Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomoc w zinterpretowaniu snu

sen znaki symbole pomoc interpretacja snu

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

NyanCat.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie forumowicze

To drugi raz kiedy proszę was o pomoc- już kiedyś miałam przyjemność zakładać tutaj temat i z głębi serca żywię nadzieję, że i tym razem będę mogła na was liczyć. 

Miałam dzisiaj dziwny sen. Niby nic nadzwyczajnego, jednak przewijające się w nim symbole nie dają mi spokoju. W internetowe senniki nie wierzę, więc może ktoś kto ma w tym zakresie jakiekolwiek pojęcie pomoże mi rozgryźć ich znaczenie (lub jego brak).

Niestety, szczegółów snu nie jestem w stanie już przywołać, a pojedyncze, znaczące elementy, mianowicie: korytarz, na którym znajdowały się martwe owady (żuki?), na jego końcu leżał martwy ptak o bardzo kolorowych piórkach (niebieski z pomarańczowymi lub żółtymi akcentami o ile dobrze pamiętam). Kolejnym istotnym elementem, tuż przed obudzeniem był telefon od byłego chłopaka- nie odebrałam połączenia, jednak z jakiegoś powodu wiedziałam, że to on. Jakiś czas temu śnił mi się on oraz moja pierwsza miłość- pamiętam, że ten pierwszy w śnie był na mnie wściekły, dosłownie czułam te silne emocje. Drugi wprawił mnie w rozpacz ( nie pamiętam powodu. Chyba odrzucenie z jego strony). W śnie pojawili się w odwrotnej kolejności, niż ta, którą tu przytoczyłam.

Być może komuś wyda się to naiwne i głupie, jednak nie daje mi to spokoju, fajnie byłoby się dowiedzieć co mój dziwny sen może oznaczać. Z góry dziękuje za pomoc :)


  • 0

#2

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uważam, że twój sen, odnosi się do Twoich świadomych lub podświadomych przeżyć, oczekiwań, przemyśleń. Na ten sen wpływ mogły mieć również, bodźce zarejestrowane przez Twoją podświadomość. Dlatego zapytam- Oglądałaś może jakieś przyrodnicze filmy, albo obserwowałaś ptaki? Myślałaś o kolorach? Oglądałaś jakieś filmy, albo obrazy, na których pokazywano ciała np. ludzi co zginęli w wypadku? Mózg czasami łączy wspomnienia i udoskonala je na swój sposób- tak powstają sny.

 

 

Kolejnym istotnym elementem, tuż przed obudzeniem był telefon od byłego chłopaka- nie odebrałam połączenia, jednak z jakiegoś powodu wiedziałam, że to on. Jakiś czas temu śnił mi się on oraz moja pierwsza miłość- pamiętam, że ten pierwszy w śnie był na mnie wściekły, dosłownie czułam te silne emocje. Drugi wprawił mnie w rozpacz ( nie pamiętam powodu. Chyba odrzucenie z jego strony). W śnie pojawili się w odwrotnej kolejności, niż ta, którą tu przytoczyłam.

Mam wrażenie, że będąc z tym byłym chłopakiem, cały czas chowałaś w sobie wspomnienia swojej pierwszej miłości. Coś przed nim ukrywałaś? Czegoś się bałaś? Podświadomie czułaś, się za coś winna? Może... obwiniasz się, za to, że nie jesteście już razem? Chciałabyś wrócić do swojej pierwszej miłości? Boisz się, że to nie wypali, że po prostu Cię odrzuci? Sądzę, że przyczyna tego snu, leży w twoich podświadomych lękach i obawach... oczekiwaniach. :)


  • 0






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: sen, znaki, symbole, pomoc, interpretacja snu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych