam i nie były to samoloty ani żadne inne pojazdy latające wytworzone ludzką ręką. Link ten podałem bo to jedyna pozostałość w internecie po tym wydarzeniu, a była jeszcze inna stronka ze zdjęciami anten i kwiatów. Strona zniknęła i uwierzcie mi na pewno bym podał do niej link. Napisałem to po to wreszcie, bo miałem nadzieję że ktoś coś może więcej uzupełnić do tego tematu. Pewnie chcielibyście aby przyprowadzić wam "obcych" za rękę, wraz z ich zdjęciami rodzinnymi i dokumentami tożsamości. Wtedy by to było dla was COŚ. Także jedyne co pozostaje, zresztą jak "doradził" kolega Wszystko, przetrzepać archiwalną prasę z tamtego czasu. Co zamierzam uczynić, na przekór Waszym ocenom i komentarzom. A jak coś znajdę to może Wam powiem, a może nie..


  • 0

#17

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tutaj po prostu zdaje mi się, że nie zagląda żaden badacz UFO. Stąd takie, a nie inne reakcje.
  • 0

#18

MarekZegarek.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie tak. A forum powinno się nazywać: "Powiedz nam co widziałeś, a my udowodnimy Ci, że nie widziałeś nic"
  • 0

#19

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dokładnie tak. A forum powinno się nazywać: "Powiedz nam co widziałeś, a my udowodnimy Ci, że nie widziałeś nic"

Czyżbyś brodził błędami poznawczymi, mam na myśli dokładnie efekt potwierdzenia?
https://pl.m.wikiped...t_potwierdzenia

Za wszelka cene potrzebujesz przyznania Ci racji, odrzucając jakąkolwiek krytykę?

Nie ładnie :)
  • 0

#20

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I wierzcie mi lub nie, na lotnictwie troszkę się znam i nie były to samoloty ani żadne inne pojazdy latające wytworzone ludzką ręką.


Hmm sorry ale wątpię żebys miał wiedzę o wszelkich pojazdach które zostały wytworzone ludzką ręką żeby twierdzić że te nie zostały.


"Powiedz nam co widziałeś, a my udowodnimy Ci, że nie widziałeś nic"



Za to ja nie widzę żeby ktoś wcześniej pisał że twoje wizje są nieprawdziwe.
  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ufo, wołczyn opolskie, opolskie, Kluczbork

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych