Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w wielu aspektach duchowości

egzorcyzmy opętanie pomoc tarot

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Leszitian i Aszitian.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witamy Was, jesteśmy parą która pomaga w wielu aspektach. Jeśli ktoś z was ma problem z aurą, czakrami, atakują go jakieś byty astralne, albo chce znać swoją przyszłość to śmiało napiszcie do nas na adres [email protected] odpisujemy na każdy mail.

 

Nasze imiona duchowe to Leszitian i Aszitian. Jesteśmy parą kochających się dusz, które pochodzą z innego świata niż ten który znacie.
Na początku naszej znajomości pomagaliśmy sobie nawzajem, a gdy już wyćwiczyliśmy swoje metody pracy zaczęliśmy pomagać innym.
Większość osób które zajmują się duchowością żeruje na nieszczęściu innych
i pobierają kolosalne sumy od klientów. Takie osoby czczą mamonę, a nie chcą naprawdę pomagać.

 

Doświadczyliśmy w swoim życiu naprawdę dużo; wielu paranormalnych zjawisk, ataków, spotkań z różnymi istotami, to zahartowało nas w walce z nimi i nie boimy się pomagać ludziom. Mamy siebie, kochamy się, a miłość jest najsilniejszą energią w kosmosie i to otwiera nas na nasze zdolności. Złe istoty jej nie mają dlatego mamy nad nimi przewagę w walce.

Chcemy naprawdę pomagać ludziom, nie uprawiamy czarnej magii, voodoo, nie rzucamy uroków, ani nie szkodzimy w żaden sposób innym ludziom. Działamy razem lub oddzielnie zależnie od życzenia.


  • -3

#2

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Mam problemy z pirokinezą, ciężko mi ogień zapalić, tylko takie iskry mi strzelają, jak na tym filmie...
Jestem też zawodowym egzorcystą i inorcystą, za drobną opłatą pomogę pozbyć się niechcianych duchów, lub zainstalować duchy pożądane...
  • 4



#3

Hardy.
  • Postów: 150
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No no, tym razem, zamiast trolla, mamy podwójnego trolla, zawsze to jakieś urozmaicenie. :D Ale dobra, dajmy szansę...

 

1.Z jakiego świata pochodzicie zatem?

 

2.W jaki sposób, możecie udowodnić, wasze działania?


  • 1

#4

Xotteva.

    Aspołeczny Introwertyk

  • Postów: 249
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jesteście w naszych czterech wymiarach ludźmi? Skoro używacie naszego tworu - internetu, musicie mieć cielesne formy. Jeśli nie jesteście ludźmi, poproszę o zdjęcia. Każdego człowieka ciekawi jak wyglądają  istoty "które pochodzą z innego świata niż ten który znacie".


  • 2

#5

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2567
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Większość osób które zajmują się duchowością żeruje na nieszczęściu innych
i pobierają kolosalne sumy od klientów. Takie osoby czczą mamonę, a nie chcą naprawdę pomagać.

 

Ta jasne, przez facebooka dotarłem do waszej strony, dobry hajs trzepiecie na idiotach.

https://leszitian-as...bel/Nasza pomoc


  • 6



#6

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

W związku z powyższym postem, to dużo macie klientów? Pytam z ciekawości, bo może wybrałem błędną drogę kariery...

Użytkownik Urgon edytował ten post 27.08.2017 - 19:13

  • 1



#7

asbiel.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawa kwestia bo kiedyś paru przewróciło się na braku aury u mnie. Zwrócicie pieniądze bo jestem z wyższego wymiaru?
  • 0

#8

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1625
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli ktoś będzie zainteresowany to wie gdzie napisać, temat zamykam ponieważ:

  • wyczuwam reklamę
  • zaczynają się heheszki

closed.gif








Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: egzorcyzmy, opętanie, pomoc, tarot

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych