Skocz do zawartości
Zdjęcie

Najbardziej przerażające lasy.


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Staniq.

  In principio erat Verbum.

 • Postów: 5449
 • Tematów: 696
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 23
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Strach do nich wchodzić.
Nie chcielibyście znaleźć się w nich sami i w dodatku nocą.

 

               NDUxNDAyJy16N2FydU02d2NKYSBvDj4tOB9gNC1Wf3VjTnhzcUB5d3hPfnd4QHZ0Zk5hKCAKYC4lHw==.jpg

               fot/wp.pl

 

Nawiedzone miejsca od zawsze przyciągają tłumy śmiałków żądnych tajemniczych zdarzeń. Lasy, które chcemy przedstawić w tej galerii, zdecydowanie należą do grona najbardziej niesamowitych miejsc na świecie. To nie znaczy jednak, że cieszą się dobrą sławą. Mówi się, że w nich straszy.

 

Aokigahara, Japonia

 

NDUxNDAyJy16N2FydU02cGdBYSBvDj4tOB9gNC1WenRjSXp9eE19aXhJenN4T391Z0h3ayAWJS0yGSYlMxhgLiUdKQ==.jpg

fot/wp.pl

 

Aokigahara to las położony na terenie Parku Narodowego Fudżi-Hakone-Izu w Japonii. Porastająca zastygłą lawę puszcza, rozciąga się na powierzchni ponad 30 km kw. Ze względu na niezwykle bujną i gęstą roślinność mroczny bór nazywany jest także Morzem Drzew.

 

Spacer tutejszymi ścieżkami przyprawia o dreszcze – wewnątrz Aokigaharamy panuje nieprawdopodobna cisza. Uczucie strachu potęgują pogłoski o podziemnych złożach żelaza, przez które wariują kompasy, a turyści schodzą z wyznaczonych szlaków i giną bez śladu.

 

Na domiar złego atmosferę psychozy podgrzewa zła sława lasu – Aokigahara jest drugim na świecie ulubionym miejscem samobójców. Od 1950 roku las pochłonął życie ponad 500 osób.

 

Czarny Las, Niemcy

 

NDUxNDAyJy16N2FydU02cG1LYSBvDj4tOB9gNC1Wf3xjSX9ydU19c3hVfXR1Snh3ZE5-ayIDLzY7AWMoIApjM3gWJyEsGjQhNhBgLjEe.jpg

fot/wp.pl

 

Tajemniczy Czarny Las, czyli Schwarzwald, od zawsze przyciągał odludków i osób żądnych mocnych wrażeń z całych Niemiec, a nawet z niektórych części Europy.

 

Rodziły się w nim legendy, mity i prawdziwy folklor. Las wielokrotnie inspirował braci Grimm. Według podań podobno niegdyś był schronieniem zbójów i czarownic. Jeśli masz bujną wyobraźnię, już wchodząc do Czarnego Lasu będziesz bać się na całego.

 

Devil's Tramping Ground, USA

 

NDUxNDAyJy16N2FxeE42d21IYSBvDj4tOB9gNC1WfHNlQHh3cEx-aWdBe3dxSHpyZ1cqITcQIjd4CCE3NQknKDBWJDQm.jpg

fot/wp.pl

 

Ten las w Północnej Karolinie z pozoru wygląda na całkiem zwyczajny. Jednak na jego terenie znajduje się tajemnicze miejsce, przez okolicznych zwane Devil's Tramp Ground. Jest to polana, na której nie rosną żadne rośliny. Na próżno szukać w jej pobliżu również jakichkolwiek zwierząt.

 

Wszelakie formy życia zdają się ją omijać szerokim łukiem. Dlaczego tak się dzieje? Nie ma naukowego wytłumaczenia, dlatego miejscowi utożsamiają to miejsce z szatanem.

 

Kurseong, Indie

 

NDUxNDAyJy16N2Fwc0k2cWNIYSBvDj4tOB9gNC1WdnBtSnp9cUl6aXhNfHR1Sn11ZE9hLzQLPSE6FilqKwkp.jpg

fot/wp.pl

 

Kurseong od lat uważany jest za jedno z najbardziej przerażających miejsc w Indiach. W lesie znajduje się miejsce, nazywane przez okolicznych "drogą śmierci". Lokalne miedia co jakiś czas opisują historie osób twierdzących, że widziały na swojej drodze zdeformowanego chłopca, który po chwili znikał w leśnych odmętach.

 

Osoby przebywające w lesie odczuwają podobno narastający niepokój. Wydaje im się również, że są przez kogoś obserwowane. Niektórzy przekonują również, że widywali w Kurseong tajemniczą kobietę, która przez dłuższy czas stała w bezruchu i dokładnie się im przyglądała.

 

Hoia Baciu, Rumunia

 

NDUxNDAyJy16N2FycUk2cGVIYSBvDj4tOB9gNC1Wf3ZnQH12dFRjdWZPd3Z5QXZ9Y1cmKygYYyY0GycxbxM-Iw==.jpg

fot/wp.pl

 

Turyści podróżujący po Transylwanii powinni mieć się na baczności w okolicach lasu Hoia Baciu, który cieszy się niechlubną sławą "transylwańskiego Trójkąta Bermudzkiego". Według relacji, zarówno mieszkańców, jak i turystów dochodzi tu do wielu paranormalnych zjawisk.

 

Niektórzy widzieli nad lasem niezidentyfikowane obiekty latające, inni spacerując dostrzegają czasem "dziwne" twarze wyłaniające się zza drzew. Odwiedzający tę wątpliwą atrakcję turystyczną skarżą się na silne bóle głowy i alergie.

 

wp.png


 • 4#2

Nick.
 • Postów: 1527
 • Tematów: 777
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Strach do nich wchodzić.
Nie chcielibyście znaleźć się w nich sami i w dodatku nocą.

Oj, chcielibyśmy. I to jak... Nawet tu, na początek. :)

 

4slnva.jpg

http://www.paranorma...hl=+krzywy +las


Użytkownik Nick edytował ten post 06.12.2018 - 00:57

 • 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u