Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam wszystkich


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Oriolus.
  • Postów: 2
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich serdecznie, jest to mój pierwszy post na tym forum. Raczej niewiele udzielam się w internetach, mogę nazwać się osobą wolną od mediów społecznościowych. Nie posiadam nawet telefonu i prawie wcale nie oglądam telewizji. Od niedawna interesują mnie zjawiska paranormalne. Nigdy nie zaprzeczałam historiom o UFO czy duchach, ostatnio staram się bardziej zagłębić w temat.

 

Zawsze lubiłam czytać, w przedszkolu były to głównie encyklopedie, ale z wiekiem polubiłam powieści przygodowe i kryminalne. Odpowiada mi literatura lekka, chociaż bardzo przypadł do gustu Bruno Schulz. 

Fotografuję przyrodę. Zajmuję się również rysunkiem.

Moją przodującą pasją pozostanie ornitologia. Obserwując ptaki można natknąć się na różne zagadkowe zjawiska ;-) 

Mam dużo zwierząt, dwa koty, żółwia stepowego, bojownika, ampularię, dużo ptaszników i skorpionów, kury brahmy, kochiny i adlerskie srebrzyste. Mieszkam sobie w malutkiej wiosce w Rosji. Zbieram pióra ptasie, płyty winylowe, pocztówki i różne starocie.

 

Główny powód dla którego się tutaj znalazłam są sny. Zapisuję je od 2011 roku. Są moją inspiracją do pisania absurdalnych opowiadań. Mam swoje własne senne uniwersum pełne różnych postaci. We śnie pamiętam wydarzenia z poprzednich snów. Czuję potrzebuję, aby podzielić się z kimś tym zjawiskiem które mnie naprawdę bardzo dziwi. Staram się jakoś interpretować te sny, czytałam różne senniki, ale nic nie trzyma się kupy. Przez 7 lat prowadzenia zeszytu ze snami mogę zaobserwować nawet rozwój postaci. To naprawdę fascynujące, ale nikogo z mojego otoczenia to nie obchodzi. Szukając informacji znalazłam się tutaj. Dołączyło moje zaintrygowanie UFO i duchami, co skłoniło mnie do założenia konta.

 

Mam nadzieję że spędzę tutaj dużo czasu i dowiem się więcej na tematy które mnie interesują.

 

Pozdrawiam


Użytkownik Oriolus edytował ten post 14.11.2018 - 10:39


#2

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cześć :)
Tu jest mnóstwo tematów o UFO, duchach i snach, więc pewnie coś znajdziesz interesującego. Może nawet ja się pokuszę, żeby coś wrzucić, bardzo dawno nic nie pisałem tutaj :)
Podziel się też zdjęciami w szczególności, że to zdjęcia przyrody na którą mogę patrzeć godzinami :)



#3

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj,

 

Można w interpretacji snów odwoływać się do archetypów, znaczeń regionalnych itd, uważam jednak że dobrze jest stworzyć sobie swój katalog znaczeń, taki prywatny sennik.

Jeśli pamiętasz w śnie swój poprzedni sen może to świadczyć o rozwijającej się umiejętności - świadomego śnienia - 





#4

Perseusz.
  • Postów: 75
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Choć sam jestem tu jeszcze nowy, również Cię serdecznie witam na naszym forum! 

 

Dołączam się do prośby o jakieś zdjęcia. Chętnie zobaczyłbym też zwierzaki. 





#5

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kotem i chlebem...(symbolicznie) witamy.





#6

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witamy na forum, przeczytaj regulamin co by było zieloną pracę mało widać, czuj się swobodnie i miłego serfowania po forum życzę ;)

 

Ptaszników nie dawaj - mam arachnofobię. 





#7

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj :D

Mam nadzieję, że miło spędzisz tu swój czas.

Pozdrawiam :)





#8

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie posiadam nawet telefonu

 

To w dzisiejszych czasach jest to jeszcze możliwe? Nie wiem jak w Rosji ale tu na zachodzie to praktycznie niemożliwe.

Rzadko piszę coś w tematach powitalnych ale jak widzę

Mieszkam sobie w malutkiej wiosce w Rosji.

 

nie mogę być obojętny. Fajnie było by jakbyś prowadziła tu jakiś wątek jak się żyje w tej prowincjonalnej Rosji, bo Rosję tu na zachodzie znamy głównie z życia w Moskwie i z filmików z yutuba. Bądź co bądź witam :)


Użytkownik iLuminatek edytował ten post 14.11.2018 - 23:02




#9

Oriolus.
  • Postów: 2
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuję za miłe powitanie :-)  

 

Stworzyłam temat ze zdjęciami, będę tam raz po raz coś wrzucać.

 

Życie bez telefonu jest możliwe, szczególnie jak nigdy nie miało się znajomych na dłużej jak na pół roku. Miałam telefon kiedy mieszkałam w Polsce, było tam 5 kontaktów do rodziny, ale i tak zawsze był wyłączony. 

O życiu w Rosji też być może coś opowiem, mimo że jest bardzo podobnie jak w Polsce, nawet żarówki z Piły można kupić.Tylko lody są smaczniejsze. Standardowo pożeram około 4l tygodniowo :D





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych