Skocz do zawartości

Zdjęcie

Głogówko: bliskie spotkanie z UFO i dziwne ślady w lesie

Głogówko UFO Polska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

wiktor_44.
  • Tematów: 31
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taka długa obserwacja i jak zwykle ANI JEDNEGO zdjęcia w XXI wieku?

Użytkownik wiktor_44 edytował ten post 16.06.2018 - 01:21

• 0

Rita.
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ci, którzy mi zarzucają, automatyczne branie śladów po UFO odsyłam raz jeszcze do artykułu - proszę czytać ze zrozumieniem, druga sprawa autorem tekstu jest Damian Trela, ja jedynie w tej sprawie badałem próbki ziemi licznikiem Geigera i sprawdzałem jej dehydratację.  W mojej ocenie ślady nie mają związku z obserwacją świateł ponieważ były zbyt stare. 

• 0

Zaciekawiony.
  • Tematów: 76
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to szkoda że Trela nie umieścił pańskiej opinii o naturze tych śladów w artykule, bo w sumie nie dowiadujemy się z niego, że ktokolwiek z wymienionych miał wątpliwości do jego interpretacji. A stwierdzenie, że znalazł pan jakąś anomalię, można w tym kontekście opacznie interpretować.

• 1

Kayoos-U.

Wilk Osnowy

• Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo dobrze się stało że ten temat został odświerzony, przypomniało mi to o moich ostatnich spostrzeżeniach.

Ostatnimi czasy zaobserwowałem podczas spacerów po lasach w mojej okolicy bardzo podobne odbarwienia na trawie. Jako że można uznać że to ta sama okolica (niecałe 50 km od Głogówka) myślę że mogą one mieć związek z tematem a ich pochodzenie może być ściśle powiązane z pochodzeniem opisanych w tym dziale.

Niestety nie posiadam żadnej dokumentacji tych znalezisk, temat kompletnie wypadł mi z głowy i nie widziałem sensu w robieniu zdjęć. Jednak jak tylko następnym razem trafię na takie "anomalie" z pewnością udokumentuję je i postaram się dowiedzieć co jest przyczyną takiego zachowania roślin.

Z drugiej strony jest to region silnie górniczy, mamy tu wiele kopalni, huty, zbiornik osadowy, możliwe że to wina zanieczyszczonej gleby lub nadmiaru jakiegoś składnika odżywczego.

Postaram się w miarę szybko odnaleźć te miejsca i podzielić się na forum tak zdjęciami jak i wszelakimi nowymi spostrzeżeniami.

• 0

Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Głogówko, UFO, Polska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u