Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozwinąłem czakrę korony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#31

Bohun.
  • Postów: 229
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tylko teraz mam natrętne myśli . Przeszło mi przez myśl żeby czakra serca podładować Anioła Stróża .

Prócz wizyty u psychologa, może zastanów się nad swoimi wierzeniami i albo zostań ateistą, albo poskładaj to do kupy a nie czerpiesz z ezoteryki i różnych religii jak ci wygodnie. To jest trochę chore, wierzysz chrześcijanom że Anioł Stróż istnieje, a jednocześnie im nie wierzysz gdy mówią że otwieranie czakr jest niezdrowe i może prowadzić do opętania...


  • 0

#32

Dr Röck.
  • Postów: 136
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiesz halinaeu, że w przyrodzie każda akcja wywołuje reakcję? Jak coś rozwijasz, coś innego się zwija. Ty rozwinąłeś sobie czakrę, za to zwinął ci się mózg.


  • 3



#33

halinaeu.

    Zefireu

  • Postów: 27
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Dobra teraz poważnie
Jak ona się rozwinęła to jak to odkręcić ?
  • 0



#34

Bohun.
  • Postów: 229
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Idź do psychiatry lub egzorcysty.

Ewentualnie spróbuj kluczem francuskim...


  • 0

#35

halinaeu.

    Zefireu

  • Postów: 27
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

żeby nie przedłużać - w skrócie historia życia

(a temat poważny)

 

będac w gim rzuciłem w kogoś kulka PSI.

Oczywiście miałem potem jakąśtam depresję/nerwicę.

Z czasem po roku drugi raz to zrobiłem (po pijaku)

i weszło coś we mnie.

 

Tak przeżyłem kilka lat.

 

czytałem coś nt. czarnej magii - tylko czytałem.

 

z czasem się nawróciłem i to coś przegoniłem (głupi byłem - jakoś tak rok może temu)

 

i później byłem denerwujący - gardziłem ludźmi itd.

aż w końcu się schlałem - czując, że odlatuję - widziałem to co zrobiłem i tak jakbym to robił jeszcze raz. I wtedy już kilka we mnie weszło)

 

nawróciłem się ale pzrestalem chodzić do kościóla

 

teraz jest tak, z e czasem coś wchodzi.

 

juz nie czuję emocji.

 

1. co z tym zrobić?

2. w co wierzyć? przecież kościół czasem kłamie (czytałem coś na temat pieczątek)

3. pójść do egzorcysty/spowiedzi?

4. chodzić do kościoła?

5. jakoś da się żeby opdświadomość oczyścić?

6. karma się obciążyła? da się odrkęcić?

7. jak to jest możliwe, że tyle lat do kościoła nie chodziłem i byl święty spokój?

(np. teraz - poczułem ulgę jak myślałem czy nie pójść)

 

 

poważnie pytam.

dodam tylko, że teraz to boję się pójść coś do tego kościoła ;x

 

prowokacja2.gif

TheToxic


  • 0



#36

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak poważnie:

- kulkę, to można sobie z gila ulepić i nią rzucać. Nawet o ścianę.

- po pijaku wiele rzeczy może wejść, może także wyjść. Zapewne coś Ci wyszło i nie chce wyjść na trzeźwo. Nie pij tak dużo, bo Ci wejdzie. Nałóg. Jak wejdzie, to już nie wyjdzie. Takie tam mądrości, ale Konfucjusza zawstydziłem.

- se czytałeś czarną magię? Szacun, a literki czarne, czy białe czytałeś? Bo to ważne jest, wiesz? Pewnie złe czytałeś, dlatego później przegoniłeś...

- o widzisz, przed schlaniem się, każdy jest denerwujący, jak się schlać nie może. Jak się schleje to odlatuje. Jedni nazywają to helikopterem, inni karuzelą, a jeszcze inni cytują Pana Tadeusza (nie będę cytował).

- do kościoła nie chodź jak chlejesz, nie wypada. Głupio tak, bo nie będziesz rozumiał o czym ksiądz gada i po co mu tyle pieniędzy na organy. Pewnie na przeszczep tychże. 

- 1,2,3,4 wierzyć możesz w co chcesz. Po co Ci kościół? Modlić możesz się w domu, a egzorcystę sobie podaruj. Weźmie kasę i nic w zamian Ci nie da. Od pieczątek są takie punkty, robią jakie tylko chcesz, stemple też. Zrób sobie jeden taki stempel. Możesz sobie ostemplować później czoło.

- 5,6,7 karma to nie śrubka, nie odkręca się, ani nie przykręca. Podświadomość oczyścisz sobie, jak przestaniesz czytać i pisać bzdury znalezione w internecie. Duży chłopiec jesteś, to sobie kup jakąś gazetkę dla dorosłych. Napięcie Ci się zmniejszy i przestanie głowa boleć. A do kościoła możesz iść, ale na trzeźwo i pod warunkiem, że lubisz w chłodnym posiedzieć.

 

                                                               TripleFacePalm_display_image.jpg





#37

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakiś problem z napisaniem zdania w jednej linijce? Temat z czapy połączyłam z Twoimi starymi wypocinami więc nie zakładaj nowych z łaski swojej i nie brudź na forum skoro nie masz nic sensownego oraz logicznego do napisania. 

 

przeniesiony.gif





#38

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie uważam że temat jest z czapy. 

Kwestia natomiast jest to,  czy coś  jest merytoryczne i ma związek z istotą lub treścią głównego tematu. 
Czy dyskutując kierowaliśmy się wyłącznie względami merytorycznymi a nie chęcią ośmieszenia rozmówcy, a tak na prawdę atakujący obnaża swoje emocje. 

Inaczej mówiąc, merytorycznie oznacza trzymanie się głównej treści przekazu oraz istoty sprawy o której mówimy.

 

prowokacja2.gif

11.6 Decyzje moderatorów o ostrzeżeniach są nieodwracalne i nie podlegają dyskusji w sytuacji naruszenia niniejszego Regulaminu.

 

TheToxic


  • 0



#39

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

(...)

Czy dyskutując kierowaliśmy się wyłącznie względami merytorycznymi a nie chęcią ośmieszenia rozmówcy, a tak na prawdę atakujący obnaża swoje emocje. 

Czuję się wywołany do tablicy, więc odpowiadam:

- Tak, moim celem było ośmieszenie rozmówcy. Przyczyny tego ośmieszenia w tymże ośmieszeniu się znajdują. 

Rozczaruję Cię, emocji nie ma w tym wcale, wręcz przeciwnie. Co gorsza, merytoryki w jego postach nie ma żadnej, to zlepek pozbawionych treści zdań, więc dla zasady się czepiasz. Jeżeli widzisz jakikolwiek sens w jego wypowiedziach, dlaczego nie bierzesz udziału w dyskusji? 





#40

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

(...)

Czy dyskutując kierowaliśmy się wyłącznie względami merytorycznymi a nie chęcią ośmieszenia rozmówcy, a tak na prawdę atakujący obnaża swoje emocje. 

Czuję się wywołany do tablicy, więc odpowiadam:

- Tak, moim celem było ośmieszenie rozmówcy. Przyczyny tego ośmieszenia w tymże ośmieszeniu się znajdują. 

Rozczaruję Cię, emocji nie ma w tym wcale, wręcz przeciwnie. Co gorsza, merytoryki w jego postach nie ma żadnej, to zlepek pozbawionych treści zdań, więc dla zasady się czepiasz. Jeżeli widzisz jakikolwiek sens w jego wypowiedziach, dlaczego nie bierzesz udziału w dyskusji? 

 

 

Przecież się włączyłam.

Jeśli prowadzi się dyskusje na poziomie wymiany opinii bez wycieczek osobistych naruszających dobra osobiste adwersarza jest ok.
Powinno natomiast budzić protest i budzi prowadzenie takiej wymiany postów to jest robione powyżej, temu się sprzeciwiam.

Nie odnoszę się do strony merytorycznej żadnej strony lecz do sposobu prowadzenia dyskusji. jest to odwieczny problem.

 

Oczywiście zaraz pojawi się gumka i zniknie ta wypowiedź, a ja jak jest tu z zwyczaju dostanę bana. Mam ich już całkiem pokaźny koszyk, a nie wybredny problemem obrażania adwersarza zostanie.
 


  • 0



#41

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kwestia natomiast jest to,  czy coś  jest merytoryczne i ma związek z istotą lub treścią głównego tematu. 

Czy dyskutując kierowaliśmy się wyłącznie względami merytorycznymi a nie chęcią ośmieszenia rozmówcy, a tak na prawdę atakujący obnaża swoje emocje. 

Tymże do merytorycznej zawartości się odniosłaś. Sposób prowadzenia dyskusji narzuca adwersarz, a ja zjechałem do jego poziomu.





#42

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jego problemy mają podłoże emocjonalne. Raczej są wynikiem braku zainteresowania ze strony rodziców,. przyjaciół, niepowodzeniami w szkole albo pracy. Chłopak szuka pomocy.i chce żeby ktoś go zauważył. Dlatego wymyśla jakieś czakry, energie itp. 


  • 1



#43

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Kwestia natomiast jest to,  czy coś  jest merytoryczne i ma związek z istotą lub treścią głównego tematu. 

Czy dyskutując kierowaliśmy się wyłącznie względami merytorycznymi a nie chęcią ośmieszenia rozmówcy, a tak na prawdę atakujący obnaża swoje emocje. 

Tymże do merytorycznej zawartości się odniosłaś. Sposób prowadzenia dyskusji narzuca adwersarz, a ja zjechałem do jego poziomu.

 

 

 

Nie odniosłam się do strony merytorycznej tematu autora lecz do sposobu wymiany opinii. Z tym sposobem się nie zgadzam.  Ty przecież decydujesz na jakim poziomie prowadzisz dyskusje. 
 


  • 0



#44

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil skończ te żale.Wiele z twoich postów to pisanie o niczym i bełkot. Marudzisz że nie ma merytorycznej dyskusji a sama nie piszesz tutaj nic co odnosi się do problemów opisywanych przez autora.

I w jaki sposób on jest obrażany? Staniq mu prawde napisał źe widocznie chlanie mu nie służy to niech nie pije. Poza tym najpierw ten halina pisze że rozwinął czakre a teraz chce to odkręcić, pyta sie czy ma chodzić do kościoła. To są dywagacje dziecka z podstawówki. A odkręcać to można kran co najwyżej.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 25.10.2017 - 09:59

  • 0



#45

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aidil skończ te żale.Wiele z twoich postów to pisanie o niczym i bełkot. Marudzisz że nie ma merytorycznej dyskusji a sama nie piszesz tutaj nic co odnosi się do problemów opisywanych przez autora.

 

@Wszystko odpuść sobie moją osobę lub pisz merytorycznie. Temat autora nie dotyczy mojej osoby.

 

3.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

TheToxic


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych