Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mind Control z wykorzystaniem zaawansowanej technologii

Mind Control Hive Mind Superkomputer Targeted Individual Gang Stalking CIA Kontrola umyslu

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#16

AlienMIND.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Wiem, ze wam to sie nie miesci w glowie. Gdyby mnie sie to nie przytrafilo i ktos podeslal mi do obejrzenia materialy video na ten temat z youtube, to ja równiez bylbym bardzo sceptyczny. Ale musicie zrozumiec, ze ja nie zalozylem specjalnie konta na tym forum, zeby rozpetac dyskusje o tym, czy taka technologia jest mozliwa czy nie.

Nie otworzylem topiku na temat zeby z wami wymieniac argumenty za czy przeciw. TEN TOPIK NIE PODLEGA ZADNEJ DEBATY. Musicie zmienic nastawienie. To nie jest teoria konspiracyjna. Postaram sie wam udzielic racjonalych informacji.

 

To bardzo dluga historia. Byc moze zaloze wlasny blog na ten temat. Ostatnie kilka lat byly bardzo intensywne. Jest bardzo duzo informacji i doswiadczen. 


  • 0

#17

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Wiem, ze wam to sie nie miesci w glowie.

Ależ mieści się, mieści. Nie gniewaj się, sam rozumiesz - wielu z nas po prostu Ci nie wierzy. Aczkolwiek zawsze możesz spróbować przekonać niedowiarków. Blog to fajny pomysł.


  • 0



#18

AlienMIND.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Zmapowali mój mózg. Bezprzewodowo podlaczyli do komputera(Brain/Computer/Interfejs) i Hive Mind team. Przez cale zycie bylem eksperymentem. Zylem normalnym zyciem. Nie mialem zielonego pojecia o niczym. Choc teraz z perspektywy czasu wiem, ze pewne sytuacje zyciowe i ludzie nie byli przypadkowi. 

W Wielkiej Brytanii stalem sie tzw. Targeted Individual. Pewni ludzie równiez nie byli tam przypadkowi. MI5 i MI6 bylo na moich plecach przez caly czas. Gang Stalking jest czescia bycia Targeted Individual. Jest to nastepna faza kontroli umyslu. Kontroli umyslu opartej na traumie. Jednak zebym niczego nie podejrzewal, musi pojawic sie pranie mózgu poprzez dezinformacje, klamstwa. Szeroko zakrojony podstep. Falszywe skargi na policje graja wazna czesc takiego programu. Bardzo czesto sluzby ukrywaja sie za policja, zeby zupelnie zdyskredytowac TARGETA i zwerbowac kolejne osoby do gang stalkingu.  

 

Sporo dowiedzialem sie z tego blogu:

 

https://thoughtsnotmine.wordpress.com/

 

Historia inna niz moja, ale doswiadczenia podobne. 

Targeted Individual, Gang Stalking i technologia kontroli umyslu (BCI, Hive Mind, Remote Neural Monitoring/Manipulation, Voice2skull itd.).


Użytkownik AlienMIND edytował ten post 05.08.2018 - 21:28

  • 0

#19

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie chcę być niegrzeczny, ale będę.

Możesz sobie potupać nóżkami ile chcesz, a my i tak będziemy sobie pisać opinie na temat zawartych w tym temacie zagadnień. To dopuszcza regulamin i dopóki będziemy się poruszać w jego sferze możesz nam (kolokwialnie mówiąc) naskoczyć. Niestety nie masz prawa mówić nam o czym możemy pisać a o czym nie. Jeżeli odpowiedzi są na temat i nie naruszają wspomnianego regulaminu to będą się ukazywać. To jest chyba dla Ciebie jasne?

Skoro temat został założony, musisz się pogodzić z tym, że będziemy sobie w nim pisać do momentu, aż go któryś moderator nie zamknie. Jeżeli rozpoczniesz bloga, będziesz pisał dla siebie, ale my też będziemy mogli go komentować, tyle, że pod innym kątem.

 

Co do wiary w to co piszesz... no daruj, ale niektórzy na tym forum nie są łatwowiernymi melepetami. Poza tym, jeżeli coś miało się zdarzyć, ogarniamy to od strony takiej, czy takie zdarzenie w ogóle jest możliwe. No i tutaj patrzymy, czy istnieje technologia, a więc możliwości. Gdybyś nie wiedział, istnienie zapałki, to też technologia, tyle, że powstała w VI wieku naszej ery. Tak więc, gdyby istniał film z 1895 roku (to data pierwszej publicznej prezentacji filmowej) ukazujący podpalanie ogniska za pomocą lasera (który powstał w roku 1960) dyskusja rozpoczynała by się od tego, czy w tamtym czasie istniał laser, bo jeżeli nie, to film jest z późniejszego okresu. 

 

Taki ciąg logiczny prezentujemy i nas nie interesuje, co Ty chcesz, abyśmy pisali. Możesz nas jedynie poprosić o udzielenie odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania.

Tyle w kwestii dobrego wychowania, resztę regulują punkty regulaminu, który nomen omen zaakceptowałeś.

Czyż nie?

 

Mam jeszcze pytanie do Ciebie: co lub kto to jest "autor CIA"?





#20

AlienMIND.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Moja rada dla TI (ukierunkowanych osób) brzmi: "Nie wpadaj w panikę:" Panika i strach są tym, czym system się rozwija. I nie zakładaj, że wiesz, kto za tym stoi. Kontrola umysłu jest tak potężna, a ich technologia jest tak zaawansowana. I (trzecie) spojrzenie na prawny obraz. Idziesz do swojego stanu. Nawet jeśli mógłbyś wygrać proces w swoim stanie ... (ponieważ, na przykład) Michigan ma prawa przeciwko broni elektronicznej. (Ale) nie można ich egzekwować, ponieważ jest to coś większego. To jest federalne. Powiedzmy (twój pozew), że nawet trafi do Sądu Najwyższego. Ale to jest tajne. CIA od dawna, wraz z innymi agencjami, eksperymentowała z obywatelami. I to jest na całym świecie. Nie ma żadnej możliwości, aby jakakolwiek agencja lub rząd mógł przyznać się do takiego poziomu zabójstw i tortur bez całkowitego załamania. Więc wiedz, z czym masz do czynienia.

- Badacz dla CIA (m.in. dla CIA) i autor, dr Robert Duncan Niewidzialna wojna: Cel XXI wieku

 

Zgadzam sie. Mozecie byc niedowiarkami i zadawac wiele pytan. Mnie jednak chodzilo o to, ze zmiana waszego nastawienia ulatwilaby mi komunikowanie sie z wami. Zawsze znajda sie osoby, które chcialyby toczyc "bitwe" na argumenty. A ja wolalbym oszczedzic sobie czasu i energii. Dlatego prowadzenie bloga wydaje sie byc lepszym rozwiazaniem.


Użytkownik AlienMIND edytował ten post 05.08.2018 - 22:04

  • 0

#21

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest Twój wybór.

Wiara na słowo, albo "szkiełko i oko" to jest nasz wybór. Tak więc będą tacy, którzy to łykną bez popijania, oraz tacy, dla których brak dowodów będzie Cię stawiał w równym rzędzie z internetowymi trollami.

Albo dowiedziesz prawdy tego o czym piszesz, albo dasz sobie spokój. Samo słowo to trochę mało. 

Zbyt mało.





#22

AlienMIND.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Teraz napewno bedzie wielu niedowiarków. Jestem jednak pewien, ze pewnego dnia "mitomani" beda bohaterami. Obecnie poswiecaja oni komfort i bezpieczenstwo wlasnego zycia, zeby poinformowac ludzkosc z jaka technologia mamy do czynienia. Transhumanizm nadchodzi. 


Jestem tego samego zdania. Kwestionowac nalezy wszystko. Obecnie nic wam nie udowodnie. Jesli móglbym miec powazne dowody, to moje zycie byloby w niebezpieczenstwie. 

 

A tak w ogóle taka technologia moze uczynic wiele dobrego dla ludzkosci. Ale ludzie choc troche poinformowani wiedza, w jakich rekach jest wladza.

Komunizm 2.0 nadchodzi. Panstwo policyjne. 1984. Przepowiednia George Orwella juz tu jest. Technologia 5G to nastepny krok.


Użytkownik AlienMIND edytował ten post 05.08.2018 - 22:18

  • 0

#23

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli nie masz żadnego dowodu poza filmikami z YT? To zupełnie jak ci ludzie, którzy przez internet nawracają się na wiarę w płaską ziemię.


  • 0



#24

AlienMIND.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Zgadza sie. Ale jesli zrobisz wlasne dochodzenie z wykorzystaniem wyszukiwarki google i youtube. Mój przekaz powinien byc jasniejszy.

Targeted Individual. Gang Stalking. 

 

Moja historia jest w tej chwili malo wazna. Wazniejszy jest sam program kontroli umyslu. Polecam równiez takie strony:

http://stopzet.org/k...ontroli-umyslu/

https://www.freedomf...ndividuals.org/

http://www.eucach.org/index_uk.html

 

Bron elektroniczna i psychotroniczna jest niewidoczna. Wykorzystywane sa fale o róznej czestotliwosci. Dlatego jej wykorzystanie dla targeta jest bardzo trudne do wykrycia i do udowodnienia.

 


Dr Robert Duncan - system kontroli i technologia "hive mind"

 


Użytkownik AlienMIND edytował ten post 05.08.2018 - 23:16

  • 0

#25

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeśli chcesz być potraktowany poważnie to daj coś konkretnego, filmiki z jutuby i linki do stron, od oszołomomów dla oszołomów, na nikim nie robią tutaj wrażenia... zupełnie tak samo jak bajania 3 dniowych użytkowników, którzy znikają zawiedzeni brakiem zainteresowania dla swoich fantazji. 

 

36 lat... zdawałoby się, że dojrzały człowiek  


  • 1

#26

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

On nie ma konkretów, bo nie ma nawet śladu w sobie, nie czuje się zmuszany do żadnych działań ani nie czuje, że ktoś mu szkodzi. To taka kontrola umysłu polegająca na braku kontrolowania...


  • 0



#27

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

36 lat... zdawałoby się, że dojrzały człowiek  

Niestety, ale choroby psychiczne nie zwazaja na wiek.

Takie tematy chyba powinny byc zamykane bo kazdy zdaje sobie sprawe, ze ma do czynienia z chorym czlowiekiem i takie dyskusje na pewno mu w tym problemie nie pomoga.


  • 2

#28

fussy.
  • Postów: 232
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Z racji na delikatną naturę sprawy, nie chciałem tego wprost mówić ale czytając powyższe wpisy, odniosłem takie właśnie wrażenie. 


  • 1

#29

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pamiętam historie pewnej pani w Polsce, która zagosciła w audycji kiedyś istniejącego Radia Bez Cenzury, gdzie to ponoć technika mind control była uskuteczniana przez HAARP. Pani skarżyła się między innymi, że harpem gotują jej wodę w garnkach, na wyłączonej kuchni itp.
  • 0

#30

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mnie od HAARP'a ziemniaki w piwnicy puszczały białe kiełki. Bzdety można by mnożyć. 

On to ma, ale to my mamy sami sobie to udowodnić, żeby uwierzyć. Paranoja pierwszej klasy. 

Niech ktoś zadzwoni po ambulans....






 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Mind Control, Hive Mind, Superkomputer, Targeted Individual, Gang Stalking, CIA, Kontrola umyslu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych